Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

dėkui labai visoms smile.gif žinau kad tokia spalva tikrai nėra įprasta, bet labai tokios norėjau smile.gif kai dėjo duris, uošvis skambino ir paklausė atsargiai ar durys turi būti mėlynos? smile.gif .. o man norėjos tokių va ir turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 11, 10:49)
O gal tiesiog laikrodį ir paveikslų grupę?  ax.gif Tikrų paveikslų, į kuriuos galima žiūrėt ir atrast, kurie kalba, o ne tep-lep, kad siena tuščia nebūtų. Arba tikrų nuotraukų, kurios kažką reiškia...
Tokius "paveikslus" kabint arba antrarūšių ofisų laukiamajam, arba įrenginėjant butą nuomai.


Neperseniausiai klausiau del paveikslo prie tv, bet visos pasisake, kad prie tv ju geriau nedeti unsure.gif Noriu, kad siena nebutu tuscia, bet per daug apkrauti laikrodziais ir paveikslais nenoreciau blush2.gif Noriu islaikyti lengvumo pojuti rolleyes.gif Gal netgi tiktu koks grazus dailininkes piesinys- ornamentas tiesiog ant pacios sienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2014 10 12, 00:38)
Neperseniausiai klausiau del paveikslo prie tv, bet visos pasisake, kad prie tv ju geriau nedeti  unsure.gif

Tai kad po šito pirmojo klausimo apie vieną konkretų paveikslą daug vandens nutekėjo, buvo daug pasiūlymų, pavyzdžių, kaip galima įkomponuoti TV, užpildyti tą sieną.
Viskas priklauso nuo dydžio, kompozicijos, estetinio jausmo. Nėra tokios taisyklės, kad prie TV nekabint paveikslų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 14:15)
Šiandien neiškenčiau susidėliojau savo plytkas prie tambūro durų . Man gražu smile.gif
user posted image

labai, labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 12 spalio 2014 - 09:20
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 23:58)
dėkui labai visoms smile.gif žinau kad tokia spalva tikrai nėra įprasta, bet labai tokios norėjau smile.gif kai dėjo duris, uošvis skambino ir paklausė atsargiai ar durys turi būti mėlynos? smile.gif .. o man norėjos tokių va ir turiu smile.gif

Neiprasta tik LT irnesakyk.gif Man tai ziauriai grazu.

Papildyta:
Gal kas esat derine http://www.ikea.com/...ducts/00227008/ BIRKELAND spinta su kokiom pakabinamom lentynom? Niekaip nerandu deranciu pakabinamu lentynu ir spintu (noriu vaiku kambariui). Nes B serija specifinio atspalvio.
Nebent is lygiu ploksciu.. o taip nenoriu blush2.gif
Jei kas turit kokia ideja, buc labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 12 spalio 2014 - 11:35
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 23:58)
dėkui labai visoms smile.gif žinau kad tokia spalva tikrai nėra įprasta, bet labai tokios norėjau smile.gif kai dėjo duris, uošvis skambino ir paklausė atsargiai ar durys turi būti mėlynos? smile.gif .. o man norėjos tokių va ir turiu smile.gif


labai grazi duru soalva, gal visas duris parodysit? ir dar, kaip supratau is pajurio esat, kur gaminot? ar tik ne Sopos imonej?


Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 12, 08:18)
Tai kad po šito pirmojo klausimo apie vieną konkretų paveikslą daug vandens nutekėjo, buvo daug pasiūlymų, pavyzdžių, kaip galima įkomponuoti TV, užpildyti tą sieną.
Viskas priklauso nuo dydžio, kompozicijos, estetinio jausmo. Nėra tokios taisyklės, kad prie TV nekabint paveikslų wink.gif


Bet reikia ir ismanyti, kokie paveikslai tiktu, kaip juos suderinti, isdestyti, kokie dydziai, remeliu spalvos ir t.t Neturiu as tokiu sugebejimu doh.gif Nuvaziuociau visai i pievas, man lengviau koki laikrodi pakabint ir tai nelabai nutuokiu koks ten tiktu verysad.gif Misija neimanoma suderinti ir parinkti interjiero detales. Nu nemaniau, kad bus taip sunku blink.gif
O kaip jus pacios savo namucius kuriate, tai man is vis nesuvokiama, aukstasis pilotazas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2014 10 12, 16:49)
Bet reikia ir ismanyti, kokie paveikslai tiktu, kaip juos suderinti, isdestyti, kokie dydziai, remeliu spalvos ir t.t Neturiu as tokiu sugebejimu  doh.gif Nuvaziuociau visai i pievas, man lengviau koki laikrodi pakabint ir tai nelabai nutuokiu koks ten tiktu  verysad.gif Misija neimanoma suderinti ir parinkti interjiero detales. Nu nemaniau, kad bus taip sunku  blink.gif
O kaip jus pacios savo namucius kuriate, tai man is vis nesuvokiama, aukstasis pilotazas  thumbup.gif

unsure.gif Tai gal vis tik tada kreipkitės į dizainerius. Nors po tų rozečių, bra ir dar balanžin kokių keistų sprendimų ne vietoje, norėjau paburnoti, kad nu kam jis jums ir reikalingas buvo.. doh.gif
Man tai keista, kaip po tiek patarimų, kiek čia temoj jums davė, dar kyla tokių klausimų.. nejau visai visai nėra širdžiai mielų nuotraukų, pagaliau kokių meniškų vaizdelių.. Niekas kitas jums nepatars, koks paveikslas, kokiame rėme jums tinka, nes jums pačiai lyg ir nereikia paveikslo.
Vis tik neveltui man visad įtartina, kai klausiama, koks paveikslas tiktų į namus g.gif Nes bent man paveikslas tai labai asmeninis sprendimas, labai emocinis, jausminis.. būna, atėjau, pamačiau ir žinau, kad noriu to ir tik to. ax.gif

O išsirinktas tas laikrodis iš trijų segmentų, atleiskit, bet baisiau baisaus. Jau, kai pamačiau.. scare.gif swoon.gif Po visų tų patarimų unsure.gif

Idėja su sienų tapyba gal ir nebloga.

Berods, šio mėnesio Mano namų žurnale apie skiautinius yra strapisnis. Kokių ten grožių būna.

Mh, tai nekabinkit daug, jei nenorit daug. Pabandykit kokius 3-4 piešinius, menines foto, foto atvirukus ar asmenines foto pasikabinti, laikantis tų principų, kuriuos jums patarė prieš kelias dienas čia temoje.. na, išcentravus bent jau ir vienoduose rėmeliuose (jau, net Senukuose būna a la klasikiniai diplomų rėminimui, berods 7 lt) smile.gif Ir pati pamatysit, ar tinka.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Tyli upe reziumavo tobulai drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 10 11, 13:05)
kas norejot langiniu zaliuziu tipo- galima meginti per e-bay ieskoti- tikrai gausis pigiau nei musu meistrai gamintu...

http://www.ebay.co.u...&...ters&_frs=1

su siuntimu kain išauga labai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 15:15)
Šiandien neiškenčiau susidėliojau savo plytkas prie tambūro durų . Man gražu smile.gif
user posted image

Aš jums pavydžiu, beveik juodai ax.gif wub.gif TOBULAS derinys
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 10 11, 21:52)
Kaip pavydziu anglams i isore atsidarinejanciu langu - nei problemu su uzuolaidom, nei su zaliuzem nebutu, tik su valymu ir lauko roletais mastau.gif . O pas ka vieno auksto namas ir be roletu - tiesiog idealu!
dabar matosi, kokia is tikruju nuostabi duru spalva ir plyteles grazios  wub.gif .

Aš dar tų į viršų atsidarančių langų pavydžiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Meilė... @ 2014 10 12, 00:38)
Neperseniausiai klausiau del paveikslo prie tv, bet visos pasisake, kad prie tv ju geriau nedeti  unsure.gif Noriu, kad siena nebutu tuscia, bet per daug apkrauti laikrodziais ir paveikslais nenoreciau  blush2.gif Noriu islaikyti lengvumo pojuti  rolleyes.gif Gal netgi tiktu koks grazus dailininkes piesinys- ornamentas tiesiog ant pacios sienos  g.gif

tikrai turit pati nuspręsti pirmiausia, ko norit, o tada patarism konkrečiau, jeigu nepinosit, ką kuriam šone kabinti.
Tas laikrodis iš trijų dalių tikrai nekoks, nepykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 12 spalio 2014 - 17:48
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 12, 18:48)
su siuntimu kain išauga labai  g.gif
Papildyta:

Aš jums pavydžiu, beveik juodai  ax.gif  wub.gif TOBULAS derinys
Papildyta:

Aš dar tų į viršų atsidarančių langų pavydžiu  smile.gif
Papildyta:

tikrai turit pati nuspręsti pirmiausia, ko norit, o tada patarism konkrečiau, jeigu nepinosit, ką kuriam šone kabinti.
Tas laikrodis iš trijų dalių tikrai nekoks, nepykit.


tarkims pas siuos http://www.designers.../our-portfolio/
dabar ispardavimas, dar UK siuntimas nemokamas, tik is UK iki LT sumokesit kokius ±20svaru jei su tasininkais vezt. Kaip supratau daro pagal ismatavimus jusu.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 12, 18:50)
tarkims pas siuos http://www.designers.../our-portfolio/
dabar ispardavimas, dar UK siuntimas nemokamas, tik is UK iki LT sumokesit kokius ±20svaru jei su tasininkais vezt. Kaip supratau daro pagal ismatavimus jusu.

Ačiū, pasidomėsiu 4u.gif
Atsakyti