Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 12, 16:48)
su siuntimu kain išauga labai  g.gif
Papildyta:



Galima tartis, kad pristatytu kam nors uk gyvenanciam, pvz man biggrin.gif , o as ideciau siuntiniu pervezejam. Priklausomai nuo dydzio kaina gali buti nuo 20 svaru. Pvz man veze lauko staliuka ir dvi kedes, nesulankstomi, neisardyti, tai kainavo 40£. Bet uzeme tikrai daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2014 10 12, 00:38)
Neperseniausiai klausiau del paveikslo prie tv, bet visos pasisake, kad prie tv ju geriau nedeti  unsure.gif Noriu, kad siena nebutu tuscia, bet per daug apkrauti laikrodziais ir paveikslais nenoreciau  blush2.gif Noriu islaikyti lengvumo pojuti  rolleyes.gif Gal netgi tiktu koks grazus dailininkes piesinys- ornamentas tiesiog ant pacios sienos  g.gif


O gal jus tiesiog pabandykit padet televizoriu per centra, kaip dauguma cia siule (i patarimus reikia isiklausyti). Gal tada visiskai nebereiks jokio laikrodzio ar paveikslo ir lengvumas liks smile.gif
O kabinti tik del to kad siena tuscia nebutu - ne sprendimas. Mes tinkama laikrodi uztikom po 6 metu. O taip siena tuscia buvo , nors buvo siulymu ten veidrodi kabint (nemegstu as ju sad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 12 spalio 2014 - 19:14
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 14:15)
Šiandien neiškenčiau susidėliojau savo plytkas prie tambūro durų . Man gražu smile.gif
user posted image



Labai gražu. Sakykit, kur pirkote plyteles? Norėčiau ir aš tokių.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 10 10, 19:04)
Gero vakaro.

Gal kas zinot, kur galima ne uz kosminius pinigus spinta pagaminti?




ieskojau Carera duru ir radau beveik tokia pat kaip jus norit spinta
https://www.facebook...p...e=3
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 12, 20:57)
ieskojau Carera duru ir radau beveik tokia pat kaip jus norit spinta
https://www.facebook...p...e=3

Tik idomu, kokios kainos g.gif As parasiau del savo norimos biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui kolegės smile.gif

Visų durų foto dėjau kelis psl atgal. Tik ten spalva nesigavo tokia kokia yra. Durys gamintos Rudupyje. Plytelės ispaniškos Vives gamintojo. Pirktos kaune , www.ispaniskosplyteles.lt


Atsakyti
kazkaip neradau jusu duru, nors kelis kart paerzvelgiau

paklausiu Mariaus kokias duris dare

mes is rudupio langus pirkom pries kokius 6m, liuks langai, tai dabar i sodyba is ju irgi pirkt planuojam. Tik del duru kol kas neapsisprendziu, bet linkstu link tokiu pat kaip terasines - iki zemes langais, medines kaustytos aliuminiu g.gif
Atsakyti
Mes ne tiesiogiai per juos darėm ..bet irgi per tokį Marių wink.gif iš Langų brokerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 10 11, 22:58)
dėkui labai visoms smile.gif žinau kad tokia spalva tikrai nėra įprasta, bet labai tokios norėjau smile.gif kai dėjo duris, uošvis skambino ir paklausė atsargiai ar durys turi būti mėlynos? smile.gif .. o man norėjos tokių va ir turiu smile.gif

O prie kokios namo spalvos derinote? Kokia stogo spalva?
Man labai gražu tokios durys, norėčiau, bet bijau nusigrybauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2014 10 12, 22:00)
O prie kokios namo spalvos derinote? Kokia stogo spalva?
Man labai gražu tokios durys, norėčiau, bet bijau nusigrybauti  doh.gif

Molio spalvos stogas ir raudonos klinkerio plytelės . Balti langų rėmai. Durys irgi bus įrėmintos baltai. Man nebuvo baisu nes mūsų krašte abstu tokio archtekrūrinio palikimo..visas pamario kraštas klinkeriuotas su įvairiaspalvėm durim.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 10 12, 17:23)
unsure.gif  Tai gal vis tik tada kreipkitės į dizainerius.  Nors po tų rozečių, bra ir dar balanžin kokių keistų sprendimų ne vietoje, norėjau paburnoti, kad nu kam jis jums ir reikalingas buvo.. doh.gif
Man tai keista, kaip po tiek patarimų, kiek čia temoj jums davė, dar kyla tokių klausimų.. nejau visai visai nėra širdžiai mielų nuotraukų, pagaliau kokių meniškų vaizdelių.. Niekas kitas jums nepatars, koks paveikslas, kokiame rėme jums tinka, nes jums pačiai lyg ir nereikia paveikslo.
Vis tik neveltui man visad įtartina, kai klausiama, koks paveikslas tiktų į namus g.gif  Nes bent man paveikslas tai labai asmeninis sprendimas, labai emocinis, jausminis.. būna, atėjau, pamačiau ir žinau, kad noriu to ir tik to. ax.gif

O išsirinktas tas laikrodis iš trijų segmentų, atleiskit, bet baisiau baisaus. Jau, kai pamačiau..  scare.gif swoon.gif Po visų tų patarimų unsure.gif

Idėja su sienų tapyba gal ir nebloga.

Berods, šio mėnesio Mano namų žurnale apie skiautinius yra strapisnis. Kokių ten grožių būna.

Mh, tai nekabinkit daug, jei nenorit daug. Pabandykit kokius 3-4 piešinius, menines foto, foto atvirukus ar asmenines foto pasikabinti, laikantis tų principų, kuriuos jums patarė prieš kelias dienas čia temoje.. na, išcentravus bent jau ir vienoduose rėmeliuose (jau, net Senukuose būna a la klasikiniai diplomų rėminimui, berods 7 lt) smile.gif Ir pati pamatysit, ar tinka.
Sėkmės 4u.gif


Mes visai patenkinti dizainere, nes tos rozetes taip ir buvo numatytos pagal plana, nes toje vietoje tv ir turejo stoveti ir rozetes uzdengti, nes kaireje puseje turejo buti zidinys, tad tv del to necentravome. O tuos bra tai patys su vyru issirinkome, bet ta siena yra 5 metru aukscio (virsuje stiklas) ir tie bra man graziai atrodo graziai viska apsviecia, dar as pasiaurinau kiekvieno bra kojeles, nes galima buvo reguliuoti ploti.
O del paveikslu esu labai isranki ir paveikslu ieskau kokius metus, perziurejus tukstancius turiu tik du favoritus, tai tikrai neklausciau, kad man kas paveiksla parinktu. Galiu tik pasikonsultuot ar jis tiktu konrecioje vietoje ir panasiai smile.gif
O laikrodzio as to neissirinkau, tiesiog internete paieskojus ka lietuviu rinka siulo, ikeliau normaliausius varijantus. Deja, pasirinkimas daugiau nei skurdus doh.gif
O del paveiksliuku kabinimo, kai tv stovi sone kaip ir atkentas tas varijantas. Nebent kabinti tik kaireje puseje kelis. Sienos nukrauti nenoriu schmoll.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 12, 18:48)
Tas laikrodis iš trijų dalių tikrai nekoks, nepykit.


Nera ko man pykt, juk gi nekabinu as jo biggrin.gif


QUOTE(Azu @ 2014 10 12, 19:40)
O gal jus tiesiog pabandykit padet televizoriu per centra, kaip dauguma cia siule (i patarimus reikia isiklausyti). Gal tada visiskai nebereiks jokio laikrodzio ar paveikslo ir lengvumas liks smile.gif
O kabinti tik del to kad siena tuscia nebutu - ne sprendimas. Mes tinkama laikrodi uztikom po 6 metu. O taip siena tuscia buvo , nors buvo siulymu ten veidrodi kabint (nemegstu as ju sad.gif )


Jei galeciau, tai gal ir centruociau tv, bet rozetes atsidengtu su laidais. O jei jas ir perkelti, kviesti meistrus, glaistyt, dazyt siena, na nezinau ar verta. Juo labiau na netrukdo man tas tv, pastumiau per koki sprindi arciau cento ir gerai visai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė...: 13 spalio 2014 - 00:17
QUOTE(Meilė... @ 2014 10 13, 01:15)
Mes visai patenkinti dizainere, nes tos rozetes taip ir buvo numatytos pagal plana, nes toje vietoje tv ir turejo stoveti ir rozetes uzdengti

Kas belieka. Bet dizainerė matyt iš tų kur "labai mėgstu interjerą, galiu padėt nebrangiai įsirengt namučius"...
Rozetės, kur ten tas TV ir bebūtų, daromos pažeme, virš plintuso. Tada nereiktų sukt galvos dėl TV vietos, nes jas uždengtų komoda.
Atsakyti