Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(linamog @ 2014 11 13, 12:42)
As irgi uzsakiau ebay petnesas, dirza, i saugos dirzo uzrakta segama, ir dar sviecianti antkakli.

ebay gal pigiau? Akvazoo pirkau petnešų+diržo komplektą už 29,- ir dar panos sakė pakeis,jei mažos bus ax.gif

ai,tas šviečiantis antkaklis bais akis gadina tongue.gif kažkada vakare ėjau,tai net išsigandau-mažas šuniukas su tokiom ryyyškiai mėlynom mirksinčiom švieselėm...mane biškį erzintų...galvoju tik apie liemenę su atšvaitu-nepamaišytų gal... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 13 lapkričio 2014 - 11:50
QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 11:48)
ebay gal pigiau? Akvazoo pirkau petnešų+diržo komplektą už 29,- ir dar panos sakė pakeis,jei mažos bus  ax.gif
ai,tas šviečiantis antkaklis bais akis gadina  tongue.gif  kažkada vakare ėjau,tai net išsigandau-mažas šuniukas su tokiom ryyyškiai mėlynom mirksinčiom švieselėm...mane biškį erzintų...galvoju tik apie liemenę su atšvaitu-nepamaišytų gal... ax.gif

Petnesos 4,48$, dirzas 1,61$.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 13, 13:12)
Petnesos 4,48$, dirzas 1,61$.

a,tai kur kas pigiau rolleyes.gif tik ebay nesu pirkus,nežinočiau,nuo ko pradėt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 13 lapkričio 2014 - 12:35
QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 12:48)
ai,tas šviečiantis antkaklis bais akis gadina  tongue.gif 


Vakar "Senukuose" pirkom šviečiantį antkaklį "pa pigam" ant juoko - sakėm kalėdinei nuotraukai papuošim biggrin.gif Vakare pabandėm uždėt, tai tikrai kažkaip akis gadina, bet tamsoj gerai šviečia.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim: 13 lapkričio 2014 - 12:56
QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 12:14)
a,tai kur kas pigiau  rolleyes.gif tik ebay nesu pirkus,nežinočiau,nuo ko pradėt  tongue.gif

Tai as irgi sedejau SM ebay temoj, studijavau viska, po biski po biski ir isicikinau.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2014 11 13, 13:42)
Vakar "Senukuose" pirkom šviečiantį antkaklį "pa pigam" ant juoko - sakėm kalėdinei nuotraukai papuošim biggrin.gif Vakare pabandėm uždėt, tai tikrai kažkaip akis gadina, bet tamsoj gerai šviečia.


kalėdinis šuniukas biggrin.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2014 11 13, 13:48)
Tai as irgi sedejau SM ebay temoj, studijavau viska, po biski po biski ir isicikinau.

tai viskas išmokstama...bet va tokio daikto biškį bijočiau pirkt-o jei netiks... tongue.gif paskiau bėda grąžinant turbūt ax.gif
o čia pakeliui į darbą užbėgsiu ryte,jei ką,ir pasikeisiu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Aš tai kiniečiu internetinei parduotuvei mėginau ieškoti petnešų, bet nerandu tokių kurios man atrodytų patikimos lens.gif
Jaučiu pirksiu iš fetovetos Lietuvoje . (apie 28Lt)...
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 11 13, 14:21)
Sveikos. smile.gif Aš tai kiniečiu internetinei parduotuvei mėginau ieškoti petnešų, bet nerandu tokių kurios man atrodytų patikimos lens.gif
Jaučiu pirksiu iš fetovetos Lietuvoje . (apie 28Lt)...

na,kur aš įsigijau-NOBBY,vokiškos. Atrodo tvirtos,dar nugarai paminkštinimas yra...bet pirmas uždėjimas gali būt sunkus-man,kadangi nemoku,šuniui-kadangi nauja ir baisu tongue.gif
Kainos LT panašios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2014 11 13, 13:42)
tai tikrai kažkaip akis gadina, bet tamsoj gerai šviečia.

Šuniui negadina, o žmogui nebūtina į jas nuolat žiūrėt smile.gif Bet šunį už tai matyt patogu. Aš vakarais kabinu po kaklu mirgsinčius pakabukus, tai netgi palaidus naktį ramu vedžiot.
Atsakyti
Sveikos, aš truputį iš kitos veislės temos , bet įdomiai diskutuojat tai pasisakysiu smile.gif
Dėl vaikų - dažniausiai atsiklausia - viskas ok, bet buvo kartas kai vedžiojant pribėgo vaikas iš už nugaros, šoko į priekį prieš šunį ir pakibo šuniui ant kaklo, dar ant kelių taip atsiklaupė/ nukrito priekyje šuns blink.gif , čia mūsų didžiajai tai padarė - mažučiam beveik 30kg šuniukui biggrin.gif nu šiaip visada stengiuos matyt/girdėt viska kas aplinkui, bet čia nei girdėjosi/nei matėsi - sekundžių reikalas, tiesiog pribėgo ir pakibo ant šuns, įdomu kiek šunų taip reaguotų kaip mūsų mergaitė - sustojo, į mane atsisuko ir stovi patenkinta - tipo vau kaip fainai "iš oro" dėmesio parėjo biggrin.gif

Dėl šviečiančių antkaklių - labai tokiais džiaugiamės, ir iš aplinkinių tik teigiami pasakymai/ pagyrimai, kad šuo matomas ir atrodo gražiai smile.gif šviečia labai ryškiai/ akių neskauda. va mūsų mergaitės smile.gif
user posted image
Atsakyti
kiek skaitinėjau,tai šuo apkabinimą/netikėtą rankos uždėjimą ant pečių traktuoja kaip grėsmę ir kažkieno viršenybę rolleyes.gif
labai stabili jūsų mergaitė,eglut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 14:06)
kiek skaitinėjau,tai šuo apkabinimą/netikėtą rankos uždėjimą ant pečių traktuoja kaip grėsmę ir kažkieno viršenybę  rolleyes.gif
labai stabili jūsų mergaitė,eglut  mirksiukas.gif


Kam ranką uždeda, kam vaikas užkrenta biggrin.gif
Ačiū - taip ji tikrai tokia wub.gif
Atsakyti