Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 13, 13:37)
Šuniui negadina, o žmogui nebūtina į jas nuolat žiūrėt smile.gif Bet šunį už tai matyt patogu. Aš vakarais kabinu po kaklu mirgsinčius pakabukus, tai netgi palaidus naktį ramu vedžiot.

As ir galvoju kas geriau, ar tas pakabutis ar visas antkaklis g.gif gal ta sviesele suniui dar kelia kazkiek pasviecia g.gif biggrin.gif


As leidziu glostyt suni, bet tik tam tikra laika, nes paskui pats zaisdamas pradeda kramsnotis doh.gif bent gerai kad myli vaikus, "isbuciuotu" jei butu leidziamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2014 11 12, 21:43)
Aš atsimenu, kai parodoje mano buvusiai azijatei ant uodegos užlipo (nors prie sienos buvom prilipę kaip reikalas, nes žmonės lipa per galvas), tai šuo aišku urgztelėjo, nieko tragiško. Tai ne tik kad neatsiprašė, kad užlipo, bet dar ir rėkt gavom  doh.gif

Aš tokiu atveju pati įkasčiau,nereiktų nei šunio bigsmile.gif .
QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 10:55)
Va paskutinėm dienom išvis kažko apetitas kritęs,tai atbulais dantim ėda.

Dievuliau,nabagas,neduok diev sukūs unsure.gif Varyk katlietų kept forumuose nesedėjus biggrin.gif
QUOTE(eglute320 @ 2014 11 13, 13:52)
Dėl šviečiančių antkaklių - labai tokiais džiaugiamės, ir iš aplinkinių tik teigiami pasakymai/ pagyrimai, kad šuo matomas ir atrodo gražiai smile.gif

Jo,gražu thumbup.gif Reik ir man tokio.Turim liemenę,bet šitaip gražiau.
Atsakyti

QUOTE(lututė @ 2014 11 13, 14:00)
bet va tokio daikto biškį bijočiau pirkt-o jei netiks... tongue.gif  paskiau bėda grąžinant turbūt  ax.gif

Uz tokia myzerna kaina nupirkus galima parduot ir netgi uzdirbt . Nepastebejot - tu paciu sviecianciu antakakliu pilna skelbimu...tik jau uz dviguba kaina biggrin.gif

QUOTE(Jolleee @ 2014 11 13, 14:21)
Sveikos. smile.gif Aš tai kiniečiu internetinei parduotuvei mėginau ieškoti petnešų, bet nerandu tokių kurios man atrodytų patikimos lens.gif
Jaučiu pirksiu iš fitovetos Lietuvoje . (apie 28Lt)...

Tas tradicines i auto?

QUOTE(*Carma @ 2014 11 13, 19:15)
As ir galvoju kas geriau, ar tas pakabutis ar visas antkaklis  g.gif gal ta sviesele suniui dar kelia kazkiek pasviecia  g.gif biggrin.gif

As is senuku dvejopu "fintikliusku" nusipirkus - dviratininko uzkisama mirksiuka uz 4lt ir tokius minkstus guminius mirksiukus - pora 7lt per treciadieniais kainuoja bigsmile.gif Jie prie antkaklio gana patogiai prisisega.
----------------------
Su glostymais tai as dideles bedos nepatyriu, tfu tfu tfu, bet va su tuo mirtinu noru pavaisint svetima suni...mazu needes, nepasertas...vat tokius geradarius tai "nudobt" norisi mad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2014 11 13, 18:15)
As ir galvoju kas geriau, ar tas pakabutis ar visas antkaklis  g.gif gal ta sviesele suniui dar kelia kazkiek pasviecia  g.gif biggrin.gif


pašviečia, bet nauda man - kai pasilenkia uostyt matau +/- ką uosto - ar šiaip žolės kupstelis ar "protingų bobučių" išberti kaulai vidury kiemo smile.gif

QUOTE(cile @ 2014 11 13, 19:00)
Uz tokia myzerna kaina nupirkus galima parduot ir netgi uzdirbt . Nepastebejot - tu paciu sviecianciu antakakliu pilna skelbimu...tik jau uz dviguba kaina  biggrin.gif


kaina pas mus tikrai dviguba. man pigiau buvo užsakyt kad atsiustu i USA ir tada i Lt, ir tai gavosi dvigubai pigiau nei čia pirkti, amazone po ~3,5$ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 11 13, 19:00)
Tas tradicines i auto?
Taip smile.gif
Tokias
user posted image

o kalbant apie pasišvietimus, Taiga pakabinamą šviestuką turi.
O dukterėčios Rudžiui iš kiniečių čia S dydžio užsakiau. Laukiu atsiuntimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 11 13, 19:40)
Dievuliau,nabagas,neduok diev sukūs  unsure.gif Varyk katlietų kept forumuose nesedėjus  biggrin.gif


lotuliukas.gif katlietai ir man labai gerai...lai ėda savo jautieną ir nesuka man galvos...nepadvės biggrin.gif svarbiausiai,kad aš nesukūsčiau mirksiukas.gif biggrin.gif

primierka įvyko-viskas gerai biggrin.gif bet kol pasimatavom biggrin.gif doh.gif strakaliojo,trypė,laižėsi-nu iš trečio karto nevėkšla šeimininkė rado kur ką prisegt,o kai jau susegiau,berniukas sugalvojo,kad čia naujas būdas eit pasivaikščiot lotuliukas.gif nusivylė biškį,kai niekur nevedžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2014 11 13, 21:22)
kaina pas mus tikrai dviguba. man pigiau buvo užsakyt kad atsiustu i USA ir tada i Lt, ir tai gavosi dvigubai pigiau nei čia pirkti, amazone po ~3,5$ smile.gif
Pritariu. didesni šviečiantys $2.92 - 3.35 plius nemokamai siunčia. Aišku tik kantrybės reik turėt , kol kiniečiai atsiunčia biggrin.gif biggrin.gif

--
jei kas iš tų kiniečių pirkt sugalvos, pamokymai kaip tai daryti ČIA .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 13 lapkričio 2014 - 21:42
QUOTE(Jolleee @ 2014 11 13, 21:37)
Pritariu. didesni šviečiantys $2.92 - 3.35 plius nemokamai siunčia. Aišku tik kantrybės reik turėt , kol kiniečiai atsiunčia biggrin.gif biggrin.gif


kaip pasiseka su siuntimo laiku - mano keliavo kinija-usa-lt gavau per ~3sav nuo užsakymo biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Reikia ir man tokių petnešų į auto. automatinis pavadėlis ir šviečiantis antkaklis jau keliauja iš Jav. Dar galvoju apie ID žetoną.
O kaip jūsų šuniukai perneša keliones auto? Maniškė vemia arba labai didelis seilėtekis būna. Žiūri į mane tokiom liūdnom akim, tipo ,,kada baigsi mane kankinti?'' O jei pamato, kad į mašiną einam, tai įsispiria kaip ožka ir vsio. Reikia tik nešti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 11 13, 21:44)
O kaip jūsų šuniukai perneša keliones auto?
Taiga nėra važiavimų gerbėja. Bet į mašiną pakvietus iškart įlipa. Jokių problemų. Bet nei ant sėdinės lipa, nei pro langą žiūri. Man prie kojų atsigula, ir praguli. Nebent stabtelim, tada keliasi žiūrėt, ko sustojom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 11 13, 21:44)
Labas vakaras 4u.gif
Reikia ir man tokių petnešų į auto. automatinis pavadėlis ir šviečiantis antkaklis jau keliauja iš Jav. Dar galvoju apie ID žetoną.
O kaip jūsų šuniukai perneša keliones auto? Maniškė vemia arba labai didelis seilėtekis būna. Žiūri į mane tokiom liūdnom akim, tipo ,,kada baigsi mane kankinti?'' O jei pamato, kad į mašiną einam, tai įsispiria kaip ožka ir vsio. Reikia tik nešti.


Geriausi ID žetonai iš armijai ir civiliams parduotuvės - žetonas plikas gal 2lt ar 4lt ir jie vietoj iškala ką reikia (negraviruoja o iškala) tai gal dar 6lt, mes tokius turim - patenkinti smile.gif

Dėl kelionių - abi lipa/šoka/grūdasi į mašiną. Jei mato, kad ruošiamės kelionei lakto po namus iš paskos, prie durų trypia. Net reikalus sunku susikaupt padaryt jei mato kad kitas stovi prie mašinos ir ten tašes deda ar laukia.
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2014 11 13, 22:02)
Geriausi ID žetonai iš armijai ir civiliams parduotuvės - žetonas plikas gal 2lt ar 4lt ir jie vietoj iškala ką reikia (negraviruoja o iškala) tai gal dar 6lt, mes tokius turim - patenkinti  smile.gif
Bet pas juos gan didoki žetonai kiek pamenu? Iš jų esu pirkusi ant batų dedamus priedus, kad žiema neslidu būtų biggrin.gif
Atsakyti