Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Gal kas pas Timdžių lankesi neseniai? Kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(kokorina @ 2018 02 22, 00:47)
dabar Misha turi atskira kambariuka antrame aukste ir kerpa tave 1,5 val tyloje ir ramybeje. O kaina nereali, taip. As pas ji nueinu 2 kartus metuose maksimum. Dazniau negaliu sau leisti. Gaila, jis labai gerai kerpa.</p>

Na, kambariuka turi, bet kodel turi, istorija yra kita biggrin.gif man visiskai tas pats, ar pirmam aukste ar tam kambarely kerpa. Tiesa, meistras tikrai puikusi ir taip pat kaip jus lankausi pora kartu metuose, bet ne del kainos, o dazniau tiesiog nereikia mano kirpimui, graziai nuauga.
Atsakyti

Nerekomenduoju Migles is Divaltos. Negrazus jos sombre dazymas gavosi, o sumoketa berods 140 euru ....kosmosas.... negrazus tuo, kad atrodo kaip nuauges dazymas sruogelemis. Nesiziuri visai , labai gaila

Atsakyti

Nerekomenduoju Migles is Divalta. Negrazus jos sombre dazymas gavosi, o sumoketa berods 140 euru ....kosmosas.... negrazus tuo, kad atrodo kaip nuauges dazymas sruogelemis. Nesiziuri visai , labai gaila

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 02 liepos 2018 - 22:24

Noriu parekomenduoti savo kirpeją. Turiu ilgus šviestintus, bet sveikus plaukus vien jos dėka. Mano plaukus visi pastebi ir stebisi, kaip su tokiu šviesumu man iš vis jie neiškrenta :D O dar paminėsiu, kad kažkada buvau juodaplaukė :D Mano kirpėja nejauna, tačiau nestovinti vietoje, pastoviai dalyvauja visokiuose seminaruose, kursuose, turi laaaabai daug patirties dažymuose. Jai siūlė dirbti prestižiškiausiuose salonuose centre ir su įžymybėm, bet ji dirba paprastoj rajoninėj kirpykloj, nes "prie namų" :D Sako, "man geriau daugiau klientų pigiau, nei keli superbrangiai" Turi daug savo klienčių, kurios vien tik dėl jos atvažiuoja pas ją. Labai ją gerbiu ir myliu. Kirpėja Aušra, Lazdynuose prie RIMI parduotuvės, 868754941.

Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2018 07 08, 22:20)
<p>Noriu parekomenduoti savo kirpeją. Turiu ilgus šviestintus, bet sveikus plaukus vien jos dėka. Mano plaukus visi pastebi ir stebisi, kaip su tokiu šviesumu man iš vis jie neiškrenta biggrin.gif O dar paminėsiu, kad kažkada buvau juodaplaukė biggrin.gif Mano kirpėja nejauna, tačiau nestovinti vietoje, pastoviai dalyvauja visokiuose seminaruose, kursuose, turi laaaabai daug patirties dažymuose. Jai siūlė dirbti prestižiškiausiuose salonuose centre ir su įžymybėm, bet ji dirba paprastoj rajoninėj kirpykloj, nes "prie namų" biggrin.gif Sako, "man geriau daugiau klientų pigiau, nei keli superbrangiai" Turi daug savo klienčių, kurios vien tik dėl jos atvažiuoja pas ją. Labai ją gerbiu ir myliu. Kirpėja Aušra, Lazdynuose prie RIMI parduotuvės, 868754941.</p>


Sveiki smile.gif O kaip kirpimas Aušros? Ar megėja ji iškarpyti plaukus, ar atsižvelgia į klientės pageidavimus? Gal galit parašyti kainas pa ją, kiek Jūs mokat už kirpimą/dažymą, tik kirpimą? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Ne per seniausiai iš vienos pažįstamos išgirdau pasiūlymą apsilankyti pas Styveną. Iš prigimties esu briunetė, bet prieš pora metų visiškai netikėtai sau panorau "nusiblondint" ir "nusirėžiau" ilgus, bet plonus plaukus, plaukus iki pečių.
Pasirodo, šviesi spalva man gal net labiau tinka, bet bėda tame, kad per pora metų šviesinimo plaukai atrodo kaip "nutriušę".
Gal yra naujesnių atsiliepimų apie Styveną?

QUOTE(tiutia_007 @ 2016 05 29, 16:23)
gal turite atsiliepimų apie plaukų stilistą Styveną iš Sfinkso?

Ar buvot pas jį?

QUOTE(spring&summer @ 2016 06 18, 23:07)
nepatinka tik,kad nuotaikos zmogus smile.gif

O kuo tas pasireiškia? Gali blogai nukirpt/nudažyt ar ką?

QUOTE(spring&summer @ 2016 06 18, 23:07)
Mano mylimiausias ir i nieko nekeisciau niekada- Ridas is dabar jau Sfinkso. Vienas zodis- Tobulas.

Kokie jūsų plaukai?

Papildyta:
QUOTE(Individualistė @ 2018 07 08, 22:20)
Noriu parekomenduoti savo kirpeją. Turiu ilgus šviestintus, bet sveikus plaukus vien jos dėka. Mano plaukus visi pastebi ir stebisi, kaip su tokiu šviesumu man iš vis jie neiškrenta biggrin.gif O dar paminėsiu, kad kažkada buvau juodaplaukė

Galit kainą kirpimo ir dažymo parašyt?
Atsakyti

Ilga laika sekiau diskusija, beveik metus, kol auginau mazaja nesikirpau ir nesidaziau:) po to per 6 menesius pakeiciau 3 kirpejus. Bandziau irgi pataupyti, neskelbsiu vardu, bet 2 cia minetieji ir isgirtieji suvare man plaukus visiskai. Susidariau ispudi, kad neseniai iskepti ir labai madingi stilistai, turintys daug sekeju soc.tinkluose ne visada savo darba ismano. Galiausiai apsilankiau pas Mindauga KIRPIMO MEISTRAI ir nors paprastai labai tingiu kazkur kazka rekomenduoti ir rasineti, si karta specialiai prisijungiau parasyti didziausia rekomendacija siam zmogui, nes siai dienai esu vel sveikais plaukais. Aisku, teko gabala nutrumpinti, balta spalva keisti i naturalia-balintos kavos, pradejau naudoti gera aliejuka, kitas priemones. Isgrazejau, atjaunejau ir nepatingejau parasyti cia:) Ir kainos tikrai nesikandzioja, nes prasta darba pataisyti daug brangiau, nei is karto nueiti pas gera meistra is karto. Taigi, Mindaugas the best!

Atsakyti

 

Bandziau irgi pataupyti, neskelbsiu vardu, bet 2 cia minetieji ir isgirtieji suvare man plaukus visiskai. 

 

O kodel Jum neparasyti ju vardus? Visiem butu idomu ir net naudinga. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokorina: 28 rugsėjo 2018 - 14:51
Aš truputi ne į temą gal 😁. Bet rašant atsiliepimą ne naudingiau būtų įkelti nuotrauką ( idealiausia prieš ir po).. ?? Tai būtų ir informatyvu ir mažiau reklamos... Be to skoniai skiriasi. :4u:Taip galima būtų kiekvienam susidaryti savo nuomonę. .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amukas: 08 lapkričio 2018 - 06:41
Sveikos, koki meistra galite rekomenduoti, kuris moka sutvarkyti plonus ir linkusius garbanotis plaukus?
Atsakyti
Sveikos,
gal atsirastų kirpėja Vilniuje arba Kaune,
kuri galėtų kirpėjų kaina paimti Kevin Murphy plaukams priemonių ir dažus?
sau. asmeniniam naudojimui.
dėkinga
lauksiu 😍
Atsakyti