Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(eleonorra @ 2015 01 12, 12:46)
Kokie atsiliepimai apie Kukla Beauty Box apskritai? Ar yra besilankanciu?
Man labai reikia taisyti iskarpyma, parasiau Kuklai, tai rekomendavo Ala. Bet po apsilankymo pas Manta 'Simonoje' labai labai bijau patiketi savo plaukus neisbandytam 'meistrui'  g.gif

Bent jau vyr. Kirpima Manto tai labai teigiamai ivertinciau. Galvojau ir pati nueiti, bet panasu kad jis is tu, kurie ne klausia, o savaip eksperimentuoja.

Ar yra buvusiu Blanco beauty? Berods valentaite ten plaukus tvarkosi.
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2015 01 10, 13:46)
Gal kas lankotes as Giedre is Kukla Beauty Box? Mastau isbandyt, niekaip nerandu kas patiktu man ax.gif

o kur dbr lankotes?
Atsakyti
Gal Pilaitėj yra gerų kirpėjų? Reik tiek moterų tiek vyrų kirpėjos.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 01 13, 17:33)
o kur dbr lankotes?

Pas Rasita is UFF 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2015 01 05, 15:12)
parekomenduokit, prasau, gera kolorista smile.gif

reiketu mokancio isgaut grazia ruda naturaliai atrodancia spalva be menkiausio raudono/ryzo atspalvio...


Perskaičiau ir pamaniau,kad aš parašiau lotuliukas.gif ir man reikia tokio koloristo, kad tokią pat spalvą išgaut mirksiukas.gif :LAABAAI, parekomenduokit prašommm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 12 23, 14:36)
Pasisakysiu apie Edita is ,,Grozio eksperto", buvau ne karta, taciau nebeisiu. Ilgu plauku galu pakirpimas ~65 lt. Nebeisiu todel, kad pries plovima neissukuoja plauku (manau, turetu zinoti, kad ilgus plaukus vertetu issukuoti pries plaunant, kad maziau veltusi), pries fenavima naudojant karsta ora naudoja mazai priemoniu (tik viena, jei konkreciau, ir ja tikrai ne visi plaukai padengiami), fenuojant gadina plaukus (pesa, visaip ''agresyvokai" su sukavimo irankiais elgiasi, ne tai, kad man skaudetu ar ka), ne visai ismano kaip dziovinti ilgus tankius plaukus, as pati per tiek metu jau zinau kaip greitai ir efektyviai isdziovinti, be to, kad ir kristu graziai, bet panasu, kad kirpeja dar ne, na, bet is kitos puses, as tikrai jai nepasakosiu, kaip dziovinti mano plaukus. Po visko patepe plaukus siek tiek serumo, na, bet nematau jau tame daug prasmes, nes esme, kol jie dziovinami - kazkaip apsaugoti ir kad dziudami graziai sukristu, o ne slapius taip stipriai sepeciu ir fenu bandyti sutramdyti. Kaip zmogus labai miela ir paslaugi.



Sveiki 4u.gif

Tikrai nustebino mane sitoks atsiliepimas. Esu ilgaplauke, einu kirptis tik galu kartomis zirklemis. Visikai jokiu nusiskundimu neturiu, plaukus pries dziovinant patepa keliomis priemonees skirtinga plauko dali.Tiesa, galbut mano plaukai nera itin tankus, ta komentuoti sunku. Bet na as kaip suprantu jus cia daugiau ismanote, tik keista, kad tiek daug ismanydama nediskutuojate su kirpeja. Sekmes Jums kitoje kirpykloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2015 01 16, 11:05)
Perskaičiau ir pamaniau,kad aš parašiau lotuliukas.gif ir man reikia tokio koloristo, kad tokią pat spalvą išgaut mirksiukas.gif :LAABAAI, parekomenduokit prašommm 4u.gif


man irgi tokios reikia labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drakons @ 2015 01 16, 12:53)
Sveiki  4u.gif

Tikrai nustebino mane sitoks atsiliepimas. Esu ilgaplauke, einu kirptis tik galu kartomis zirklemis. Visikai jokiu nusiskundimu neturiu, plaukus pries dziovinant patepa keliomis priemonees skirtinga plauko dali.Tiesa, galbut mano plaukai nera itin tankus, ta komentuoti sunku. Bet na as kaip suprantu jus cia daugiau ismanote, tik keista, kad tiek daug ismanydama nediskutuojate su kirpeja. Sekmes Jums kitoje kirpykloje smile.gif

Apie ka diskutuoti? smile.gif nuejus pas odontologe taip pat nediskutuoju kaip ka daryti.
Atsakyti
sos labai reikia pagalbos verysad.gif vakar kiroeja nudegino plaukus doh.gif pirma kart pamaciau toki vaizda kad sukuojant plaukus slapius nuo galvos sruogos krito... lankiausi pas sia kirpeja nuo vasaros viskas buvo kaip ir puiku minusiukai kad ima labai daug o ir proceduros trukdavo ilagai... dazniausiai gaudavausi 2-3 atspalviu (saknys ryzos ko nekenciu, vidurys baltas o galai dar kitokie) taciau po sio karto kai nudegino nebezinau nei ka daryt... dar sumokejau virs 200lt ( zinau reikejo nemoket taciau ne mano charakteris draskytis, labai nuliudau ir supykau grizus blioviau unsure.gif plaukai iki krutines) dabar virsugalvi daug plaukuciu like 5cm ilgio ir kaip siaudai susiraitoje. na siaubo filmas. bandau gaivinti kaukem, ampulem aliejais. gal kas kokiu patarimu ka jiems dar padaryt kad pagelbet. paskaicius temos pirmus postus isvis nerMu pasidare nes ten rasiusi mergina neminejo sruogu kritimo o rezultatas nudeginti plaukai iki saknu, nebezinau ko man tiketis. kojos kelti pas ja nebezadu nes jos pasakymas ziurek plaukus nudeginom ir tipo kita kart atsargiau dazysim tj sorry. nesuprantu kam reikejo per visa galva miltelius istept jei galai buvo mano norimos spalvos...isvis net nenorejau but ziauri blonde. norejosi kazkokio pelenu tamsumo :/ kur rasti gera kolorista Vilniuje? sumokeciau ir 250 lt tik kad butu geras rezultatas ( ta prasme tolygi spalva o ne trispalve) kiek keiciau kirpeju visoms saknys ryzos likdavo. gal cia plaukai tokie, gal per daug noriu? nesuprantu ar vis ne ten uztaikau. o gal geriau keisti plauku spalva i tamsia? vienu zodziu esu pasimetus reikia bet kokios pagalbos verysad.gif
Atsakyti
Saldzioji18, oho, kaip nepasiseke unsure.gif Reikejo tikrai nemoketi! As irgi is tu zmoniu, kurie nesidraskys, bet kartais reikia us save pastoveti. As vietoj Jusu grizciau ir reikalauciau grazinti pinigus + namokamo gydymo plaukams, jei juos dar galima pagydyti..
P.S. Nu bet kai kuriu kirpeju naglumas, auksciau lygio! O, kad kompetencija tokia butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eleonorra: 19 sausio 2015 - 11:04
QUOTE(eleonorra @ 2015 01 19, 12:03)
Saldzioji18, oho, kaip nepasiseke unsure.gif  Reikejo tikrai nemoketi! As irgi is tu zmoniu, kurie nesidraskys, bet kartais reikia us save pastoveti. As vietoj Jusu grizciau ir reikalauciau grazinti pinigus + namokamo gydymo plaukams, jei juos dar galima pagydyti..
P.S. Nu bet kai kuriu kirpeju naglumas, auksciau lygio! O, kad kompetencija tokia butu...

manau virsutiniam sluoksniui amen doh.gif doh.gif dejau nakciai alieju isryto su ampule gydziau bet net slapi plaukai ruozas nuo saknu 7cm toks net pasiraites o plaukai is prigimties plonoki ir labai tiesus. isdziovinus kaip stagarai lenda nes toj vietoj nusvylo ir plysta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2015 01 19, 11:17)
manau virsutiniam sluoksniui amen  doh.gif  doh.gif  dejau nakciai alieju isryto su ampule gydziau bet net slapi plaukai ruozas nuo saknu 7cm toks net pasiraites o plaukai is prigimties plonoki ir labai tiesus. isdziovinus kaip stagarai lenda nes toj vietoj nusvylo ir plysta  doh.gif

As jums siulau apsikirpti trumpai, nukirpti tuos nudegintus galus, cia visos ampules bergzdzias reikalas. Sekantis zingsnis - pailsinti plaukus nuo dazymu ir pagerti papildu plaukams, kad atstatyti bent kiek zala.
Atsakyti