Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Caridian @ 2014 12 23, 14:36)
Pasisakysiu apie Edita is ,,Grozio eksperto"...

Na va, gaila, kad nepatiko unsure.gif o man kaip tik atvirksciai- tai turbut pirma kirpeja, kurios kedej as jauciuosi labai gerai. Nepesa, neerzina, netempia, nedrasko. Na, zinoma, pas mane maziau plauku. Ir visada prasau, kad dziovintu vesiu dziovintuvu.
Atsakyti
drinks_cheers.gif Gal zinot, kur dazo balayage technika kokybiskai ir gerai? arba tiesiog gero rimto koloristo reik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 24 gruodžio 2014 - 08:58
Merginos, gal yra teke pas Zbigneva dazytis sruogelemis? Kokie atsiliepimai, kiek mokejote?m
Atsakyti
Sveikos
Ir aš pasidalinsiu patirtimi. Jau n metų dažiausi sruogelėmis, kurios atsibodo ir nutariau išlyginti spalvą. Naturaliai esu šiek tiek tamsesnė nei pilka. Atėjau į labai gražiai įrengtą grožio saloną Justiniškėse, pavadinimas "Barbora". Pasiteiravau, ar galės man išlyginti spalvą ir nudažyt viską šviešiai. Norėjau gražios šviesios spalvos. Meistrė (vardu Marija) mane apžiūrėjo ir pasakė, kas apsiims. Užsirašiau.
Kai atėjau, kas krito į akis, tai - visų pirmą kirpėja manęs paklausė, kada aš ploviausi galvą. Kai aš pasakiau, kad prieš kelias dienas, ji mane nuvedė plautis galvos. Labai nustebau, nes iki tol niekada prieš šviesinimą ar dažymą man niekas galvos neplovė. Bet ji nekaip nesureagavo į mano komentarą. Na, pagalvojau, kad gal naujoviškai darys.
Taigi, po galvos plovimo, mano šaknis ir plaukus ji sutepė šviesinamuoju mišiniu, laikas nuo laiko patikrindavo, kaip veikia. Sedėjau sau ramiai, nes dėmesio kaip ir užteko. Po kurio laiko, kirpėja atėjo ir pasakė, kad siūlo man "antrą dažymą", kad gautųsi graži "perlo baltumo" spalva. Žinoma, aš sutikau, nes norėjusi teigiamo rezultato. Taigi po šviesinimo ėjo "antras" dažymas. Bet, matyt, ta kirpėja Marija, visai ne tokia profesionali, kaip man pasirodė. Nes tuos antruosius dažus ji palaikė vos minutę-dvi. Finale gavosi, kad ten kur anksčiau turėjau sruogeles, gavosi graži šviesi spalva, o prie šaknų ir ex-tamsesnių sruogelių geltonai auksinė ;(
Kadangi kirpėja dar su šampūnu a la "irida" bandė taisyt geltonumą, tai kur turėjau plius prie visko ir violetinių sruogelių.
Plius prie visko kirpėja pasiūlė man apsikirpti, nes mano "šukuosena" atrodė netvarkingai. Aš sutikau. Ji paklausė ko aš norėčiau. Pasakiau - bobo, paaiškinau, kad noriu kad gale plaukai būtų trumpesni ir ilgėtų link veido. Ji padarė paprasta kare ir dar nesamoningą trumpesnę nei kiti plaukai grivkutę (iki tol grivkutė buvo vienodo ilgio su kitais plaukais). Metų jai tikrai virš 40, todėl šiaip patirties turėtų turėti ir žinot kas kaip, bet tikriausiai kirpėjos amžius nieko bendro su patirtimi neturi.
Žodžiu Marijos iš Barboros nerekomenduoju.

P.S. šioje kirpykloje tuo metu taip pat dirbo vyras- tikriausiai vyriškų šukuosenų meistras. Mačiau, kaip kirpo jauną vyruką- rezultate ten buvo gražus " a la erokėzas" smile.gif

Atsakyti
gal pasiulytumete kirpeja, kuri moka gerai iskarpyti plaukus?
esme, kad mano plaukai garbanojasi, bet reikalingas iskarpymas kad garbanotusi nuo virsaus. nes kitaip uzisuka tik galai. mano kirpeja deja kartais pataiko su tuo iskarpymu, kartais ne smile.gif noriu kazka tokio:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2014 12 25, 02:36)
Merginos, gal yra teke pas Zbigneva dazytis sruogelemis? Kokie atsiliepimai, kiek mokejote?m

puikus meistras kaina nuo 250 iki 350 priklauso nuo plauku
Atsakyti
[quote=-Anna-,2014 12 31, 11:15]
gal pasiulytumete kirpeja, kuri moka gerai iskarpyti plaukus?
esme, kad mano plaukai garbanojasi, bet reikalingas iskarpymas kad garbanotusi nuo virsaus. nes kitaip uzisuka tik galai. mano kirpeja deja kartais pataiko su tuo iskarpymu, kartais ne smile.gif noriu kazka tokio:



Panašiai kirpausi Lazdynuose pas Aušrytę, prie Lazdynų Rimi, po kaire gyvenam.namo pirmam aukšte kirpykla. Moteris amžiuj, bet kerpa super smile.gif Visada kai sugalvodavau ko noriu, nešdavausi foto ar atprintintą foto, ji pažiūrėdavo pradžioj ar tiks. Jei ne- atkalbėdavo, jei tinka, super pakirpdavo. Geriausios rekomendacijos smile.gif
Atsakyti
parekomenduokit, prasau, gera kolorista smile.gif

reiketu mokancio isgaut grazia ruda naturaliai atrodancia spalva be menkiausio raudono/ryzo atspalvio...

Atsakyti
QUOTE(kajola @ 2015 01 02, 09:08)
puikus meistras kaina nuo 250 iki 350 priklauso nuo plauku

Dazymas viena spalva, kirpimas labai paprastas, tiesiog galu pakirpimas ir pakarpymas kai kur - 500lt, tik kirpimas gal 350 buvo..man per daug, todel ieskau kur pigiau.
Atsakyti
Gal kas lankotes as Giedre is Kukla Beauty Box? Mastau isbandyt, niekaip nerandu kas patiktu man ax.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Kukla Beauty Box apskritai? Ar yra besilankanciu?
Man labai reikia taisyti iskarpyma, parasiau Kuklai, tai rekomendavo Ala. Bet po apsilankymo pas Manta 'Simonoje' labai labai bijau patiketi savo plaukus neisbandytam 'meistrui' g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 10 28, 22:58)
ar yra daziusiu balayage technika? ir gal butent pas Ricarda is KM?


prisidedu prie balayage ismanancio meistro/-es paiesku smile.gif pakomentuokit, prasau, kas bande Vilniuj ir kur patiko ar nepatiko
Atsakyti