Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai

user posted image

Scottish Fold - standartas

Galva: ovali, stambus pagurklis ir žandikaulis, ūsų pagalvėlės užapvalintos. Galvos ovalumas pereina į stambų, trumpą kaklą. Patinai turi gan išraiškingą pagurklį.
Akys: didelės, plačios, plačiai atmerktos ir plačiai pastatytos. Akių spalva turi atitikti kailio spalvą nurodytame standarte.
Nosis: trumpa, plati ir tiesi su nežymiu "balneliu", bet ne tokiu giliu kaip egzotinių trumpaplaukių.
Smakras: stiprus.
Ausys: Palenktos į priekį ir prigludusios prie galvos. Pageidautinos ausys: kuo mažesnės, su gilia dviguba kloste. Ausys turi taip gulėti ant galvos, kad galva atrodytų ovali. Ausų galiukai užapvalinti.
Scottish Straight ausys: mažos ir truputį apvalios galuose. Pastatymas: sustatytos plačiai ir nuožulniai.
Kūnas: vidutinio iki didelio dydžio, užapvalintų formų, to paties pločio per visą ilgį - nuo pečių iki dubens. Kūnas ant stiprių, tvirtų kojų. Nežiūrint į trumpas stambias kojas, gyvūnas neturi atrodyti, kad jis netaisyklingai vaikšto. Letenos apvalios, stambios. Penki pirštai ant priekinių letenų ir keturi pirštai ant užpakalinių kojų. Bendras įspūdis - gerai išsivysčiusi katė stambiais kaulais, vidutinio dydžio. Katės yra smulkesnės už katinus. Gyvūnai smulkesniais kaulais pralaimi prieš stambių kaulų gyvūnus.
Uodega: vidutinio dydžio, turi atitikti kūno proporcijas. Uodega lanksti, be defektų. Uodegos galiukas užsmailintas. Pageidautina ilgesnė uodega.
Kailis: tankus (primena pliušinį meškiuką), vidutinio ilgio, minkštas, žvilgantis. Dvigubos struktūros, nepriglundantis. Kailio tekstūra priklauso nuo spalvos, regiono arba metų laiko.
Diskvalifikuojamas: įlaužta uodega, kiti uodegos defektai. Per daug trumpa uodega. Nelanksti uodega. Neteisingas pirštų kiekis. Požymiai: prastos sveikatos arba ligotas.
Leidžiamos visos spalvos.

Mūsų pagrindiniai dalyviai 4u.gif

user posted image

Škotukų geri bičiuliai drinks_cheers.gif

user posted image


Škotų nulėpausių ir stačiaausių veislynai Lietuvoje:

Alantamia
Arcus Cats
Archery
Bellus Felis
Brookberry
Buginora*LT
Circulus Vitlosus*LT
Cantabilefolds
Gold Pluche'Cits
De Bugema*LT
Deidaru
Ildoramicus*LT
Lekera


Ir mažas patarimas mirksiukas.gif . Nuotraukas geriau kelti per www.radikal.ru. Kas kelia per www.part.lt, po kurio laiko nuotraukas neberodomos forumo temose!
Atsakyti
Niurkute, ačiū už naujus namučius tokius gražius:) net nesumačiau, kaip savaitgalį pabaigėt seną temutęsmile.gif))
Atsakyti
Ačiū, Lyn. Smagu, kad patiko 4u.gif. O ana temute uzdarėme šiandiena. Taigi merginos jungiamės ir plepam, rodomes toliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Pasakiau savo katinėliam, kad reik fotografuotis naujai temai ax.gif

user posted image

Tai žinote, ką jie man atsakė? unsure.gif

user posted image
Atsakyti
OOO kokie pozuotojai geri thumbup.gif . Tikrai, labai gerai pasistengė thumbup.gif . puikiai visi atrodote thumbup.gif
Papildyta:
Mes irgi tada pasimaivysime vasarine foto sesija biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na, Cleopatros visas glėbys - labai graži vasarinė nuotrauka thumbup.gif

Man atrodo, kad maniškiam tikrai juokas suėmė nuo mano pastangų, ir nuotraukos visos išsiliejo blush2.gif ir katinai pabėgo grumtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2014 10 13, 20:43)
Na,  Cleopatros visas glėbys - labai graži vasarinė nuotrauka thumbup.gif

Man atrodo, kad maniškiam tikrai juokas suėmė nuo mano pastangų, ir nuotraukos visos išsiliejo blush2.gif  ir katinai pabėgo grumtis biggrin.gif

Tuos mūsų pukuotuku būna sunkoka nufotografuoti. Atrodo, na va, tuoj išeis kažkas tobulo. O čia staigus posūkis ir viskas išsiplaukė. doh.gif Mano Atila mėgėjas taip padaryti ir dar Ūla doh.gif. Bet nuotraukos visviena smagios thumbup.gif

Ačiū ir už mano fotosesijos įvertinimą 4u.gif
Atsakyti
Niurkute tikrai labai ačiū už gražią naują temą 4u.gif Labai gražiai padarėte viską. Dėl nuotraukų kėlimo per radikal.ru, supratau smile.gif Padarysiu atitinkamas išvadas smile.gif

Pasistengsim ir mes su Čiko naujoje temoje prisiregistruoti šiandien vakare. Tik kad vaikas mano susirgo, tai vakarai būna užimti ... Vis niekaip neprisiruošiu ....

geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Dabar tie virusai slampinėja, kad nežinai kur kojos kelt, kad tik kokį virusą nepasičiuptum. Sveikit greičiau. Sirgti tikrai nesmagu unsure.gif

Smagu, kad šį syki tema pavyko atidaryti gražiau negu ana syki. Greičiausiai čia įtariu buvo dėl part.lt. Nes jeigu gerai pamenu, tai šį dalyką man Vidam paaiškino su nuotraukų kėlimu. Aš ir pastaruoju metu keldavau foto tik per part.lt. Bet kai šią tema dariau, tai teko įsitikinti, kad anos temos pradžioje mano nuotraukų neberodė. Tai dabar keliu tik per radikal.ru. Ir radikal.ru perdare, dabar ženkliai viskas yra paprasčiau.

Na, tai lauksime nuotraukičių mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Aš tai sugalvojau taip - tos nuotraukos, kur pajuokavimui ir nelabai vykusios, tai kelsiu per part.lt, ir paskui jų neliks, o tokias rimtas ir su gražiais katinėliais - per radikal.ru biggrin.gif

neuzmirstuolės sūneliui - sveikatos balionas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2014 10 14, 10:26)
Labas rytas smile.gif

Aš tai sugalvojau taip - tos nuotraukos, kur pajuokavimui ir nelabai vykusios, tai kelsiu per part.lt, ir paskui jų neliks, o tokias rimtas ir su gražiais katinėliais - per radikal.ru biggrin.gif

neuzmirstuolės sūneliui - sveikatos balionas 4u.gif

Visai nebloga idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2014 10 14, 10:26)

neuzmirstuolės sūneliui - sveikatos balionas 4u.gif


Ačiū Sidabre smile.gif
Atsakyti