Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukų ruduo:)

Puodeli 4u.gif Nu ko tave turi mesti, niekas tavęs nemes 4u.gif O kad darbo yra, tai įsivaizduoju..Sėkmės tau 4u.gif

Kaip jau čia tą mytą susiorganizuosime, kad per savaitę net atsiliepiančių nėra doh.gif
Atsakyti
Merginos, sukūriau grupę FB. Kiek turėjau draugų - pakviečiau.

Ten gal kiek pajudės reikalai meeto klausimu smile.gif

Tik prisiminiau, kad Krystiana neturi FB, tai ją informuosiu atskirai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 02 liepos 2015 - 07:59
Laaabas biggrin.gif
Reik prisiduot,kad skaitau ir viska zinau biggrin.gif Tik galvoju ,kad gal per brangu man važiuoti tokį kelią dėl kelių valandų pasibuvimo unsure.gif Susitikti aišku noooriu noriu labai,kas atvažiuosit į pajūrį skambinkit 861105762 bigsmile.gif

Juokinga aiktelėjau ,kai skaičiau Tavo istoriją unsure.gif Paguodos jau žiūriu nebereikia,linkiu tik sėkmės,galbūt naujos laimės,aplamai kažkokių naujovių linkiu wub.gif pasiilgau,tikrai norėčiau pasimatyt,nu bet ...

Kitty žaviuosi Tavim ir šeimyna Tavo kaskart skaitydama.Ir kokia tu faina ,kad rašai vis čia,kai mes visos tingim,o skaityt tai norim tongue.gif

Ačiū mamukams už fotkes,kurias čia dedat,aš kai nesu FB,tai man super thumbup.gif

Puodeli ,kai būsi pajūry ir kils noras susimatyt - skambink mirksiukas.gif Ramiau biški Tu,nieks nemes iš to darbo,iš kur jie gaus tokių žavių dėstytojų wub.gif

Šaunios vasaros visom,laukiu pajūry bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 02 liepos 2015 - 09:30
Sveikos 4u.gif

Tema mirus visai verysad.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, 5 mėnesiai ir tylu.... Dauguma turbūt FB pirmenybę teikia.
Jei jau trumpai, tai mes judam, krutam, gal net bėgam.... Mano ruduo labai užimtas, turiu daug darbo, dabar turiu priduoti dokumentus atestacijai, konkursui ir žiūrėsim, ar jau mes mane iš darbo, ar dar palaikys. blush2.gif Mergaitė lanko sportą, muziką ir dailę, tai vakare dar namų darbai ir tiesiai į lovą. Praėjusią savaitę buvo penktadienį jai muzikoje atsiskaitymas, o vakare mokykloje senelių šventė. Po šventės užsimanė savaitgaliui pas močiutę, tai aš.... šeštadienį išmiegojau iki 13.30 blink.gif Pati netikėjau, kad galiu tiek miegot.... Šiaip tai mokykloje pas juos gerai, daug visokių išvykų, veiklos, klasės kolektyvas labai darnus, tėvai labai visi faini ir mokytoja nuostabi. Aišku, ne viskas moksluose einasi kaip sviestu patepta, tai mamai (perfekcionistei) košmaras.... Bet aš valdausi pioneer.gif Mažasis žygiuoja į darželį, ten irgi viskas gerai. Džiaugiuosi, kad jie neserga. Nors pati jau antra savaitė nesu sveika. Gali būti, kad virusą pasigavau, skaudėjo gerklę, sloga, o dabar ėmė ta sloga ir perėjo į sinusitą. Nu bet aš jį kaip nors nugalėsiu. Laukiam švenčių, tuo pačiu dar labai daug iki jų reikia nuveikti, bet tikiuosi, kad nors kiek pasiilsėsiu per vaikų atostogas, kai jie bus su tėčiu.
Tai va taip trumpai iš mūsų fronto.
Atsakyti
Labas prazuveles biggrin.gif

ka pirkot dovanu vaikiukam ? smile.gif kazkaip suabejojau siemet su dovanom ...
Atsakyti
Sveikos, prisiruošiau užeiti po kelių mėnesių pertraukos, ogi čia visai nebėra gyvybės.. Kai niekas nerašo,paskui niekas ir nebeužeina, matyt, natūralu..
Na, užėjau - tai parašysiu:)
Aš nuo vasaros buvau labai "paskendusi" su savo trupiniukais, sunkus laikas buvo, į forumą nebelindau, per daug laiko tam reikėjo, o jo nebuvo. Dičkiai jau mano zuikiai, 1,5 m., miegoti dar neišmoko smile.gif , užtat jaukti namus- kuo puikiausiai smile.gif Miega dar lauke,atskiruose vežimuose, daugiau į lauką nelabai išeiname, nekenčia jie tų kombių, batų, pabyra į skirtingas puses ir gulasi ant žemės smile.gif Valgo kaip monstriukai, ypač brolis, nors mažesnis ir gerokai lieknesnis. Atrodo, neįmanoma išmaitinti smile.gif Atitinkamai ir sauskelnes prikrauna po 6-8 kartus per dieną doh.gif Buvom TA, brolis 85 cm ir 11 kg, sesytė 87 cm ir 12,5 kg. Sesytė dar kabo ant pp naktį, dieną kartais, broliukui nebenusitraukinėju jau nuo rugsėjo.
Emilytei sekasi gerai, mokykloje visiška pirmūnė, mokytoja išgyrė, kad viskas tobula, tik va jos jautrumas,reakcija į bet kokį mažiausią nemalonumą ar kritiką..ech..yra reikalų..kalbame, kalbame.. Draugytė mano wub.gif O jau mažylius myli... wub.gif
Na ir įdomiausia mūsų naujiena.. Ciklas atsistatė rugsėjį,nesisaugojome, nes gi iš kur bus tų vaikų... Prieš pat Kalėdas, suvokdama, kad man jau savaitę vėluoja, "ant durniaus" pasidariau testą.. Iš karto II juostelės. Neslėpsiu,buvo šokas, pakalbėdavome apie dar vieną mažylį "kada nors", daugiau teoriškai...Nesuvokiu, kaip šitaip viskas vyksta. Po pirmagimės nespazmavome, neskubėjome, atsipalaidavę gyvenome - nekibo. Dabar..nemiegojusi 1,5 metų (Eliza naktimis kartais tik po pusvalandį man duoda pamiegoti), išvargusi, žindanti.. ir prašome. Išsigandau, tiesą sakant, nes šitie dar maži, kad bent į daržiuką eitų, o dabar klausimų begalės, kaip, kas, KAIP???? Na ir sunkiai, baisi toksikozė, šitas nėštumas kol kas sunkiausias (tikiuosi, tik pradžia...), mama pasiėmė atostogas, su tėčiu pakaitomis atvažiuoja, aš kelias savaites faktiškai pragulėjau lovoje, bliūdą apsikabinus, vėmimas visą parą, net naktimis tokia bjauria tulžim, silpnumas, širdies ritmo sutrikimai..-3 kg jau ta proga.. žodžiu.. Mažyliams sunku dėmesio skirti, o ir Emilytei jo daug reikia, tai dėl mokyklos, tai šiaip, reikia ilgų pokalbių, o kur dar buitis, namus sutvarkyti, skalbinius, mano mažiai totalūs murziai, valgo rankomis, aplinkui amžina katastrofa, kokį jogurtą ant galvos susipila doh.gif žodžiu.. Prisidirbome į senatvę biggrin.gif smile.gif Šiandien man 11 savaičių, kitą savaitę genetiniai, tikiuosi, bus viskas ok.
Tiek žinių iš mūsų fronto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2016 02 02, 16:11)

Na ir įdomiausia mūsų naujiena..  Prisidirbome į senatvę  biggrin.gif smile.gif Šiandien man 11 savaičių, kitą savaitę genetiniai, tikiuosi, bus viskas ok.
Tiek žinių iš mūsų fronto smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

negaliu patiket ka skaitau 4u.gif 4u.gif 4u.gif tiesiog supanikuociau ziauriai ,nezinociau kaip pasielgt ,juk tai ju ketvirtas kudykis o gal netgi ir du ( zinant kad dabar dvyniai) 4u.gif 4u.gif 4u.gif saunuole tu istikro vistiek ,labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif
Atsakyti
Kitty, viskas, kas vyksta - tik į gerą biggrin.gif Sveikinu biggrin.gif
Atsakyti
Kitty pirmiausia tai sveikinu 4u.gif wub.gif Antriausia tai vajeeeetauuu doh.gif biggrin.gif Faina paskaityt apie maziukus ir zinoma apie Emilyte wub.gif

Ei ,visos prapuolenes,atsiliepkit pasipasakokit,jeigu ka tai as vis dar neturiu FB tongue.gif
O mums sekasi per viduriuka,Jonui mokykloj kaip ir nieko,vakar kaip tik buvo susirinkimas,anglu mokytoja giria,kad gabus ,bet tyyyngi,plepa doh.gif Namu darbus kai reikia daryt tai tragedija kazkokia,nu tokio tinginio pasaulis da nemate doh.gif Ir svarbiausia pats nepasizymi,o I Tamo mokytojos ne visada paraso,kas uzduota,tai daznokai lieka neparuoses.. unsure.gif Matau ir as ,jei nors kiek idetu pastangu -galetu buti tarp pirmaujanciu.Kai pasiklausau kitu mamu-vaikai anglu zodzius vos ne naktimis mokosi,verkdami..o Jonas viska moka,nors nesu macius kad namie zodzius mokytusi.Zodziu,laaabai tikiuos kad kazkada igaus proto.
Adele mano siemet jau lanko darzeli,visai neblogai adaptavosi,tik va su kalba sunkokai,kisa liezuviuka tarp dantu kalbedama.Aisku tikimes ir stengiames isaugti.Apie didziuosius jau gal jums neidomu blush2.gif
Atsakyti
sveikos
keliam tema i virsu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

taigi pradedam apie save 4u.gif atostogavau ,dabar biski biuletenis nes sildau peti ,paskui masazas ,kazkoks bjaurus uzdegimas isimete unsure.gif bet tas man netrukdo eiti i sale ,nes jau 1,5 metu draugauju su gelezim tongue.gif o Titas eina sokti ,tai vis mane erzina treneris ,kad kaip cia suprast -mama kilnoja gelezi o berniukas soka lotuliukas.gif bet jis vis sako - kai uzaugsiu negersiu nerukysiu ir sportuosiu kad tureciau raumenis lotuliukas.gif taigi idomus laikotarpis biggrin.gif mokykloj titui kaip ir gerai bet galetu buti ir geriau nes turim beda kompiuteri doh.gif kas kur nusisuko tuoj jis prie kompo ,su savo kazkokiu zaidimu doh.gif taigi jei kazkiek susikauptu ir klausytusi butu zymiai geriau ,nors siemet geriau nei pernai sekasi ax.gif
didzioji jau gimnaziste , pirmoke ,taigi rugseji pazymiai nukrito ,prisirinko viskokiu kokiu tik buna ax.gif bet adaptavosi ir pasivijo buvusi vidurki 4u.gif taigi manau kad pasistengus galetu ir geriau ,bet klasej ji is vidutiniu ,vidurkis 8,5 pusmecio blush2.gif

taigi tokios ir naujienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2016 02 06, 15:29)
sveikos 
keliam  tema  i  virsu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Keliam biggrin.gif

Gyvenam gerai. Rūtai mokykloj irgi gerai. Nėr pirmūnė, bet labai pareiginga ir atsakinga thumbup.gif . Ir pakankamai savarankiška rolleyes.gif , ryte palydi sesę į darželį, po to eina pati į mokyklą, pareina jau nuo pernai pati, iškart po pamokų, namie pasišildo valgyt, paruošia pamokas ir laukia manęs pareinant. Kol kas atrodo, kad tai vaikas, iš kurio visada sulauksiu pagalbos, užuojautos ir pagyrimų, tikra dešinioji mano ranka rolleyes.gif .

Sesė. Tikra jaunesnioji sesė biggrin.gif , kuria vis dar visi turi rūpintis biggrin.gif . Labai protinga ir labai gabi viskam (ar sportuot ar šokt ar dainuot- visur darželyje pirma ir labai pirma thumbup.gif ). Pagal tai, ką moka ir kokiu greičiu viską įsisavina, auklėtojos sakė, reik leist į antrą klasę bigsmile.gif . Aišku, mes net nesvarstom tokios galimybės, betgi labai smagu, kai taip pasako tongue.gif

Aš pati gyvenu taip pat, su tuo pačiu ir iš tos pačios algos biggrin.gif



Kitty wub.gif , nežiūrint visko, vistiek labai super wub.gif
Atsakyti