Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukų ruduo:)

o maniskis pareina namo nuo pernai jau vienas ,bet pakeliui jau skambina ir klausia ka man valgyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif amzinai nedavalges biggrin.gif nors tikrai iki mokyklos buvo sakaliukas o dabar ir pilvas ir zandai pasipute ,tas mane neramina kazkiek blush2.gif
Atsakyti
Na žiūrėkit, yra čia gyvybės, galvojau, nelabai kas beužeis:)

ačiū už sveikinimus, aha- vajetau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(krystiana @ 2016 02 05, 00:16)
Kitty pirmiausia tai sveikinu 4u.gif  wub.gif Antriausia tai vajeeeetauuu doh.gif  biggrin.gif  Faina paskaityt apie maziukus ir zinoma apie Emilyte wub.gif

Ei ,visos prapuolenes,atsiliepkit pasipasakokit,jeigu ka tai as vis dar neturiu FB tongue.gif
O mums sekasi per viduriuka,Jonui mokykloj kaip ir nieko,vakar kaip tik buvo susirinkimas,anglu mokytoja giria,kad gabus ,bet tyyyngi,plepa doh.gif Namu darbus kai reikia daryt tai tragedija kazkokia,nu tokio tinginio pasaulis da nemate doh.gif Ir svarbiausia pats nepasizymi,o I Tamo mokytojos ne visada paraso,kas uzduota,tai daznokai lieka neparuoses.. unsure.gif Matau ir as ,jei nors kiek idetu pastangu -galetu buti tarp pirmaujanciu.Kai pasiklausau kitu mamu-vaikai anglu zodzius vos ne naktimis mokosi,verkdami..o Jonas viska moka,nors nesu macius kad namie zodzius mokytusi.Zodziu,laaabai tikiuos kad kazkada igaus proto.
Adele mano siemet jau lanko darzeli,visai neblogai adaptavosi,tik va su kalba sunkokai,kisa liezuviuka tarp dantu kalbedama.Aisku tikimes ir stengiames isaugti.Apie didziuosius jau gal jums neidomu blush2.gif


Berniukas... jiems vėliau prišyla tie mokslai, mūsų klasėje irgi mergaitės juos lenkia keliais metais, atrodo, ir dauguma mano draugių ir pažįstamų pasakoja, kad pradinėse berniukams sunku įpūsti motyvacijos. Susidėlios viskas, tuo labiau, galvą turi, tik noro betrūksta smile.gif 4u.gif
Kiek Adelei dabar?
Įdomu įdomu apie dičkius, papasakok. Jau pilnamečiai, ar ne? Ką veikia?


QUOTE(Moliūtė @ 2016 02 06, 18:24)

1. Aš pati gyvenu taip pat, su tuo pačiu ir iš tos pačios algos biggrin.gif
2. Kitty  wub.gif , nežiūrint visko, vistiek labai super wub.gif


1. Geras lotuliukas.gif
2 mirksiukas.gif

Pasiilgau aš jūsų...
Atsakyti
Moliute eik tu sau kokia Ruta savarankiska,saunuole,net sese I darziuka palydi bigsmile.gif doh.gif Mano Jonas spetu susipykt belydedamas ir paliktu turbut pusiaukelej doh.gif

Viljana manau nera ko pergyvent del putlumo,juk lanko sokius,nuvaro juos ten kaip reikiant,tuo labiau bernas,svarbiausia,kad nekimstu kokiu bandeliu ir nenustotu judet.Mano Jonas irgi nemazai valgo,bet kudena,i ugi jam matyt viskas,jau vyras 148cm thumbup.gif

Kitty Adelei liepos menesi bus 5.O dickiai mano jau pilnameciai,Kotrynai 20,studijuoja antram kurse biomedicina,Anglijoj.Titui 19,jis abiturientas,bet irgi planuoja studijuoti UK,civiline inzinerija.Tai tiek trumpai apie juos smile.gif
Beje,Kitty,pasiilgai tik kavenckiu ar ir musu tongue.gif
As tai irgi pasiilgau visu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2016 02 08, 23:31)
Viljana manau nera ko pergyvent del putlumo,juk lanko sokius,nuvaro juos ten kaip reikiant,tuo labiau bernas,svarbiausia,kad nekimstu kokiu bandeliu ir nenustotu judet.Mano Jonas irgi nemazai valgo,bet kudena,i ugi jam matyt viskas,jau vyras 148cm thumbup.gif

valgo praktiskai viska : ir saldainius ir bandeles ,kai matau biski pamazinu kiekius blush2.gif ir siaip jis toks neispuikes vaikas maisto atzvilgiu biggrin.gif patinka lasiniai su kokiu raugintu agurku ar svogunu lotuliukas.gif man net keista kai vaikas pasipraso tokio kaimisko maisto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2016 02 09, 11:11)
valgo  praktiskai  viska  :  ir saldainius  ir  bandeles ,kai matau  biski  pamazinu  kiekius  blush2.gif  ir  siaip jis toks  neispuikes vaikas maisto  atzvilgiu  biggrin.gif  patinka  lasiniai  su  kokiu  raugintu  agurku  ar  svogunu  lotuliukas.gif man  net  keista  kai  vaikas  pasipraso  tokio  kaimisko  maisto  bigsmile.gif

Eik tu,zinok mano mazieji irgi lasinius kerta,nu tik svoguna nelabai,agurkiuks raugintas tinka,ir dar silke abu labai megsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2016 02 09, 22:33)
Eik tu,zinok mano mazieji irgi lasinius kerta,nu tik svoguna nelabai,agurkiuks raugintas tinka,ir dar silke abu labai megsta biggrin.gif

sese ko nevalgo tai broliui atduoda ,nes mergina tai isrankioja visus spirgiukus ( nors ir taip mazai dedu ) kazkaip man su maistu naturaliai gaunasi ,ko pati nevalgau toki maista ir pamazinau seimynai biggrin.gif bet buna daznai kad pagaminu seimai o pati einu kazka sau tinkamo valgyt blush2.gif

ka nuo kosulio naudojat ? maniskis kosti ,norisi kad efektyvu butu g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ohoho kaip atsigavom smile.gif

O naujienu kiek daug visokiu bigsmile.gif

Kitty, o cia tai naujiena. Saunuoliai Jus smile.gif

Krystiana, na saunuoliai tavo dickiai smile.gif

Moliute, super, saunuoles mergaites.

Viljana, o pasigarint nuo kosulio nebandet?
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2016 02 12, 19:13)

Viljana, o pasigarint nuo kosulio nebandet?

nu jau nieko , lyg ir nebekosti ,pabus vel namuose kelias dienikes ir bus liuks 4u.gif

o musu sese i sokius isejo rolleyes.gif tevam stresas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2016 02 12, 21:40)
nu  jau  nieko  , lyg  ir  nebekosti  ,pabus  vel  namuose kelias  dienikes  ir  bus  liuks  4u.gif

o musu sese  i  sokius  isejo  rolleyes.gif  tevam  stresas  lotuliukas.gif

O jums nebus atostugu papildomu? Pas mu tai dabar savaite atostogu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2016 02 12, 22:35)
O jums nebus atostugu papildomu? Pas mu tai dabar savaite atostogu wink.gif

us bus ,savaite jam ,o sesei tai tik pirmadienis antradienis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2016 02 13, 12:15)
us  bus ,savaite  jam  ,o  sesei  tai  tik  pirmadienis antradienis  4u.gif

Dickiams tai jo tik 4 dienos wink.gif maziams cia daugiau atostogu smile.gif
Atsakyti


Kukū,

Anekdotas:

Pesimistas sako: "blogiau nebūna..."
Optimistas džiaugsmingai: "būna būna!"

Tai va pas mus taip. Kai jau ir taip galavausi, visą savaitę sėdint namie su visais trimis vaikais (atostogos) mus aplankė vėmimo virusas. Vieną naktį Eliza pradėjo vemti tulžimi, tada iš paskos Emilija, mano mama, vyrai su tempom, bet nevėmė, mes su Eriku dar laikomės, žiūrėsim.
Įdomiausia, kad prieš savaitę jau kažkas keisto buvo. Toks sunkus savaitgalis buvo, aš nuo ryto vėmiau, vakare iš viso koma, kažkokia kritinė diena, alpti pradėjau net, tulžim variau. O Eliza kaip sureagavo..nežinau, ką ji pajautė, bet klykė ir lipo ant manęs visą vakarą, kaip katė ant skaudančios vietos, lipa ant pilvo, ant skrandžio, neatsitraukia..Emilija draugės gimtadienį šventė su nakvyne, penktą ryto pradėjo vemti, neaišku, dėl ko, mano tėvai lėkė ryte parsivežti. Kai Eli pradėjo vemti, galvoju, nu gal visgi Emilijai buvo virusas, bet tai 5 paros praėjo..bet kai Emi iš paskos, nu tai tas pats virusas antrą kartą gal negali būti..Žodžiu..
Bet šiaip tai pas mus kaip ir standartiškai visuomenėje:) Elizytė išsitąsius, be fazių, žiūri į vieną tašką, vemia..Bet niekuo nesiskundžia, kenčia kaip kareivukas. O Erikas aplinkui taškosi, dėmesio reikalauja, viskas blogai, jis pats svarbiausias, reikšmingiausias ir kažkokiais būdais didžiausia auka smile.gif


QUOTE(krystiana @ 2016 02 09, 00:31)
Kitty Adelei liepos menesi bus 5.O dickiai mano jau pilnameciai,Kotrynai 20,studijuoja antram kurse biomedicina,Anglijoj.Titui 19,jis abiturientas,bet irgi planuoja studijuoti UK,civiline inzinerija.Tai tiek trumpai apie juos smile.gif
Beje,Kitty,pasiilgai tik kavenckiu ar ir musu tongue.gif
As tai irgi pasiilgau visu wub.gif



Oho...kaip laikas eina, jau 5.. O dičkiai jau visai dičkiai, gerai, kad mažuosius turi, liūdėtumėt vieni. Bet tai šaunuoliai kokie..biomedicina..neblogai thumbup.gif

Aš visas turėjau galvoj, aišku, akd visų, Moliūtę +- kartą per savaitę matau, mūsų panos dainuoja kartu biggrin.gif
Atsakyti