Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija namuose

QUOTE(Gemma @ 2014 10 20, 14:57)
na ką, gal susiimam? ar kaip? man tai žiauriai gaila pasiektų rezultatų  verysad.gif  smile.gif

rezultatų tikrai labai gaila, nors pas mane ne taip jau ir baisu, bet kai pagalvoju, kad galėjo būti dar geriau ax.gif Procedūrai ruošiuosi šeštadieniui ir jau tikrai pradėsiu šaudyt sąžiningai, planuoju kad bent porą kartų kas 2 sav., vėliau žiūrėsiu.
P.S. Vis gi gaila, kad dar iki šiol nėra sukurta tobulo aparato, vis kažkokie trūkumai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktoshka: 20 spalio 2014 - 15:06
QUOTE(viktoshka @ 2014 10 20, 15:05)
rezultatų tikrai labai gaila, nors pas mane ne taip jau ir baisu, bet kai pagalvoju, kad galėjo būti dar geriau  ax.gif Procedūrai ruošiuosi šeštadieniui ir jau tikrai pradėsiu šaudyt sąžiningai, planuoju kad bent porą kartų kas 2 sav., vėliau žiūrėsiu.
P.S. Vis gi gaila, kad dar iki šiol nėra sukurta tobulo aparato, vis kažkokie trūkumai  blush2.gif


aš vakar šaudžiausi po 3,5 savaičių, nors žadėjau irgi kas porą darytis.

galvoju ateičiai reiks priminimą mobiliam užsistatyt, kad laikas pakrauti blush2.gif baisi užmirštuolė darausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2014 10 20, 16:05)
rezultatų tikrai labai gaila, nors pas mane ne taip jau ir baisu, bet kai pagalvoju, kad galėjo būti dar geriau  ax.gif Procedūrai ruošiuosi šeštadieniui ir jau tikrai pradėsiu šaudyt sąžiningai, planuoju kad bent porą kartų kas 2 sav., vėliau žiūrėsiu.
P.S. Vis gi gaila, kad dar iki šiol nėra sukurta tobulo aparato, vis kažkokie trūkumai  blush2.gif


Jums dar pasisekė, aš su Espil apie 1,5 val užtrunku. Įsivaizduoju, koks būtų vargas jei dar reikėtų aparatą krauti doh.gif Nors tiek gerai, kad iš lizdo.
Atsakyti
QUOTE(Aštunta nata @ 2014 10 22, 15:46)
Jums dar pasisekė, aš su Espil apie 1,5 val užtrunku. Įsivaizduoju, koks būtų vargas jei dar reikėtų aparatą krauti doh.gif Nors tiek gerai, kad iš lizdo.


mano nuomone, geriau trumpesnė procedūra ir pakraunamas aparatas. juk kol jis kraunasi galima kažkuo kitu užsiimti, pvz, kažkuo maloniu: po dušu palįsti, kavos išgerti, knygą paskaityt ar filmą pažiūrėt

o procedūra trunka apie 40-45 min.
Atsakyti
Vaj, kokios pleputės, jau naują temą atidarėt?
Ačiū, Gemmai, labai jaukūs čia namučiai thumbup.gif

Man bikinis streikuoja dry.gif antrą kartą šiemet sužėlė, seniai jau taip nebuvo
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2014 10 23, 16:35)
mano nuomone, geriau trumpesnė procedūra ir pakraunamas aparatas....


Aš tai manau, kad nebus ta procedūra trumpesnė su pakraunamu, juk reikės stabdyt ir kelis kartus krauti aparatą? Aš taip įsivaizduoju, kad jei Aštunta nata sako, užtrunka apie 1,5 val - tai per šį laiką paleidžia daugiau kaip 500 blycų - jai 3 kartus tektų krauti bateriją vienai tokiai procedūrai? Mano nuomone, iš rozetės kur kas patogiau.
Atsakyti
Vakar perskaičiau visas temas, nes nenorėjau uždavinėti tuščių klausimų biggrin.gif Bet tik susimaišė viskas...Nebeatsirenku kas geriau, kas efektyviau, kas ekonomiškiau doh.gif
Gal kas primintų kurie aparatai lėtai krauna blyksnius?
Philips man per brangus blush2.gif Galvoju apie kažkurį Silk'n SensEpil
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 10 27, 09:55)
Vakar perskaičiau visas temas, nes nenorėjau uždavinėti tuščių klausimų biggrin.gif Bet tik susimaišė viskas...Nebeatsirenku kas geriau, kas efektyviau, kas ekonomiškiau doh.gif
Gal kas primintų kurie aparatai lėtai krauna blyksnius?
Philips man per brangus  blush2.gif Galvoju apie kažkurį Silk'n SensEpil

Viss Silver ilgai krauna, kuo didesnis lygis tuo ilgiau užkrauna (8 lygis - kas 5 sek.) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2014 10 27, 09:08)
Aš tai manau, kad nebus ta procedūra trumpesnė su pakraunamu, juk reikės stabdyt ir kelis kartus krauti aparatą? Aš taip įsivaizduoju, kad jei Aštunta nata sako, užtrunka apie 1,5 val - tai per šį laiką paleidžia daugiau kaip 500 blycų - jai 3 kartus tektų krauti bateriją vienai tokiai procedūrai? Mano nuomone, iš rozetės kur kas patogiau.


vienas pakrovimas = viena procedūra

ir kur jūs prisiskaitėt, kad vienai procedūrai aparatą reikia kraut tris kartus? g.gif čia dezinformacija. juk buvo ne kartą rašyta, kad užtenka vieno pakrovimo vienai procedūrai.

QUOTE(SOWELU @ 2014 10 27, 09:55)
Vakar perskaičiau visas temas, nes nenorėjau uždavinėti tuščių klausimų biggrin.gif Bet tik susimaišė viskas...Nebeatsirenku kas geriau, kas efektyviau, kas ekonomiškiau doh.gif
Gal kas primintų kurie aparatai lėtai krauna blyksnius?
Philips man per brangus  blush2.gif Galvoju apie kažkurį Silk'n SensEpil


kiekvienai tenka pačiai apsispręsti, kas geriau, patogiau: įkraunamas aparatas ar su laidu; su keičiamom lempom ar viena, kuri turi daug blyksnių; aparatas skirtas tik fotoepiliacijai ar aparatas, su kuriuo galima ir kitas grožio procedūras atlikti;

silk'n irgi prie lėtesnių, gana ilgai krauna blyksnius
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 10 20, 16:17)
aš vakar šaudžiausi po 3,5 savaičių, nors žadėjau irgi kas porą darytis.

galvoju ateičiai reiks priminimą mobiliam užsistatyt, kad laikas pakrauti  blush2.gif baisi užmirštuolė darausi  doh.gif


o as pakraunu atlikusi procedura, kad kitam kartui jau butu paruostas, belieka paimt ir saudyt... smile.gif

siaip man paprastai uztenka vieno pakrovimo 1,5-2 proceduroms. Jei praeita karta nekroviau ir baigesi baterija tai atidedu porai valandu i sali ir uzbaigiu procedura veliau.
Atsakyti
Bet iš tikro tai pagalvojau, kad man nesvarbu procedūros trukmė (palauksiu aš tų blyksčių biggrin.gif ) , šiuo metu svarbiau ekonomiškumas.. Nesinori 1500 išleisti.. blush2.gif Bet kaži ar pigiau gausis
Gemma, o koks jūsų philips modelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 27 spalio 2014 - 18:07
QUOTE(Gemma @ 2014 10 27, 17:13)
vienas pakrovimas = viena procedūra

ir kur jūs prisiskaitėt, kad vienai procedūrai aparatą reikia kraut tris kartus?  g.gif  čia dezinformacija. juk buvo ne kartą rašyta, kad užtenka vieno pakrovimo vienai procedūrai.


Nemanau, kad Philips skleistų dezinformaciją ax.gif Niekur, niekas nerašo, kad vienas pakrovimas = viena procedūra, nes taip fiziškai negali būti.

Rašo 1 pakrovimas = 370 blycų, o tai tas pats kaip 185 Silkn blycai. Žinau, kas yra Silkn ir šitokio kiekio gali užtekti tik 1 blauzdai, bet niekaip neužtks visam kūnui. Jei jūs sunaudojate visam kūnui tik 185 blycus, turbūt labai mažai plaukų turite ax.gif

Pvz. Silkn gamintojas sako, vienam kartui reikia 750 blycų. Tai reiškia su Philips turėsite sunaudoti 1500. Gaunas pilni 4 pakrovimai vienai procedūrai.
Papildyta:
QUOTE(viktoshka @ 2014 10 27, 11:02)
(8 lygis - kas 5 sek.)  verysad.gif


Viktoska, kaip jūsų bikinis gyvuoja? Pradėjo reaguoti?
Man vėl sustreikavo, sužėlė, nesuprantu, senokai jau taip nebuvo, gi neseniai tvarkytas, pavasarį. verysad.gif Sugalvojau tokį eksperimentą pasidaryt - gavau iš pažįstamos medikės kontaktinio gelio. Šiaip jį naudoja ultragarsui. Bet girdėjau, jis taip pat pagerina IPŠ rezultatus. Pabandysiu šiandien bikinį papyškint
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2014 10 28, 08:51)
Viktoska, kaip jūsų bikinis gyvuoja? Pradėjo reaguoti?
Man vėl sustreikavo, sužėlė, nesuprantu, senokai jau taip nebuvo, gi neseniai tvarkytas, pavasarį.  verysad.gif  Sugalvojau tokį eksperimentą pasidaryt - gavau iš pažįstamos medikės kontaktinio gelio. Šiaip jį naudoja ultragarsui. Bet girdėjau, jis taip pat pagerina IPŠ rezultatus. Pabandysiu šiandien bikinį papyškint

Negaliu pasigirti nei bikiniu nei kitais kuno plotais... Žadėjau, kad po vasaros sezono intensyviai imsiuos procedūrintis, bet... doh.gif iki šiol tinginiuke esu, va ir šeštadienį vėl praleidau pracedūrą, matau, kad ir ateinantį nelabai laiko rasiu...man tik šeštadieniais išeina porą valandikių sau skitrti.
O šiaip aišku jau kažkiek pasiekta (kalbu apie bikinį), plaukai lėčiau auga, yra nežymus pliki ploteliai, bet nors iki patenkinamo rezultato toloka...
Eksperementuoti kažkaip bijau, bet jūsų rezultatų lauksiu 4u.gif
Atsakyti