Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija namuose

Vika333, o kokį jūs aparatą naudojate?

Man jau galva sukasi nuo tų skaičiavimų kas geriau apsimoka.. Noriu nepakraunamo aparato ir geriau būtų nekeičiama lemputė (na bent jau, kad metams jos užtektų).
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 10 28, 10:44)
Vika333, o kokį jūs aparatą naudojate?

Man jau galva sukasi nuo tų skaičiavimų kas geriau apsimoka.. Noriu nepakraunamo aparato ir geriau būtų nekeičiama lemputė (na bent jau, kad metams jos užtektų).


Pries men. nusipirkau butent toki- nepakraunama, phillips, su nekeiciama galvute smile.gif senukuose su akcija 1991 modeli gavau uz 885 lt.
Mano reikalavimai buvo butent tokie, kad nereiketu sukti galvos del krovimo ir lempu bei kai palyginau su brangesniai modeliais tai blyksniu kiekis toks pats kai kuriose, tik tam naujausiam daugiau ir dar yra priedas veidui, o man tokio nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 10 28, 10:44)
Man jau galva sukasi nuo tų skaičiavimų kas geriau apsimoka.. Noriu nepakraunamo aparato ir geriau būtų nekeičiama lemputė (na bent jau, kad metams jos užtektų).

Aš irgi siulyčiau nustatyti sau prioritetus ir reikalavimus aparatams, ko būtent jus norite, po to surašyti ant lapelio visų dominančių aparatų pliusus ir minusus, tokiu būdu atkris daug modeliukų 4u.gif
O metams užtenka ir keičiamos lemputės mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif o sakykite ar philips lumea precision plus (pakraunamas is elektros lizdo) irgi gali kada nors nustoti veikti (ta prasme lazerine lempa pasibaigti galioti) ir reikes naujo aparato? gal klausimas ir kvailas...bet internete neradau atsakymo..
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2014 10 28, 15:12)
sveikos, merginos  4u.gif  o sakykite ar philips lumea precision plus (pakraunamas is elektros lizdo) irgi gali kada nors nustoti veikti (ta prasme lazerine lempa pasibaigti galioti) ir reikes naujo aparato? gal klausimas ir kvailas...bet internete neradau atsakymo..

Jus teisingai supratote, blyksniai baigsis ir reikės pirkti naują aparatą. Bet juk lempos turėtų ilgam užtekti.
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 10 28, 15:13)
Pries men. nusipirkau butent toki- nepakraunama, phillips, su nekeiciama galvute  smile.gif senukuose su akcija 1991 modeli gavau uz 885 lt.
Mano reikalavimai buvo butent tokie, kad nereiketu sukti galvos del krovimo ir lempu bei kai palyginau su brangesniai modeliais tai blyksniu kiekis toks pats kai kuriose, tik tam naujausiam daugiau ir dar yra priedas veidui, o man tokio nereikia  rolleyes.gif

Ar pirkot per vienos dienos akciją - 30 proc.? blush2.gif nes dabar žiuriu Senuku tinklalapyje, kad kūno priežiūros priemonėms nuolaida netaikoma... g.gif
Atsakyti
Kazi cia patikima pirkti? Raso tarptautine garantija? Tai ta prasme, jie sutaiso, jei gedimas yra?

O kodel skiriasi sviesos spektras? g.gif tarkim - „Philips Lumea Precision Plus SC2004 570–600 nm., o „Philips Lumea Precision Plus SC1991“ >525 nm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 28 spalio 2014 - 15:44
QUOTE(Kirisama @ 2014 10 28, 15:28)
Ar pirkot per vienos dienos akciją - 30 proc.?  blush2.gif nes dabar žiuriu Senuku tinklalapyje, kad kūno priežiūros priemonėms nuolaida netaikoma...  g.gif


Ne, ten buvo konkretaus modelio ispardavimas.
Paziurejau tai vis dar rodo, kad pvz. Banginis dar turi si modeliu, gal dar galiotu raudona kaina? g.gif Kalbu apie sita modeli

Kalbant apie rezultatus, tai po 2 proceduru kas 2 savaites zymiau leciau auga blauzdu plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 28 spalio 2014 - 15:45
Man Philips Lumea vieno pakrovimo uztenka bikiniui, pazastims ir vienai blauzdai.
O siaip tai rezultatai mane dziugina bigsmile.gif pazastyse auga labai letai ir tik koki 50%, bikini irgi tas pats bigsmile.gif tusciu plotu dar nesimato tik ten, kur 2 lygiu saudau. Kojos ir labai letai zelia ir labai mazas plaukuotumas bigsmile.gif dariau jau 4 proceduras, kas savaite. Dabar darysiu kas 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 10 28, 15:41)
Man Philips Lumea vieno pakrovimo uztenka bikiniui, pazastims ir vienai blauzdai.

O kita blauzda lieka neapšaudyta g.gif ?
Na, sakyčiau tada tikrai mažokai, bent jau man to neužtektų, nes man reikia dar ir šlaunys šaudyti...
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 10 27, 17:59)
Gemma, o koks jūsų philips modelis?

mano - lumea 2003/00 precision plus, daugiau info galite rasti čia: philips.

QUOTE(Vika333 @ 2014 10 28, 08:51)
Niekur, niekas nerašo, kad vienas pakrovimas = viena procedūra, nes taip fiziškai negali būti.


aišku, kad rašo. čia apie mano naudojamą modelį: Philips lumea 2003/00
pacituosiu, kad būtų aiškiau: A fully charged battery now provides 370 flashes for a complete body and face treatment (upper lip, underarms, bikini line and lower legs) in one go, without recharging breaks (based on the average treatment times for each area and the recommended intensities for one user).

be to, tik viena mergina pakomentavo, kad vidury procedūros (ar dar dažniau) tenka pakraudinėt aparatą mirksiukas.gif visgi manau, kad philips neatlaikytų konkurencijos, jei daug tokių nusiskundimų būtų. nemanote? (čia retorinis klausimas, jei ką)

kokį plotą apdoroju jau ne kartą rašiau, tad nesikartosiu. ir taip, beliko labai mažai plaukelių. iki kitos vasaros tikiuosi turėti tobulą rezultatą.

o silk'n į tuos 750 blyksnių viso kūno procedūrai įskaičiuoja daugiau zonų: blauzdas, šlaunis, rankas, bikini, pažastis ir ūselius. paskaičiuokit vien šlaunis atmetus, kiek blyksnių nebereikia
Papildyta:
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 10 28, 15:41)
Man Philips Lumea vieno pakrovimo uztenka bikiniui, pazastims ir vienai blauzdai.


rimtai? iki šiol nebuvo tokių atsiliepimų. viena narė (lisik, berods) net minėjo, kad jai išeina 1,5 procedūros vienąkart pakrovus.

gal dvigubai šaudot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 28 spalio 2014 - 16:01
QUOTE(Gemma @ 2014 10 28, 15:58)
paskaičiuokit vien šlaunis atmetus, kiek blyksnių nebereikia

O kodėl reikia juos atmesti, tai jei ir blauzdų nereikia šaudyt išviso tada ir 5 procedūrom gali užtekti, o lemputės ir dešimčiai metų pakaks tongue.gif man kaip tik reikia visas kojas+bikini+pažastys+galvojau pradžioje aplink spenelius...o dar kūno plotas nevienodas, vienos kudesnės, kitų apimtis didesnės...
Atsakyti