Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija namuose

Linkstu as visgi prie Philipso su laidu.

Tik niekur nerandu info koks tarpas tarp blyksniu? ar sis aparaciuks skaitos prie greitesniu ar letesniu? smile30x30.png
Atsakyti
Laba diena visiems lotuliukas.gif . Noriu paprašyti jūsų pagalbos išrinkti fotoepiliatorių. Apsistojau ties 2 modeliais ir nežinau kurį pasirinkti verysad.gif
Prašau pasakykite kuris geresnis foroepiliatorius Remington IPL6750 ar Braun 5009???????
Atsakyti
Merginos, gal kuri esat dariusi ir su lazeriu ir su impulsne sviesa, gal galetumete palyginti kas efektyviau? Gal impulsine sviesa pakankamai efektyvi juodiems storiems plaukams pasalinti ir nereikia moketi tokias didziules sumas uz lazeri? Aciu
Atsakyti
Sveikos!
Čia taip ramu, niekas nebendrauja smile.gif
Aš prieš kelias savaites nusipirkau Philips Lumea Prestige. Ir tikrai jau juo džiaugiuosi smile.gif. Pirmą mėnesį nusprendžiau darytis kas savaitę. Tai tikrai jaučiasi efektas, jokiu žaizdelių po skutimosi, auga daug lėčiau plaukai, nežinau ar jų kažkiek dingo, bet nespėja man jų prilyst tiek, kad pastebėčiau skirtumą biggrin.gif. Skutuosi max 2kartus į savaitę ir tai vos vos išaugę būna, tai tikrai didelis pliusas dėlto smile.gif.
Beje, o kaip Jums su krovimu? Aš vienu krovimu pasidarau pažastis, bikini ir dar koją pradedu, bet užbaigti kitą reikia pakraut vėl. Kaži kaip vėliau su baterija :/ norėjau geriau laidinį pirkti, bet šis turi 250000 blyksnių, tai daug daug daugiau, tai tikiuos laikys smile.gif.
Ir dar dėl pačios šviesos, ji vistiek tokia ryškoka, ar nusukat akis šaudant? O gal dėvite akinius biggrin.gifD nenorėčiau akių susigadinti biggrin.gif
Kaip kitoms sekasi naikintis?
Atsakyti
Laidinis Philipsas taip pat turi 250 000 blyksniu

man patinka kad greit uzsikrauna blykstes, nereikia krauti.

Tik susimaisiau-kuris lygis stipriausias, 1 ar 5? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka @ 2016 10 19, 14:43)
Laidinis Philipsas taip pat turi 250 000 blyksniu

man patinka kad greit uzsikrauna blykstes, nereikia krauti.

Tik susimaisiau-kuris lygis stipriausias, 1 ar 5?  biggrin.gif


Stipriausias 5. Tai užsikrauna labai greit blykstės, bet va bijau, kad vėliau su akumuliatorium gali kilti problemų, bet gal laidinis tada pataps biggrin.gifD kažkodėl laidinio neradau su tiek blyksnių, ne Lietuvoje pirkau :/ būčiau ėmus laidinį.
Kaip sekasi šaudytis?
Atsakyti
Na, aš apsišaudau veidą, rankas, pažastis ir abi blauzdas. Nė karto nebuvo, kad neužteko baterijos. Turiu nuo vasario. Šaudau kas savaitę, tik pastaruosius porą mėn patingiu ir kartais kas dvi pyškinu.

Rezultatas - plaukai auga lėčiau, bet niekur dingti neketina. Vistiek esu patenkinta, nes nebereikia du kartus per dieną skustis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2016 10 20, 16:57)
Na, aš apsišaudau veidą, rankas, pažastis ir abi blauzdas. Nė karto nebuvo, kad neužteko baterijos. Turiu nuo vasario. Šaudau kas savaitę, tik pastaruosius porą mėn patingiu ir kartais kas dvi pyškinu.

Rezultatas - plaukai auga lėčiau, bet niekur dingti neketina. Vistiek esu patenkinta, nes nebereikia du kartus per dieną skustis smile.gif


Hmm tau ilgiau užtenka, arba aš pyškinu daugiau biggrin.gif ir stipriausiu lygiu biggrin.gif Pusmetį ir šaudei kas savaitę? Na aš dar tik mėnesiuką turiu, bet man labai patinka, kad taip lėtai auga, jei net nedings plaukai, vistiek verta manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2016 10 20, 17:08)
Hmm tau ilgiau užtenka, arba aš pyškinu daugiau biggrin.gif ir stipriausiu lygiu biggrin.gif Pusmetį ir šaudei kas savaitę? Na aš dar tik mėnesiuką turiu, bet man labai patinka, kad taip lėtai auga, jei net nedings plaukai, vistiek verta manau  4u.gif

Aš irgi stipriausiu varau. Na, jo, turiu nuo vasrio tai ir šaudau kas savaitę. Tik dabar kartais patingiu, tai kas 10 dienų kokių gaunasi. Išskyrus veidą, tą šaudau reguliariai.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2016 10 25, 08:04)
Aš irgi stipriausiu varau. Na, jo, turiu nuo vasrio tai ir šaudau kas savaitę. Tik dabar kartais patingiu, tai kas 10 dienų kokių gaunasi. Išskyrus veidą, tą šaudau reguliariai.


Hmm, bet jau ilgokai šaudais, tai jau turėtų būti rezultatai stipresni rolleyes.gif
Kas kiek laiko maždaug atauga? Nes man tai, kas kokias penkias dienas, jau pamąstau, kad reikėtų ir apsiskusti biggrin.gif
Atsakyti
Labas, merginos, jungiuosi i pokalbi smile.gif Pries pirkdama fotoepiliatoriu, daug skaiciau, semiausi info ir maniau, kad tas daiktas pades panaikinti plaukus, viska darau pagal instrukcijas, atitinkancias odos ir plauko tipui. Bet, kaip ir jus rasot, gal truputi leciau auga, bet kristi jie niekur nekrenta. Idomu, ar taip ir neiskris, ar reikia kantrybes ir laukti rezultatu po puses metu, nes aprasymuose raso, kad rezultatus turi matyti jau po poros proceduru. O pas mane proceduru buvo tikrai jau kokiu 10.
Atsakyti
QUOTE(eve.robert @ 2016 10 27, 09:09)
Labas, merginos, jungiuosi i pokalbi smile.gif Pries pirkdama fotoepiliatoriu, daug skaiciau, semiausi info ir maniau, kad tas daiktas pades panaikinti plaukus, viska darau pagal instrukcijas, atitinkancias odos ir plauko tipui. Bet, kaip ir jus rasot, gal truputi leciau auga, bet kristi jie niekur nekrenta. Idomu, ar taip ir neiskris, ar reikia kantrybes ir laukti rezultatu po puses metu, nes aprasymuose raso, kad rezultatus turi matyti jau po poros proceduru. O pas mane proceduru buvo tikrai jau kokiu 10.


Laba, o kas savaitę darai?
Kiek skaičiau kitos rezultatų laukia ir metus. Bet kiekvienai gal skirtingai. Aš iki nauj darysiu kas savaitę vėliau mažinsiu kas dvi. Bet manau rezultatas tikrai neblogas, kad auga super lėtai. Tikiuos kad su laiku ir visai dings, bet palaikomąsias vistiek reikia daryti.
Atsakyti