Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija namuose

QUOTE(Amundsen @ 2016 10 25, 19:20)
Hmm, bet jau ilgokai šaudais, tai jau turėtų būti rezultatai stipresni  rolleyes.gif
Kas kiek laiko maždaug atauga? Nes man tai, kas kokias penkias dienas, jau pamąstau, kad reikėtų ir apsiskusti biggrin.gif

Iki fotoepiliatoriaus ataugdavo tą pačią dieną nuskutus arba kitą dieną išrovus. Dabar (9 mėnesiai kassavaitinių procedūrų), skustis norisi jau tik kas kokias 3 dienas. Čia kas liečia kojas ir rankas. Kas liečia veidą, tai nelabai kažkokių pokyčių pastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2016 11 02, 13:40)
Iki fotoepiliatoriaus ataugdavo tą pačią dieną nuskutus arba kitą dieną išrovus. Dabar (9 mėnesiai kassavaitinių procedūrų), skustis norisi jau tik kas kokias 3 dienas. Čia kas liečia kojas ir rankas. Kas liečia veidą, tai nelabai kažkokių pokyčių pastebėjau.


Hmm, pas tave matyt labai greitas augimas rolleyes.gif
Aš skutuosi kartą į savaitę dabar, tikrai labai sulėtėjo augimas, nors dar dariausi tik 6 kartus (kas savaitę).
Atsakyti

Hmm, pas tave matyt labai greitas augimas rolleyes.gif
Aš skutuosi kartą į savaitę dabar, tikrai labai sulėtėjo augimas, nors dar dariausi tik 6 kartus (kas savaitę).

Nors pas mane augimas irgi greitas buvo, ryte nuskuti, vakare badosi, tai po kelių procedūrų skutu kartą savaitėje, čia apie blauzdas, pažastis du kart savaitėj, su bikini sunkiau sekasi. 

Atsakyti
kaip sitas? kokiu minusu turi? https://www.topocent...aun-bd5008.html

kitas klausimas, nuo skutimo mano oda zaizdom eina - ar kaip nors imanoma vaska su fotoepiliacija kombinuot? unsure.gif
Papildyta:
kaip sitas? kokiu minusu turi? https://www.topocent...aun-bd5008.html

kitas klausimas, nuo skutimo mano oda zaizdom eina - ar kaip nors imanoma vaska su fotoepiliacija kombinuot? unsure.gif
Atsakyti
Merginos , reikia pagalbos...Pirma karta bandziau, bet iskilo problemu su prietaisu... Turiu toki: Fotoepiliatorius Silk'n Flash&Go Luxx http://www.hairfree...._tabs_buttons=2 Buvo pirktas ne parduotuveje, internete (per sklebimus)... Kai ijungiau i razete uzsidege tik ijungimo lempute, o kai spaudziau ijungimo/isjungimo mygtuka niekas nesikeicia...O turetu uzsidegti kitos lemputes ir pradeti garsiau veikti ar ne? Kas galetu buti ne taip? Matyt reiks kreiptis i cpecliaizuota parduotuve, pasiteirautis...Ar kam buvo panasiai?
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2016 12 15, 23:11)
Merginos , reikia pagalbos...Pirma karta bandziau, bet iskilo problemu su prietaisu... Turiu toki: Fotoepiliatorius Silk'n Flash&Go Luxx  http://www.hairfree...._tabs_buttons=2 Buvo pirktas ne parduotuveje, internete (per sklebimus)... Kai ijungiau i razete uzsidege tik ijungimo lempute, o kai spaudziau ijungimo/isjungimo mygtuka niekas nesikeicia...O turetu uzsidegti kitos lemputes ir pradeti garsiau veikti ar ne? Kas galetu buti ne taip? Matyt reiks  kreiptis i cpecliaizuota parduotuve, pasiteirautis...Ar kam buvo panasiai?


O jisai neturetu pasikrauti ir tik tada isjungus is razetes, paspaudus ijungimo mygtuka veikti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nuo SB dovanų gavau Lumea sc2004. Vis pasvaigdavau pamačiusi reklamą, nes bikini srities skusti negaliu, vaškas netinka, lieka tik cukrus, o išbėgti pasidaryti sunku prisiversti...

Žodžiu, instrukcijoje perskaičiau, kad netinka nėščioms ir maitinančioms.. nėščioms lyg ir aišku kodėl, o kaip dėl maitinimo? unsure.gif turiu 5mėn klecką, maitinu pati.. negi dabar reikės laukti kol baigsiu? Gal kuri iš patirties pasisakyt galit?
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2016 12 27, 00:09)
Sveikos  4u.gif nuo SB dovanų gavau Lumea sc2004. Vis pasvaigdavau pamačiusi reklamą, nes bikini srities skusti negaliu, vaškas netinka, lieka tik cukrus, o išbėgti pasidaryti sunku prisiversti...

Žodžiu, instrukcijoje perskaičiau, kad netinka nėščioms ir maitinančioms.. nėščioms lyg ir aišku kodėl, o kaip dėl maitinimo?  unsure.gif turiu 5mėn klecką, maitinu pati.. negi dabar reikės laukti kol baigsiu? Gal kuri iš patirties pasisakyt galit?

Tas ispejimas kaip suprantu del to, kad nera daryta tyrimu, kaip oda reaguoja i fotoepiliacija zindymo.nestumo laikotarpiu.
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2016 12 26, 23:26)
Tas ispejimas kaip suprantu del to, kad nera daryta tyrimu, kaip oda reaguoja i fotoepiliacija zindymo.nestumo laikotarpiu.

Aš irgi apie tai pagalvojau.. na reiks pabandyti, gal nieko smile.gif nes pienukui neįsivaizduoju kaip galėtų pakenkti. Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2016 12 27, 11:11)
Aš irgi apie tai pagalvojau.. na reiks pabandyti, gal nieko smile.gif nes pienukui neįsivaizduoju kaip galėtų pakenkti. Ačiū! 4u.gif

Pienukui ko gero nepakenks, tik turbut nera tyrimu kaip reaguoja oda i spindulius. Gali atsirast pigmentines demes ko gero.
Atsakyti
Ar yra tokiu, kurios naudotu fotoepiliatoriu Silk'n SensEpil ir po 10 kartu nematytu apsoliuciai jokio rezultato nei ant koju, bikini ar pazastu? Vis tikiuosi, kad dar suveiks, veju salin mintis, kad fotoepiliacija man netinkama ax.gif Bandziau proceduras darytis ir kas dvi savaites ir kas savaite ir ant ka tik nuskustos odos ir palaukus diena. Nu nieko, jau nervas ima. Mano oda lb balta, plaukeliai lb tamsus, atrodo viskas turetu buti idealu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2017 01 25, 08:56)
Ar yra tokiu, kurios naudotu fotoepiliatoriu Silk'n SensEpil ir po 10 kartu nematytu apsoliuciai jokio rezultato nei ant koju, bikini ar pazastu? Vis tikiuosi, kad dar suveiks, veju salin mintis, kad fotoepiliacija man netinkama ax.gif Bandziau proceduras darytis ir kas dvi savaites ir kas savaite ir ant ka tik nuskustos odos ir palaukus diena. Nu nieko, jau nervas ima. Mano oda lb balta, plaukeliai lb tamsus, atrodo viskas turetu buti idealu verysad.gif

naudoju silk'n sensepil, labai retai, del laiko stokos apsisaudau i men po karta, rezultatus pamaciau po 5kartu, sneku apie kojas tik, dabar plauku augimas suletejes ar kas jiem pasidare, bet realiai kiek skusdavausi anksciau(o tai budavo kas 3diena) tai nepalyginsi gal karta i savaite reik perbraukt skustuku ir net matosi tik kuriose vietose, bet as saudau ant pacio didziausio lygio...
Atsakyti