Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 53 tema

Ačiū, peliuk! biggrin.gif Žodžiai nuostabūs, nuotrauka irgi neeilinė

QUOTE(liepsnele2 @ 2014 10 15, 08:46)
Man labai liūdna, nes guliu namuose (netikėtai susilaužiau koją, o atrodo tik nikstelėjau,prireikė net operacijos) ir gulėsiu dar ilgai.

Nuoširdžiai užjaučiu blink.gif Bet nėra to blogo... mirksiukas.gif Galėsi nuolat supermamoj sėdėt lotuliukas.gif

QUOTE(Dainelej @ 2014 10 15, 13:38)
Pas mus yra tokia situacija - pirmokų yra antplūdis, o kokiu būdu juos būtų galima atsirinkti neaišku. Dabar priimami visi, kurie atitinka mokyklos nuostatus ir pagal pirmumą. Bet ateina tokių, kad saugok Dieve. Žinoma, jei tų pirmokų trūktų, džiaugtumėmės kiekviena dūšele, bet jei galim rinktis, tai kodėl ne.

Laimingosios!!!!
Viskas suprantama, bet vistiek skamba, kaip kokia erezija lotuliukas.gif Nepyk, mūsų kaimuose tokoooookia situacija, kad...
Atsakyti

Sveikos, smagu vėl Jus matyti ir skaityti:)
ačiū peliukui thumbup.gif
vaivoryte, apie kokus standartizuotus testus kalbi? - ar apie Rasa Rugelienė. Matematikos testai 4 klasei)(pasirenk standartizuotam testui)

Su klausimu - padėkite kas galite: gal galite atsiųsti Lietuvos šalelėj fonogramą? ar yra pašte, tik aš nemačiau?

QUOTE(domassss @ 2014 10 15, 10:35)
Aš tai juokiaus iš savęs.  biggrin.gif  Nu toks nerimas per tas kelias dienas buvo ....Nėra temos...  blink.gif  Gerai, kad apsiklausiau kitų ir supratau, kad ne vienai man  taip buvo ... smile.gif



suprantamas jausmas, patyriau ir aš tą patį
QUOTE(Dainelej @ 2014 10 15, 14:38)

Mergaitės, turiu klausimą. Gal Jūs dirbat mokykloje (arba žinot tokią), kuri daro pirmokų atranką? Pas mus yra tokia situacija - pirmokų yra antplūdis, o kokiu būdu juos būtų galima atsirinkti neaišku. Dabar priimami visi, kurie atitinka mokyklos nuostatus ir pagal pirmumą. Bet ateina tokių, kad saugok Dieve. Žinoma, jei tų pirmokų trūktų, džiaugtumėmės kiekviena dūšele, bet jei galim rinktis, tai kodėl ne. Bet kaip atrasti tuos instrumentus, kaip apčiupinėti tuos būsimus pirmokėlius, kad atrasti gabesnius kalboms. Mūsų mokykloje nuo pirmos klasės vaikai mokosi vieną užsienio kalbą, nuo antros jau ir antrą. Žodžiu, krūvis didelis, o jei vaikas negabus, tai ima grimzti į didelę duobę. Gal kas žinot, kokias būsimų pirmokų atrankas daro mokyklos?


smagu girdėt, kad dar lietuvoj vaikų daug yra. thumbup.gif
Pas mus tokių atrankų nebūna, kas ateina, tą priimam....
Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 10 15, 10:46)
Sveiki, Kaip smagu, kad vėl galėsime plepėti. Ačiū peliukui už rudeniškus namus. Man labai liūdna, nes guliu namuose (netikėtai susilaužiau koją, o atrodo tik nikstelėjau,prireikė net operacijos) ir gulėsiu dar ilgai. Teks ir projekto atsisakyti standartizuotų testų vertintojų. Geros dienos visoms!

Projektas niekai,kad tik tau viskas kuo greičiau sugytų, laikykis, sveik ir būtinai, ką nors smagaus sielai nuveik gulimam režime 4u.gif , o tų projektų dar bus ir bus 4u.gif
Atsakyti
Mane šiandien pribaigė pirmokai. doh.gif Nu nieko negirdi. Juodai.
Žiūri į akis, kai sakau, o vis vien daro savo. Nu ir kartos ateina.wacko.gif Nugaišiu tuoj.

Grįžus namo pasijungiau į SODRą pasižiūrėt, kiek man dar tokių laidų reiks išleist... g.gif Kada tas pensijos horizontas priartės.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 10 15, 17:09)
Mane šiandien pribaigė pirmokai. doh.gif  Nu nieko negirdi. Juodai. 
Žiūri į akis, kai sakau, o vis vien daro savo. Nu ir kartos ateina.wacko.gif  Nugaišiu tuoj.

Grįžus namo pasijungiau į SODRą pasižiūrėt, kiek man dar tokių laidų reiks išleist... g.gif  Kada tas pensijos horizontas priartės....  blush2.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 10 15, 16:09)
Mane šiandien pribaigė pirmokai. doh.gif  Nu nieko negirdi. Juodai. 
Žiūri į akis, kai sakau, o vis vien daro savo. Nu ir kartos ateina.wacko.gif  Nugaišiu tuoj.

Grįžus namo pasijungiau į SODRą pasižiūrėt, kiek man dar tokių laidų reiks išleist... g.gif  Kada tas pensijos horizontas priartės....  blush2.gif

Pasirido ne as viena po sodra landzioju. lotuliukas.gif As tai dar kartaisuzlekiu i darbo birzos puslapiuka.
Atsakyti
Labas vakarėlis,
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 10 15, 07:46)
Sveiki, Kaip smagu, kad vėl galėsime plepėti. Ačiū peliukui už rudeniškus namus. Man labai liūdna, nes guliu namuose (netikėtai susilaužiau koją, o atrodo tik nikstelėjau,prireikė net operacijos) ir gulėsiu dar ilgai. Teks ir projekto atsisakyti standartizuotų testų vertintojų. Geros dienos visoms!

Sveikatos ir kantrybės. Viskas bus gerai. Svarbu sveikata.


QUOTE(Vaivorytė @ 2014 10 15, 13:49)
Valio naujai temai 4u.gif Ketvirtokės, ar jau turit matematikos standartizuotus testu? Mums dar neatveža g.gif

Apie kokius kalbi? Aš jau pirmą parašiau, nes sąsiuvinius pirkau prieš rugsėjo 1d.
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose. Sakykite, ar jau gavot padėkas ir dovanas už konkursą "Gandrus pasitinkant"?
Atsakyti
Priminkit, per kur nustatyti supermamų laiką, nes valanda vėliau gyvenu darbo kompiuteryje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 spalio 2014 - 17:07
QUOTE(NOKIA @ 2014 10 15, 16:14)

Nu nesijuok iš senučiukės. ax.gif Aš visai rimtai blush2.gif
Atsakyti
Pagaliau, pagaliau, jau buvau išsigandusi, kur dingo pradinukės, kad naujos temos nėra lotuliukas.gif

Vargstu, vargstu su savo pirmokais... Laukiam po atostogų audito... Nežinau, ar reikia džiaugtis, kad bus laiko pasiruošti pamokoms, ar reikia pergyventi, kad vaikai grįš po atostogų išsiblaškę, viską pamiršę... Kaip kitoms pirmokėms sekasi? Mano dvi mergaičiukės dar nepažįsta nei vienos raidės, apie skaitymą net nekalbu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2014 10 15, 17:42)
Sveikutės naujuose namučiuose. Sakykite, ar jau gavot padėkas ir dovanas už konkursą "Gandrus pasitinkant"?

mes dar nieko negavome...
Atsakyti