Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 53 tema

Sveikutės, pagaliau vėl susitinkame. Ačiū tau,peliuk, nes be tavęs taip neramu buvo kelios dienos. Vėl nauji rūpestėliai. Smagu, kad dar yra Lietuvoje pasirinkimas pirmokų. Kaimuose būtų džiugu, jei galėtume dirbti su viena klase, deja....
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 15, 19:04)
Pagaliau, pagaliau, jau buvau išsigandusi, kur dingo pradinukės, kad naujos temos nėra  lotuliukas.gif

Vargstu, vargstu su savo pirmokais... Laukiam po atostogų audito... Nežinau, ar reikia džiaugtis, kad bus laiko pasiruošti pamokoms, ar reikia pergyventi, kad vaikai grįš po atostogų išsiblaškę, viską pamiršę... Kaip kitoms pirmokėms sekasi? Mano dvi mergaičiukės dar nepažįsta nei vienos raidės, apie skaitymą net nekalbu... doh.gif

Oi, vargstu ir aš. Tik pasakiau, ką daryt, sakau pradėt dirbt, tai klausia, ką daryt? doh.gif Yra ir mano klasėj nepažįstančių raidžių. Kai mokomės, atrodo žino, o reikia parašyt, tada ir baigta gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 10 15, 19:32)
Labas vakarėlis,

Sveikatos ir kantrybės. Viskas bus gerai. Svarbu sveikata.
Apie kokius kalbi? Aš jau pirmą parašiau, nes sąsiuvinius pirkau prieš rugsėjo 1d.

Apie tuos ,,pasirengimas standartizuot...", tik sutrumpintai juos standartizuotais vadinu biggrin.gif ,mes visus gavom, o matematikos dar ne bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2014 10 15, 19:25)
Oi, vargstu ir aš. Tik pasakiau, ką daryt, sakau pradėt dirbt, tai klausia, ką daryt?  doh.gif  Yra ir mano klasėj nepažįstančių raidžių. Kai mokomės, atrodo žino, o reikia parašyt, tada ir baigta  gun_bandana.gif

Bandžiau duoti trumpą tekstuką, kad nurašytų žodžius, tai ko tik neradau... vieni parašė gražiai, kiti suvarė visur didžiąsias raides, kiti spausdintines,o kiti išvis nukopijavo visas spausdintines taip, kaip parašyta lapelyje... Ir ką su tokiais reikės daryti kai bus auditas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 15, 21:04)
Bandžiau duoti trumpą tekstuką, kad nurašytų žodžius, tai ko tik neradau... vieni parašė gražiai, kiti suvarė visur didžiąsias raides, kiti spausdintines,o kiti išvis nukopijavo visas spausdintines taip, kaip parašyta lapelyje... Ir ką su tokiais reikės daryti kai bus auditas... g.gif

Kai bus auditas pasiruošk žaidybinei pamokai raidžių mokymui su piešimu, paveikslėliais.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 10 15, 08:46)
Sveiki, Kaip smagu, kad vėl galėsime plepėti. Ačiū peliukui už rudeniškus namus. Man labai liūdna, nes guliu namuose (netikėtai susilaužiau koją, o atrodo tik nikstelėjau,prireikė net operacijos) ir gulėsiu dar ilgai. Teks ir projekto atsisakyti standartizuotų testų vertintojų. Geros dienos visoms!

Daug sveikatos ir prasmingo poilsio friends.gif
4u.gif Sveikos mergaitės, džiugu nors trumpam su jumis pavakaroti virtualiuose jaukiuose namučiuose. Tikrinau ir aš supermamų puslapį du kartus per dieną lotuliukas.gif Diagnozė aiški tongue.gif
O su pirmokais, tai oi oi oi blink.gif Baigia nuo kojų nuvaryti ir visą gyvybę išsiurbti. Atrodo, kad geri, nepiktybiški, bet dėmesio reikalauja trigubo . O apie girdėjimą ką aiškina mokytojas, tai tyliu - klausimų jūra, nieko negirdi, o kalbėti gali visą dieną nesustodami lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.@usra: 15 spalio 2014 - 22:16
QUOTE(R.@usra @ 2014 10 15, 23:15)

O su pirmokais, tai oi oi oi blink.gif Baigia nuo kojų nuvaryti ir visą gyvybę išsiurbti. Atrodo, kad geri, nepiktybiški, bet dėmesio reikalauja trigubo . O apie girdėjimą ką aiškina mokytojas, tai tyliu  - klausimų jūra, nieko negirdi, o kalbėti gali  visą dieną nesustodami  lotuliukas.gif


Jėzau, kaip aš jau dabar jų bijau... doh.gif Kas manęs laukia kitais metais. Mūsų pirmokų mokytoja neišlenda iš klasės. O jei išlenda, tai visa ,,nusibaigus"...

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2014 10 15, 17:32)

Apie kokius kalbi? Aš jau pirmą parašiau, nes sąsiuvinius pirkau prieš rugsėjo 1d.


Kur juos gauti ? knygynuose jau yra?

Atsakyti
Dėkui, kad manęs dar neišmetėt thumbup.gif dabar tik skaitau, nebebendrauju doh.gif Peliuk, ačiū už naujus namus, kad vėl yra ką skaityti bigsmile.gif
Bet gal galit man numest gelbėjimo ratą blush2.gif Labai labai reikia kokios dainos apie grybus, kad būtų ritmiška, tiktų mankštai. Plyyyyyyzzzzzzz ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 16 spalio 2014 - 09:48
QUOTE(Vaivorytė @ 2014 10 15, 14:49)
Valio naujai temai 4u.gif Ketvirtokės, ar jau turit matematikos standartizuotus testu? Mums dar neatveža g.gif


Sveikos, ačiū už naujus namučius 4u.gif Mums testų dar irgi neatvezė.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Kalbatės apie pirmokus, bet kad ir mano trečiokai dar blūdija, ne viską girdi doh.gif . Paaiškinu užduotį, pradeda dirbti ir pasipila klausimai, pvz. "ką reikia pabraukti?" doh.gif ... O dar mergaitės ėmė mexikano serialo vaidinti - pora gražuolių pykstasi, taikosi, viena kitai keršija, nenusileižia, skundžia ir t.t. galybė veiksmažodžių doh.gif ... Kai klasėje 26, tai tikrai nėra kada to serialo nagrinėti lotuliukas.gif ...
Atsakyti
[quote=agė-melagė,2014 10 15, 15:58]
Ačiū, peliuk! biggrin.gif Žodžiai nuostabūs, nuotrauka irgi neeilinė
Nuoširdžiai užjaučiu blink.gif Bet nėra to blogo... mirksiukas.gif Galėsi nuolat supermamoj sėdėt lotuliukas.gif

Ačiū! Sėdėsiu, o ką daugiau veiksi... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivorytė @ 2014 10 15, 16:36)
Projektas niekai,kad tik tau viskas kuo greičiau sugytų, laikykis, sveik ir būtinai, ką nors smagaus sielai nuveik gulimam režime 4u.gif , o tų projektų dar bus ir bus 4u.gif


Taip, nusprendžiau visa tai įvardyti kaip atostogas ilgalaikes. Ir skirsiu sau jas... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2014 10 15, 17:42)
Sveikutės naujuose namučiuose. Sakykite, ar jau gavot padėkas ir dovanas už konkursą "Gandrus pasitinkant"?


Mūsų mokykla irgi dar negavo. Pernai gavome irgi vėlokai: spalio pabaigoje ar lapkričio pabaigoje.
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(domassss @ 2014 10 15, 22:34)
Papildyta:
Kur juos gauti ? knygynuose jau yra?

pirkau e-parduotuvėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 16 spalio 2014 - 16:20