Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 53 tema

4u.gif Sveikos
Kalbat apie pirmokus... O mano antrokai doh.gif Kai koridorium "prasineša" visi į šonus traukiasi doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Pamokose dėmesio nulis
Atsakyti
Sveikos naujuose namučiuose. Ypatingas pirmasis puslapis - žodžiai tiesiog širdį užgauna, ragina sustoti ir nuostabiu rudeniu pasigėrėti. Skaitau ir užjaučiu pirmokes, matau, kaip kolegė vargsta..... Po pamokų į žmogų nepanaši. kasmet vis sunkesni vaikai, net bijau apie kitus metus pagalvot.... Į paštą įkelsiu paruoštuką klasės auklėtojui. Man patinka, gal ir jūs panaudosit.
Visoms gražių auksinio rudens dienų, netruksim atostogų sulaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2014 10 16, 19:23)
Jei nesunku, patikslink - ar tie grybukai iš kokios nors ypatingos medžiagos, kad pritraukia magnetuką ?

Grybukai iškirpti iš spalvoto kieto popieriaus... Kadangi lenta magnetinė, tai eina su magnetukais prikabinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2014 10 16, 19:47)
Gal gali nufotografuoti Būtų įdomu pažiūrėt.

Rytoj darbe nufotografuosiu ir atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 16, 19:18)
Turiu klasėje vieną berniuką grįžusi iš užsienio, tai jam labai sunku per pamokas ramiai sėdėti ir mokytis, jam reikia žaidimų, jis nori vaikščioti po klasę, nori plepėti...
Kolegės, o kaip su pirmokėliais išspręsti patyčių klausimą? Kaip man juos prakalbinti? Šiandien, tėvų susirinkime paaiškėjo, kodėl vienas berniukas klasėje yra atstumtas, o tėvai papasakojo, kad vaikai namuose guodėsi, kad tas berniukas smirdi prakaitu... Viena mergaitė net iš šokių išėjo, nes vadovė liepė šokti su tuo berniuku... doh.gif Rytoj turiu klasės valandėlę, tas berniukas kaip tik dabar serga, būtų puiki proga pasikalbėti su vaikais, bet nežinau kaip reikia juos prakalbinti, kad vaikai man išsipasakotų... doh.gif

Aš irgi turiu mergytę, kuri jau du metus atsimokė Londone. Nei kiek ne protingenė už mūsų pirmokus. Nu per mėnesį pasodinau ją į suolą. blush2.gif

Nežinau ar padėsiu kuo... Jei vaikas tikrai smirdi, tai kitų nenutildysi. Lai nuprausia. Čia jau tėvų rūpestis. Lai nesiskundžia, o patys daro išvadas. Ir labai suprantu, kad nenori šokt su murzium.
Dėl išsikalbėjimo... duok dieve, kad pavyktų išsikalbėt.
Aš tai darydavau pokalbius dviese. Vaikai tai vadindavo: pasišnibždėjimu su mokytoja. Labai mėgdavo ateiti pasišnibždėti. Svarbiausia, kad išklausai ir nepertrauki. Mums tai buvo labai geras būdas. Ir kalbėti buvo galima apie viską, kas tik vaiką domina.
Pirmokams dar to neprireikė. Bet penktokai tai dar ateina ir klausia: ar galim pasišnibždėt? Juk vaikams svarbiausia išsakyt.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 10 16, 22:33)
Bet penktokai tai dar ateina ir klausia: ar galim pasišnibždėt?  Juk vaikams svarbiausia išsakyt. [/color]

Sveikutės smile.gif Per visus Samsung Mokyklos projektus ir kitus rūpestėlius nebespėju šiemet su jūsų tempais. Nepykite, mergaitės))
Tačiau visus plepaliukus paskaitinėju... thumbup.gif Žaviuosi Aurutės išmintimi ir šmaikštumu,džiaugiuosi jūsų gražiu bendravimu, geranoriška patirties sklaida.
Dėkoju peliukui už rudeniška nostalgija kvepiančius namučius. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 10 17, 00:33)

Aš tai darydavau pokalbius dviese. Vaikai tai  vadindavo: pasišnibždėjimu su mokytoja.  Labai mėgdavo ateiti pasišnibždėti. Svarbiausia, kad išklausai ir nepertrauki. Mums tai buvo labai geras būdas. Ir kalbėti buvo galima apie viską, kas tik vaiką domina.
Pirmokams dar to neprireikė. Bet penktokai tai dar ateina ir klausia: ar galim pasišnibždėt?  Juk vaikams svarbiausia išsakyt.


Čia geras būdas, pasiskolinsiu, jei galima biggrin.gif
Pirmokėliams darau tokią įžangą, kad turiu draugę, jos sūnus pirmokėlis ir staiga vieną dieną ėmė labai nenorėti eiti į mokyklą.Gal vaikai galėtų man padėti, kaip jie mano, kodėl jis gali bijoti?Na, o tada jau sužinai viską, kas vyksta pirmoko širdyje, mokykloje, klasėje. bigsmile.gif
O vyksta tikrai labai daug, nes pagal tai, koks pirmoj klasėj vaiko gyvenimo ir informacijos pasikeitimo krūvis, tai išeina, kad proporcingai jis didesnis negu dvyliktoko 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, atsipalaiduokit, juk penktadienis.Kiek galima gyventi darbu. Gražaus savaitgalio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NOKIA: 17 spalio 2014 - 13:43
QUOTE(NOKIA @ 2014 10 17, 16:42)
Mergaitės, atsipalaiduokit, juk penktadienis.Kiek galima gyventi darbu. Gražaus savaitgalio.
user posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 10 16, 21:33)
Aš irgi turiu mergytę, kuri jau du metus atsimokė Londone. Nei kiek ne protingenė už mūsų pirmokus. Nu per mėnesį pasodinau ją į suolą.  blush2.gif

Nežinau ar padėsiu kuo... Jei vaikas tikrai smirdi, tai kitų nenutildysi. Lai nuprausia. Čia jau tėvų rūpestis. Lai nesiskundžia, o patys daro išvadas.  Ir labai suprantu, kad nenori šokt su murzium.
Dėl išsikalbėjimo... duok dieve, kad pavyktų išsikalbėt.
Aš tai darydavau pokalbius dviese. Vaikai tai  vadindavo: pasišnibždėjimu su mokytoja.  Labai mėgdavo ateiti pasišnibždėti. Svarbiausia, kad išklausai ir nepertrauki. Mums tai buvo labai geras būdas. Ir kalbėti buvo galima apie viską, kas tik vaiką domina.
Pirmokams dar to neprireikė. Bet penktokai tai dar ateina ir klausia: ar galim pasišnibždėt?  Juk vaikams svarbiausia išsakyt.


Deja, nepavyko man jų šiandien prakalbinti... Visi kaip vandens į burną prisisėmę... Papasakojo tik tokius dalykus, kad tas atstumtasis labai giriasi, atima iš vaikų kamuolį, kad šokti nenori, nes jis šokti nemoka (nejaučia visiškai koordinacijos) ir t.t... Taip ir palikau viską... Bet po to pati pradėjau galvoti, ar tikrai pirmokas gali smirdėti prakaitu??? Gi pati per pamoką n kartų prieinu prie vaikų ir niekada nieko neužuodžiau... Ir šiaip, reikės per atostogos paruošti kokią pamokėlę apie higieną, nes kartais pažiūri į vaikų nagučius, ausytes, tai vaje vaje... Jausmas toks, kad jos niekada vandens nematė... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NOKIA @ 2014 10 17, 13:42)
Mergaitės, atsipalaiduokit, juk penktadienis.Kiek galima gyventi darbu. Gražaus savaitgalio.
user posted image

Taip, taip... Galvoje jau skamba audito varpai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 16, 20:16)
Grybukai iškirpti iš spalvoto kieto popieriaus... Kadangi lenta magnetinė, tai eina su magnetukais prikabinti smile.gif
Papildyta:

Rytoj darbe nufotografuosiu ir atsiųsiu  smile.gif

Įsivertinimo grybukai jau pašte 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ieškau šlepetės iškarpos ir nerandu. Gal kas turit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2014 10 19, 11:35)
Sveikutės 4u.gif
Ieškau šlepetės iškarpos ir nerandu. Gal kas turit? rolleyes.gif



Šlepetės iškarpa:http://f-picture.net/fp/1be529cbe95646509681c37153f3f41d
Atsakyti