Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai 2013

QUOTE(netobula @ 2014 10 19, 13:32)
Ar stipriai, iki kraujo? Turbut asaru pakalne buvo... smile.gif

Tas pats ir su basutemis - bando pati autis, bet neiseina... Vienu metu gal menesi lakste namie tik su kojinaitemis, bet vis laikas nuo laiko ima vaikscioti ant pirstu galu, tai vel pradejau deti basutes. Girdejau, kad cia gali sleptis rimtos bedos su kojytemis unsure.gif


Nebėgo kraujas, bet poroj vietų yra šašiukai smile.gif Ašarų buvo, bet dar į šikną pasiūliau už mandrumo rodymą smile.gif

Dėl vaikščiojimo ant pirštų galų - gal pas ortopedą nueikit? Nors gal čia irgi iš mandrumo..
Atsakyti
Sveikos kovinuku mamos smile.gif
Atejau pasilabinti naujoje temoje thumbup.gif Pagaliau iveikem bigsmile.gif
Atsakyti
Valio 4u.gif nauja tema, PAGALIAU lotuliukas.gif
Atsakyti
Kostas šiandien sukarščiavo - daugiau jokių ligos požymių, tai žiūrėsim..
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2014 10 21, 22:07)
Kostas šiandien sukarščiavo - daugiau jokių ligos požymių, tai žiūrėsim..


Sveikatytes 4u.gif
O Tadas per savaitgali pasveiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 10 22, 08:37)
Sveikatytes  4u.gif
O Tadas per savaitgali pasveiko? smile.gif


Ačiū smile.gif Sloga bėga - jau 2d namie.. Gerai, kad aš nedirbu, nes jokiam darbe nelaikytų, jei biuletenius dėl kiekvienos slogos imtume.. Ir mokykloj labai atsiliktų..

Kostui naktį temperatūrą vėl mušt reikėjo ir paskui valandą šnekino visus smile.gif Šįryt valgo, žaidžia, tai bus matyt smile.gif

Keisdama pampersą, Kostą sodinu ant puoduko, o jis iškart pašoka, gulasi ant lovos ir sako "Pampi" doh.gif

Šįryt "Ačiū" pasakė, o iki tol, kai klausdavau, kur ačiū, sakydavo "Nėra" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2014 10 22, 10:19)
Ačiū smile.gif Sloga bėga - jau 2d namie.. Gerai, kad aš nedirbu, nes jokiam darbe nelaikytų, jei biuletenius dėl kiekvienos slogos imtume.. Ir mokykloj labai atsiliktų..

Kostui naktį temperatūrą vėl mušt reikėjo ir paskui valandą šnekino visus smile.gif Šįryt valgo, žaidžia, tai bus matyt smile.gif

Keisdama pampersą, Kostą sodinu ant puoduko, o jis iškart pašoka, gulasi ant lovos ir sako "Pampi" doh.gif

Šįryt "Ačiū" pasakė, o iki tol, kai klausdavau, kur ačiū, sakydavo "Nėra" lotuliukas.gif


Sveikatytės 4u.gif

Matyt, vaikučiai vienas nuo kito užsikrečia...

Mamos, o kaip matuojate temperatūrą? Turiu gyvsidabrinį, paprastą elektroninį ir tą nuotolinį termometrus. Bet visa šita amunicija nepadeda, kai reikia temperatūrą matuoti - elektroninis apskritai pieno riebumą rodo, nuotolinis kartais rodo per daug arba per mažai (skirtumas 0.5 laipsnio...), geriausia gyvsidabrinis, bet tenka užpakaliuke matuoti, nes pažastyje niekaip nė minutės neišbūna net laikoma ir užiminėjama - tai surenku savo gražiausius karolius, kurių šiaip negauna, įduodu ir matuoju biggrin.gif Bet kuo toliau, tuo sunkiau darosi...
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2014 10 22, 11:16)
Sveikatytės 4u.gif

Matyt, vaikučiai vienas nuo kito užsikrečia...

Mamos, o kaip matuojate temperatūrą? Turiu gyvsidabrinį, paprastą elektroninį ir tą nuotolinį termometrus. Bet visa šita amunicija nepadeda, kai reikia temperatūrą matuoti - elektroninis apskritai pieno riebumą rodo, nuotolinis kartais rodo per daug arba per mažai (skirtumas 0.5 laipsnio...), geriausia gyvsidabrinis, bet tenka užpakaliuke matuoti, nes pažastyje niekaip nė minutės neišbūna net laikoma ir užiminėjama - tai surenku savo gražiausius karolius, kurių šiaip negauna, įduodu ir matuoju biggrin.gif Bet kuo toliau, tuo sunkiau darosi...


Aš matuoju su elektroniniu. Tai pasisodinu mažę ant kelių, įsijungiam kokį filmuką ar dainelę, tai šiaip ne taip išsėdim kokias 3- 4 min. ir pamatuoju pažastuke. Kiek tikrinau ant savęs (iš pradžių pasimatuodavau su elektroniniu, paskui su gyvsidabriniu) tai paklaida 0,1- 0,2 laipsnio g.gif Matyt geras papuolė, nes nemažai kas sako, kad tie elektroniniai pieno riebumą rodo... O su nuotoliniu tai kai neturiu, tai ir nematuoju biggrin.gif Tiesa praeitą žiemą per ligų sezoną galvojau, kad reikėtų nusipirkt, bet paskui persigalvojau. Teko su mažąja ligoninėj pagulėt (na turėjom šiokių tokių bėdelių), tai reikėjo kas dvi valandas temperatūrą matuot ir registruot. Aš matuodavau su savo elektroniniu, o ryte ir vakare sesutės dar ateidavo pamatuot su tuo nuotoliniu ir jo parodymai visada skirdavosi net iki 1 laipsnio. Paskui su viena sesute pakalbėjom, tai ji sakė, kad tie nuotoliniai gerai parodo tik idealiomis sąlygomis, t.y. kai vaikas nesuprakaitavęs, ramiai sėdi ir nesimuisto, jeigu verkia irgi nesąmones tada rodo... Na žodžiu nusprendžiau, kad neverta jo pirkti. Juk nematuojam tempos sveikam vaikui, dažniausiai matuojam kai vaikas serga, o sergantis vaikas dažnai būna ir suprakaitavęs, ir verkia dažniau, tai man kol kas geriausias variantas tas elektroninis.
Atsakyti
Pakalbekime apie zieminius rubus musu leliukams. ka perkat ar pirksit? kombinezonas, paltuka, ar striuke?
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 10 23, 15:48)
Pakalbekime apie zieminius rubus musu leliukams. ka perkat ar pirksit? kombinezonas, paltuka, ar striuke?


Turim Tado nešiotą striukę su avikailiu ir kombinezonines kelnes, tik užtrauktuką reiks pakeist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 10 23, 15:48)
Pakalbekime apie zieminius rubus musu leliukams. ka perkat ar pirksit? kombinezonas, paltuka, ar striuke?

Uzsisakiau per sm is uk kombinexona pukini columbia 24men. Isejo su viskuom 120lt. Ant dienu jau turesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 10 23, 14:48)
Pakalbekime apie zieminius rubus musu leliukams. ka perkat ar pirksit? kombinezonas, paltuka, ar striuke?


Pernai pavelavau nupirkti, tai nebuvo, is ko rinktis... Siemet uztai jau rugseji nupirkau Columbia Buga kombi, dar didokas, bet jau antra diena ejo i lauka. Man taip paprasciau rengti nei atskirai kombinuoti striukyte, kelnes ir t.t. Tik vargstu su pirstinemis - nelabai patinka jos mano merginai, sunku uzmauti, o ir visos turimos kazkokios didokos. Paltukas tokio amziaus vaikui reikalingas nebent pasipuosti, bet man tai atrodo nepraktiska, o dar jei reiktu visa kita priderinti... Pati nepernesu salcio, ziema neisgyvenciau be pukines striukes, o kol nedirbu man paltas apskritai nebereikalingas patapo...Vaika megstu rengti taip, kad nesukciau sau galvos, jei lauke ilipa i bala, nukrenta ant zemes, issipurvina ir pan. Svarbu, kad butu silta ir patogu, grozis paskutineje vietoje tokiam pypliui, spes dar pasipuosti smile.gif
Atsakyti