Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai 2013

jeigu atsals dar truputeli, sedesim namie, nes siltu rubu neturim... ***** nusibodo jau srutu duobej tupeti. i save negaliu paziureti, zili plaukai, kirpyklos jau nemaciau puse metu vaikstau su sulauzytais akiniais. bijau iseiti i zmones, jeigu ir einu tik tada kai mazai zmoniu. jooo vienai mamai su trejais vaikais, lemta buti ubagystej. Jau pradedu mastyti apie grizima i anglija. nes cia , kad ir gauti is soc pasalpa, tave dulkina per visas puses. ant triju zodziu pasiunciau visas jas. kad dar tampausi su teismais, soc skyrius reikalauja visu man 35 metu gyvenimo isklotines, kas kur kodel.... siaubas kazkoks. as joms aiskino, kad tai seni reikalai ivyke pries 10 metu... nu neee k...os reikia joms dokumentu nors tu ka. niekam, panos, nelinkiu tokio buties kaip pas mane. nekenciu savo gyvenimo ir pradedu nekesti musu lietuvos visu kodeksu.

Labai atsiprasau uz neigiama komentara, nes man jau stogas vaziuja, turejau issikalbeti doh.gif
Atsakyti
Uoj Žiede linkiu, kad kuo greičiau šitas juodas etapas praeitų ir ateinų šviesesnis console.gif Iš tikrųjų iš šono skaitant sunku suvokt realią situaciją kai nesi su niekuo panašiu susidūrus...
O dėl šiltesnių rubelių, tai kiek pastebėjau (gal ir negerai pastebėjau), tai didžiąją dalį rūbų vaikams tu siuntiesi iš užsienio, ane? O pabandyk peržiūrėti musumazyliai.lt ar kitus panasius tinklapius. Tikrai nemazai yra mamyciu, kurios nebrangiai parduoda tuos rubelius. Aisku didele dalis ir tokiu "biznierkiu", kurios devetus daiktus bando uz nedeveto kaina parduot... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2014 10 26, 09:31)
Uoj Žiede linkiu, kad kuo greičiau šitas juodas etapas praeitų ir ateinų šviesesnis  console.gif Iš tikrųjų iš šono skaitant sunku suvokt realią situaciją kai nesi su niekuo panašiu susidūrus...
O dėl šiltesnių rubelių, tai kiek pastebėjau (gal ir negerai pastebėjau), tai didžiąją dalį rūbų vaikams tu siuntiesi iš užsienio, ane? O pabandyk peržiūrėti musumazyliai.lt ar kitus panasius tinklapius. Tikrai nemazai yra mamyciu, kurios nebrangiai parduoda tuos rubelius. Aisku didele dalis ir tokiu "biznierkiu", kurios devetus daiktus bando uz nedeveto kaina parduot...  ax.gif


siunciausi kazkada, dabar jau nera galimybiu verysad.gif
Atsakyti
Žiede, gaila, kad jau nedirbu - pagelbėčiau susitvarkyt pašalpas.. Pas ką buvai?
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 10 25, 10:02)
Labai atsiprasau uz neigiama komentara, nes man jau stogas vaziuja, turejau issikalbeti doh.gif

Laikykis Ziede, moterys stiprios! Viskas bus gerai. Turi butu!

Kaip siaip sveikatos? Mes buvom darzelyje 4 dienas iki pietu, ir pagavom rotovirusa, dabar savaite namie tupim. Jau viskas praejo, susitvarke, aciu D. Pirmadieni vel eisim i darza ka nors gaudyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martusha @ 2014 11 07, 08:35)

Kaip siaip sveikatos?



Pas mus nera sveikatos - tai vyras, tai maze vis kazkoki virusa pasigauna, nors ji nevaiksto nei i darza, nei dar kazkur, kur zmoniu koncentracija didesne... As dar perdetai ja saugau, nes vis dar yra problema su gerimu - negeria beveik nieko (max 50-100 ml per diena be kosiu), tai kokio rotaviruso be ligonines neiveiktume niekaip namuose... Serga dabar jau trecia karta per menesi, kai pries tai paskutini karta buvo sirgusi tik pernai metais gruodzio men. Dar lyg ir iltiniai dantys lenda, nes istisai viska kisa i burna, kas po ranka. Pradejau duoti zuvu taukus. Visai pas vaika imuniteto ner...
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2014 11 07, 23:20)
Pas mus nera sveikatos - tai vyras, tai maze vis kazkoki virusa pasigauna, nors ji nevaiksto nei i darza, nei dar kazkur, kur zmoniu koncentracija didesne... As dar perdetai ja saugau, nes vis dar yra problema su gerimu - negeria beveik nieko (max 50-100 ml per diena be kosiu), tai kokio rotaviruso be ligonines neiveiktume niekaip namuose... Serga dabar jau trecia karta per menesi, kai pries tai paskutini karta buvo sirgusi tik pernai metais gruodzio men. Dar lyg ir iltiniai dantys lenda, nes istisai viska kisa i burna, kas po ranka. Pradejau duoti zuvu taukus. Visai pas vaika imuniteto ner...


Duodu ir as taukus, ir immunitrofina sirupa (daktare patare, imunitetui stiprinti ji pagert), bet kaip sirgo taip serga. Kai rugseji pradejom po biski i darzeli eit taip is ligu neiseinam... Sian koset pradejo, nors dar darzelyje nebuvom, ziuresim kaip per savaitgali bus, gal nebus blogiau. Vaziuosiu rytoj i turgu kur rusu vaistines yra ieskot barsuku tauku, kad tept krutine nuo kosulio. Labai padeda sako, kas turi, tik kainuoja 200ml buteliukas 70lt...
Atsakyti
O kokius zuvu taukus duodat? Kaip sugirdot? As kai paskutini kart buvau pas pediatre rugsejo menesi, tai ji man nieko nesake del zuvu tauku, tai arba pamirso, arba galvojo, kad cia elementaru ir nieko sakyt nereikia biggrin.gif Tuos kapsulem duoti, tai gal dar per mazi musiskiai, ane?
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2014 11 08, 09:32)
O kokius zuvu taukus duodat? Kaip sugirdot? As kai paskutini kart buvau pas pediatre rugsejo menesi, tai ji man nieko nesake del zuvu tauku, tai arba pamirso, arba galvojo, kad cia elementaru ir nieko sakyt nereikia biggrin.gif Tuos kapsulem duoti, tai gal dar per mazi musiskiai, ane?


mes geriam skystus moller smile.gif

Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2014 11 08, 08:32)
O kokius zuvu taukus duodat? Kaip sugirdot? As kai paskutini kart buvau pas pediatre rugsejo menesi, tai ji man nieko nesake del zuvu tauku, tai arba pamirso, arba galvojo, kad cia elementaru ir nieko sakyt nereikia biggrin.gif Tuos kapsulem duoti, tai gal dar per mazi musiskiai, ane?


As nupirkau skysto pavidalo - siaip negeria, bet imaisau i kose, tai kartais pajunta, kartais ne:) Neisivaizduoju, kaip prarytu kapsule. Dar reiks gydytojos uzklausti del to sirupo imunitetui stiprinti, bet vel, jauciu, kaip i durne i mane paziures...
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2014 11 10, 16:31)
bet vel, jauciu, kaip i durne i mane paziures...



i mus taip del zuvu tauku, kai uzklausem, irgi ziurejo. nes mes klausem dar kol metu nebuvo, o kiti gydytojai jau nuo puses metu rekomenduoja gerti.
Atsakyti
Sveikutės, seniai bebuvau vasarą tik verysad.gif čia vis laiko trūkumas ie eilė prie kompo smile.gif iš tel.nepatogu.Žiuriu jau nauja temutė atgijo viskas ojoj 4u.gif reik paskaitinėti
Žiede, stiprybės 4u.gif
Atsakyti