Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(amorosa @ 2015 01 16, 09:55)
As laikau saldymo kameroje.

Ačiū už atsakymą , žiūrėsiu kiek liks jos smile.gif o iš kur perkat masę ?
Papildyta:
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2015 01 17, 15:19)
Sveiko, tylu gan smile.gif

Mano savaitgalinis darbelis smile.gif
4,3kg. juodas miškas


Labai gražu .... o viršuje tirpdyti ledinukai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija78: 17 sausio 2015 - 22:55
QUOTE(ramune.v @ 2015 01 17, 12:53)
smile.gif taip buna kai nezinantis perka, o "superines" pardavejos patarineja... na bet jei jau turit tai cia moldas neriniams, jam reikalinga neriniu mase, ji buna tokia spec. pirkti tiesa nepigi, bet galima siustis. siaip susiveskit i google "neriniu mase" ir rasit. Nieko kepti nereiks.
O vyrui ateiciai patarkit geriau tokios parduotuves ceki pirkti smile.gif

Labai ačiū Jums 4u.gif Nes ieškojau net nežinodama ką į paieškos langelį įvesti biggrin.gif
Atsakyti
ramune.v kaip suprantu beze pirmas tortukas apteptas, kaip taip lygiai šonu padarot? Kažkada bandžiau, man kaip burbuliukais tokiais susproginėjusiais gaunasi.

QUOTE(dija78 @ 2015 01 17, 22:54)
Labai gražu .... o viršuje tirpdyti ledinukai ?

Taip taip, tie iš senų laikų mėtiniai saldainiai smile.gif tik kad būtų forma gera, iš kepimo popieriaus išlanksčiau laivelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2015 01 18, 11:05)
ramune.v kaip suprantu beze pirmas tortukas apteptas, kaip taip lygiai šonu padarot? Kažkada bandžiau, man kaip burbuliukais tokiais susproginėjusiais gaunasi.
Taip taip, tie iš senų laikų mėtiniai saldainiai smile.gif tik kad būtų forma gera, iš kepimo popieriaus išlanksčiau laivelius smile.gif

visi su beziuku ten, net nezinau... tepu ir tiek kol beze silta tai tepk kaisp nori, kai jau atvesta pradeda kaip ir veltis - tada jau sunkiau bet jei darai kokius bruksnelius tai jokio skirtumo. Ten du pirmi sonai perbraukti irankiuku su dantukais.
dar pora:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Aptepiau torta sviestiniu kremu ir galvoju, deti ji dabar i saldytuva, ar galima jau dengti mase? Gal kas pasidalinsit savo patirtim? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 18 sausio 2015 - 12:09
QUOTE(Sikste @ 2015 01 18, 13:09)
Aptepiau torta sviestiniu kremu ir galvoju, deti ji dabar i saldytuva, ar galima jau dengti mase? Gal kas pasidalinsit  savo patirtim? 4u.gif

det i saldytuva
Atsakyti
Sveikos, is kur geriausiai pirkti dazus gelinius? ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gražūs tortukai. Fainas ledas, tik nesupratau apie tuos laivelius iš popieriaus, gal galit plačiau?


Mano vienas šioks toks

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2015 01 18, 11:31)
det i saldytuva

Aciu 4u.gif
O papuosta i saldytuva geriau nedet, ar ne? As i tortine plastmasine deze esu idejus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif dovanėlė broliui 3kg vanilinis biskvitas su citrinų kremu ir varškės kremu. Dengta mase su gliukoze(MMG) pagal Meian smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2015 01 18, 19:29)
Aciu 4u.gif
O papuosta i saldytuva geriau nedet, ar ne? As i tortine plastmasine deze esu idejus.

doh.gif o tai kur laikysit? o jei vasara butu tai irgi ant stalo per 30 karscio laikytumet?
Sakau buna minciu superiniu pas zmones, nu grietines ar mesos nesumastytu palikt ant stalo per nakt, o va torta is grietineles galima doh.gif
Aisku galit nedet jei norit po to sugedusiu apnuodyt svecius.
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2015 01 18, 21:41)
doh.gif o tai kur laikysit? o jei vasara butu tai irgi ant stalo per 30 karscio laikytumet?
Sakau buna minciu superiniu pas zmones, nu grietines ar mesos nesumastytu palikt ant stalo per nakt, o va torta is grietineles galima  doh.gif
Aisku galit nedet jei norit po to sugedusiu apnuodyt svecius.

saniva Grazu, bet kita syk paformuokit virsu siauriau ir aukstesni, nes dabarvatrodo kad i maisiuka ikistas standartinis tortukas isiremes i sonus. O siaip viskas liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokius naudojat dažų purkštuvus ir kur pirkot ? Žiūrinėjau ebay , kaina nemaža , norėčiau kokybišką nusipirkt wink.gif
Atsakyti