Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimaičiai

Sveiki,

savatgali su vyru ziurejim Peg Perego AT-4 zportini varianta - nu mum nerealiai patiko, toks tvirtas atrodo, dideli pravazus ratai, pilnai gulima padetis ir autokedute tvirtinasi... Na gal kiek sunkokas...

Tik norejau paklaust jei kas turejot, ar jis pakankamai manevringas? As kei kparduotuvej pastumdziau, man jis toks sunkiai besisukantis pasirode... priekiniaio ratai sukasi, bet ne 360 laipsniu kampu... nezinau, atrodo viskas chiki, tik tas manevringumas... Kaip manot?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Žiūrinėjau Pliko p3 Completo thumbup.gif , nes kitą žiemą tikrai dar reikės šilto vežimo, tai galvoju apie jį lotuliukas.gif .
Ar turit kas, kaip jis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nellė: 30 kovo 2006 - 19:36
QUOTE(nellė @ 2006 03 30, 21:35)
Sveikutės 4u.gif
Žiūrinėjau Pliko p3 Completo  thumbup.gif , nes kitą žiemą tikrai dar reikės šilto vežimo, tai galvoju apie jį lotuliukas.gif .
Ar turit kas, kaip jis?

Sveika mes turim kaip tik tokį vežimą tai tikrai thumbup.gif toks lengvas vienas malonumas na ,o dėl šiltumo g.gif kai diena šiltesnė važiuojam su juo, o taip dar su tutučiu.
Atsakyti
QUOTE(deimux @ 2006 04 03, 11:23)
Sveika mes turim kaip tik tokį vežimą tai tikrai  thumbup.gif toks lengvas vienas malonumas  na ,o dėl šiltumo  g.gif kai diena šiltesnė važiuojam su juo, o taip dar su tutučiu.


as turiu Pliko p3 completo tai su juo ir ziema ir vasara thumbup.gif Ir ziema mums visai nesalta, gi buda labai gerai uzsilenkia,o jei didelis labai vejas tai apsauga nuo vejo ir lietaus uzdedu. Siaip tai ziema naudoju su siltu vokeliu,o pvasary ir rudeny su tuo uzdangalu ant koju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2006 03 27, 14:15)
Sveiki,

savatgali su vyru ziurejim Peg Perego AT-4 zportini varianta - nu mum nerealiai patiko, toks tvirtas atrodo, dideli pravazus ratai, pilnai gulima padetis ir autokedute tvirtinasi... Na gal kiek sunkokas...

Tik norejau paklaust jei kas turejot, ar jis pakankamai manevringas? As kei kparduotuvej pastumdziau, man jis toks sunkiai besisukantis pasirode... priekiniaio ratai sukasi, bet ne 360 laipsniu kampu... nezinau, atrodo viskas chiki, tik tas manevringumas... Kaip manot?

na mes butent toki turime, bet kedutes nepirkom (nespejom uzsisakyti, pagimdziau per anksti tai pirkom ne komplekte). Siaip vezimukas beveik to pacio svorio kaip ir kiti universalus. Jis tinka iki 3 metu vaikui, manevruojasi kiek sunkiau negu pvz. triraciai, bet ne sunkiau uz kitus keturracius. Pasidaro paprastas gulimas, po to persimeta i kita puse kur pasidaro kelios sedejimo padetys, taip pat gulima. Siaip tai labai stiprus ir fainas. As irgi butent to uzsikepiau ir nesigailiu. O idomumo delei, kiek jie lietuvoje kainuoja, nes cia apie 400 svaru.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mes irgi šiandien sulaukėm pegperegp pliko p3 thumbup.gif .Vyras kai pamatė, sakė pažiūrėsiu kiek laiko važinėsi, tipo visur plastmasė, netvirtas g.gif . O man tai thumbup.gif .
Kas važinėjatės ilgiau tuokiu vežimuku, parašykit tvirtas jis ar ne?
Atsakyti
Mes turim Peg perego Pliko 3... Į nieką kitą nekeisčiau...
Vienintelis trūkumas, kad medžiaga teploka, bet komfortiškesnio vežimo neįsivaizduoju... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Mes turim Peg Perego Aria thumbup.gif , kadangi man pats pagrindinis reikalavimas buvo svoris, ir man netiko visi skėtukai ar knygutės, kurie sveria "tik" 7-8 kg, tai pasirinkimas labai susiaurėjo. Iš visų variantų išsirinkau Aria, kuri sveria iš tikrųjų TIK 5,7 kg thumbup.gif , tai net negalėčiau įsivaizduoti geresnio vežimo thumbup.gif . Šiaip labai patiko Pliko P3, bet, kaip sakiau, svarbiausia buvo svoris, todėl nugalėjo Aria.
Atsakyti
Mes nusipirkom PegPerego Aria, svoris tik 5,7 kg, ir turi ne tik kad buomelį, bet tame buomelyje yra dėkliukas buteliukui thumbup.gif . Tiesa, tai nėra grynai skėtukas, bet knygutė, tačiau svoris viską atperka thumbup.gif tas pats, kas nusinešti kėdutėje-nešyklėje. Be šito, dar radau 3 lengvus vėžimelius su buomeliais - chicco (5,5 kg, tačiau gana siauras), ABC Design Moving Light (6 kg) ir Graco (6,4 kg). Visi kiti sunkesni - 7-8kg arba neturi buomelio. Gal kitoms mamytėms bus lengviau išsirinkti. Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skraiduole: 20 balandžio 2006 - 17:55
Gal žinot kur Lietuvoje prekiaujama Per Perego Aria vežimėliais??? Kotryna žada tik po mėnesio turėt, o man reikia greičiau...
Atsakyti
O kuo tie Aria ypatingi?
Papildyta:
Ai supratau Koks tas Aria. Tai, kad ju Yra, siandien maciau Kotrynoj.Bet man isaiskino, kad Chicco 0.1 geriau uz Pegperega Aria. Istikruju daugiau privalumu, tik tiek, kad dizainas grazesnis Pegperego. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite Peg Perego Pliko P3 ar Bebe Confort Alegro+ sketukus?neapsisprendziu kuri pirkti,todel labai reikia jusu patarimu,pliusai,minusai siu vezimeliu.Aciu uz atsakymus.
Atsakyti