Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimaičiai

QUOTE(Kokere @ 2006 02 04, 15:46)
O ratukai kokie?
Nes man Pegperego tuom ir patiko, kad ratukai didesni nei pas Hauck sportinukus ar chicco plius kažkokie minkštesni
Plius man leliukui reikia...
Ar  į šitą vežimą galima dėti kietą lopšį?


Del ratuku tai jie daug pastesni uz chicco, mes rinkomes tarp peg-perego ir chicco, chicco ratukai didesni, minkstesni, nes yra naujos technologijos, su guma ir plius amortikai reguliuojasi, o peg-perego ne, ir tikrai jis kazkoks laibas ir barskantis, kaip cia kazkas jau rase, nors dizainas zymiai grazesnis uz chicco, bet trumpesne sedima dalis ir bent jau vizualiai ziurint - siauresne, nors as nematavau doh.gif
Atsakyti
na jei lyginti Chicco su PegPerego, Chicco daugiau drebantis doh.gif
Atsakyti
O man tai CHICCO ratai nepatiko,palyginus su pegperego .Kažkokie plasmasiniai.O kad vežimai atrodo išklerę-tai tokia jau jų konstrukcija.Kai vaikas jame sėdi,tai tikrai taip neatrodo. thumbup.gif Man tai jie labai patinka.
Atsakyti
o kaip su peg perego plico p3 amortizacija, ar nedarda važiuojant nelabai lygiu paviršiumi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gie33 @ 2006 02 09, 12:56)
o kaip su peg perego plico p3 amortizacija, ar nedarda važiuojant nelabai lygiu paviršiumi? g.gif

O kas ten gali dardėti,juk ratai guminiai.Ir pati konstrukcija ganėtinai tvirta.O kaina Kotrynoje apie 900 lt,priklausomai nuo modelio.Aišku nėra jis labai minkštas,tačiau vaikui man atrodo patogus.O mamai tai iš vis thumbup.gif
Atsakyti
O vat pasidalinkit protingomis mintimis , ar labai reikalingas tas užtiesalas ant kojų g.gif nes kainos skirtumas su juo ir be jo apie 300 lt g.gif
Aš galvoju taip ,kad didesniam leliui gal nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rina @ 2006 02 14, 16:23)
Aš galvoju gal yra kokių fainų užklotukų pirkt ar vokelių .Kažkaip galvoju kad galima prisitaikyt.



Rina, manau, kad tikrai galima apsieiti ir be užkloto kojytėms, ypač jei firminis užklotas kainuoja 300 Lt... Geriau už tą sumą nusipirkti gerą vokelį ir lietaus apsaugą ir tai nereikės už tai 300 lt suplot mirksiukas.gif

Aš pati turiu tą užklotą kojoms, bet nelyjant ir nesningant retai jį naudoju, nes savo zuikį žiemą vežioju su voku, o tą užklotą dažnai patingiu išsitraukti ir segioti blush2.gif .. Todėl tas užklotėlis nėra jau toks reikalingas. Tik vat aš neturiu apsaugos nuo lietaus, todėl lyjant/sningant dedu užklotėlį ir taip gelbsčiuosi nuo blogo oro..

Visgi tą užklotą gali pakeisti vokelis ir lietaus apsauga mirksiukas.gif . Taip gal net ir praktiškiau g.gif
Atsakyti
manau, kad jei leidzia finansai, geriau pirkti vezima pilnoj komplektacijoj. nezinau kaip ten tie atskirai pritaikomi vokeliai, bet sitas kojoms yra impregnuotas ir neslampa.be to nera toks teplus ko nepasakysi apie dekuti schmoll.gif lietaus apsaugos dar neisbandziau, bet nezinau ar labai jos prisireiks, nes per lietu tikrai neisiu vazinet, na nebent ten koks ekstra atvejis. o tampytis su savim ta apsauga is serijos "o jeigu lis" kaip ir nesiruosiu unsure.gif

o siaip tai pasakysiu, kad vezimukas, kas man patinka, lengvas, manevringas ir patogus. bet tikrai yra vienas minusas - ziema, kad ir per nedideles pusnis, galit sakyt ka norit, jis nelabai pravaziuoja. ten kur svaru, nuvalyti keliukai viskas ciki. o jei daugiau sniego ir dar kazkokie nelygumai ant kelio, tai vezima krato kaip reikiant. nes jis lengvutis, taipasidaro nestabilus. turiu trirati haucka su dideliais pripuciamais ratais, tai sitas man miskais, kalnais eina kaip tankas. bet vienas minusas tikras griozdas. bet uztai stabilus ir ziemos salygom pats tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 15 vasario 2006 - 10:00
QUOTE(Rina @ 2006 02 15, 15:51)
Lanaa , pasakei ir taškas new_russian.gif
mirksiukas.gif


ne taskas, o gipsas mirksiukas.gif o jei rimtai, atradau dar viena per peregro trukumeli unsure.gif grizau ka tik is ralio po miskus. tai pagalvojau, kad gaila jog nera rankinio stabdzio, bo nuokalnen ar i kalniuka labai pravercia sitas dalykelis. ypac, kai slidu... nu bet uz tai jauciuos kaip po geros treniruotes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif grizau net slapia po tokio tykaus ir ramaus pasivaiksciojimo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2006 02 16, 17:59)
aciuks.gif bet 2ia visas plotis ax.gif net nuo ratukų ir su rėmais  ax.gif o man labai svarbu sėdimos dalies plotis blush2.gif



Kur nugara lieciasi plotis 31cm( mazdaug)
o ten kur ranku atramos tai 37cm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvija: 16 vasario 2006 - 17:23
Nu ką nusipirkau aš šį vežimą su visais užklotais. ax.gif
Dėl ratų visiškai sutinku su Lanaa - mūsų žiemai gal ne visai pritaikyti.
Ir vėjas per stogą man atrodo prapučia , toks nelabai sandarus . Ai dar nepasakyčiau kad jame yra pilnai gulima padėtis .Gaunasi kokis 30 laipsn.pasvirimas nors tu kaip . Arba gal sakau aš brokuotą kokį nusipirkau g.gif
Nu bet šiaip per nuvalytą asfaltą eina kaip per sviestą biggrin.gif -labai laukiu pavasario - kai galėsim rimtai "prasinešt" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rina: 19 vasario 2006 - 09:45
mes taip pat turime pliko P3, is vyriskos puses ziurint sio vezimelio trukumai:
1. nestabilus remas (kartais atrodo kad viskas issiardys);
2. nepritaikytas blogiems keliams (mazi ratai), laaabai krato, neuzfiksavus priekiniu ratu per sniega ar smeli tikrai nepasistume.
Privalumai:
1. Be problemu telpa i Golf'o bagazine;
2. tikrai manevringas;
3. pakankamai lengvas kad butu galima Naveta lopsi su vaiku ir vezima uznesti i 4 auksta per viena karta (aisku zmonai tas nepavyksta).

tai tiek
Atsakyti