Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(protegi @ 2014 12 06, 14:57)
Sveikos merginos, gyvenu svetimoje salyje, nei artimu draugu, nei seimos, nei antos puses. Gal kur nenolimoje ateityje sutiksiu savaji vyriski? smile.gif

atkeliu klausima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 12 07, 14:16)
Va, atkasiau gi sita nuoroda, cia galima nusistatyti ar jau nusvitai, ar dar toli iki nusvitimo, net jei skaiciuot nemoki beveik biggrin.gif Ir as nesuprantu ar tai kvailystes, ar tikrai numerologiija gali vadintis biggrin.gif

http://anomalija.lt/...enimo-uzduotis/



nesamone ir tiek. doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 12 07, 15:55)

Papildyta:
As tai pora zinau receptu is tikruju, bet jie gan sunkiai igyvendinami. Tarkim simtmeciais atidelioto darbo padarymas arba sildymo saskaita apmoketa pilnai, vat tokie dalykai veda iskart i nusvitima, nirvana, ir miegi kaip kudikis. Ai, perdaug ir nesuku dabar galvos, nes kai nesimiega, tai skaitau arba ziuriu filmus. bet man nereikia keltis paryciais, sitai supaprastina padeti. Va jei reiktu 8ta darbe jau but, tai nezinau nezinau...

Man mušvitimas bys gurbut ksi užbaigsiu moksluz jei tsi apskritai bus g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki, Amariliai smile.gif

Kaip Jusu sveikata? Gal jau geriau jauciates ir galetumete paziureti? Kada geriausia man butu meginti rasti nauja darbo vieta? Ir galbut matosi, kada ji nusimato? Na, ir jeigu nesunku tai dar paziurekit kas dar nusimato mano ir vaikino A santykiuose. Bei jei ka, tai ir del darbo uzteks. smile.gif Stresuoju, kad niekaip nepavyksta nieko rasti.... Aciu.

Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 12 07, 00:58)
Klausimas egzistencinis Jusu. Vertas dideles analizes. Cia temoj metu po kelias kortas. Pabandysiu trumpai. Kad padaryt karjera, tai labai konkreciai sukrito kortos, kad reikia mokytis ir tobulintis, taip pat, jog tikrai galite, turite tam duotybes. Ir tikrai neblogas. Entuziazmo truputeli truksta, ryzto.

Del savo zmogaus sutikimo, tai taip, tikrai bus, bet ne tuoj, o kada ateis laikas, neforsuokit sito dalyko, nieko nebandykit jega pamilti ar pan, nenuleiskite karteles, bus. Neskubet cia.

Raudonai paryskintas sakinys yra man toks pazistamas... Kai zmones sako, kad juos rutina pjauna, as taip pavydziu tos rutinos, niekaip negaliu pati jos pasidaryt smile.gif Tik tiek, kad as niekur nelekiu. Ir susipykstu su tais, kurie liepia lekt biggrin.gif Visam laikui biggrin.gif

Dekui. Sedziu ir juokiuosi - kaip tiksliai ir greitai mane perpratot lotuliukas.gif
As ir manau, kad dar teks pasimokyt - tai ir darau. Entuziazmo ir ryzto siuo metu labai truksta ir ne be reikalo, tiesiog daug bandymu pakeisti darbo vieta nepasiteisino, del to labai zenkliai sumazejo entuziazmas ir apskritai krito saviverte doh.gif Pradeajau galvot, kad gal tikrai as tokia niekam tikus ir nieko geresnio nesu verta, belike tik sedet ir dziaugtis tuo ka turiu.
Del antros puses, patarimas labai padejo, man uztenka zinot, kad tikrai bus, nes jau galvojau, kad visa gyvenima viena liksiu.
Malonu isgirst bent patvirtinima, kad gal kada nors viskas susiklostys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2014 12 07, 17:59)
Man nušvitimas bus turbut kai užbaigsiu mokslu jei tai apskritai bus g.gif  ax.gif

4u.gif
Atsakyti
Amariliai, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2014 12 07, 16:42)
Sveiki, Amariliai smile.gif

Kaip Jusu sveikata? Gal jau geriau jauciates ir galetumete paziureti? Kada geriausia man butu meginti rasti nauja darbo vieta? Ir galbut matosi, kada ji nusimato? Na, ir jeigu nesunku tai dar paziurekit kas dar nusimato mano ir vaikino A santykiuose. Bei jei ka, tai ir del darbo uzteks. smile.gif Stresuoju, kad niekaip nepavyksta nieko rasti.... Aciu.



Labas. Aciu, geriau jau truputeli. As Jums atsakiau pora lapu atgal, tik vardo neparyskinau, tai nepastebejot gal del to, pereikit kelis tuos puslapius atgal atidziau.
Papildyta:
QUOTE(Tanitė @ 2014 12 07, 15:43)
nesamone ir tiek.  doh.gif  schmoll.gif



nu va biggrin.gif tai vadinas dar nusvitimas toli biggrin.gif ir gaila, ir malonu vienu metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 12 07, 22:40)
Labas. Aciu, geriau jau truputeli. As Jums atsakiau pora lapu atgal, tik vardo neparyskinau, tai nepastebejot gal del to, pereikit kelis tuos puslapius atgal atidziau.
Papildyta:
nu va biggrin.gif tai vadinas dar nusvitimas toli biggrin.gif ir gaila, ir malonu vienu metu biggrin.gif


tai esu jau nusvytimo bomba. n e s a m o nė
Atsakyti

http://anomalija.lt/...enimo-uzduotis/
pirma stadija thumbup.gif dar daug gyvensiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiper: 08 gruodžio 2014 - 14:03
QUOTE(wiper @ 2014 12 08, 14:02)
http://anomalija.lt/...enimo-uzduotis/
pirma stadija  thumbup.gif  dar daug gyvensiu  thumbup.gif



gerai Tau biggrin.gif Uztat ir nesupratai, kai rasiau apie egzistencine padeti savo biggrin.gif nesuvokt nusvitusiuju tamsiems zemes zmonems biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 12 08, 14:35)
gerai Tau biggrin.gif Uztat ir nesupratai, kai rasiau apie egzistencine padeti savo biggrin.gif nesuvokt nusvitusiuju tamsiems zemes zmonems biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ir dar ilgai nesuprasiu thumbup.gif mano galvaij atostogos nuo siandien...
Atsakyti