Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkymas balkone ir laiptineje

Nu, čia jau tu griežtai su svečiais. Aš tai leidžiu svečiams ir įbalkoną, ir į laiptinę, bet į laiptinę eina labai retai. g.gif
Atsakyti
mano vyras tai kariauja su tokiais kaimynais...visus isvare rukyt savo butuose lotuliukas.gif karta apreke, kita karta apreke...paskui pradejo ismesti tas ju stiklainius..po truputi-po truputi ir jau niekas neruko thumbup.gif
tik mano vyras rolleyes.gif ...balkone...bet virsuj jau niekas negyvena, niekam ir nesmirda..... ax.gif
Atsakyti
nu laiptinej kaip ruko ...surantu dar kad nelabai gerai,nu bet atleiskit ....as negalesiu parukyt saaavo balkone ,o dar geriau svecius varysiu i lauka parukyt blink.gif ,o lauke berukant neduok dieve kokia bobele islys is pirmo auksto ir apreks kad jai smirda doh.gif nu sorry nesamone kazkokia doh.gif .Jei jau taip trukdo tie dumai is kaimyno balkono ...nu nejaugi sunku uzsidaryt balkono duris 5 min
Atsakyti
QUOTE(Solle @ 2006 08 12, 16:52)
nu laiptinej kaip ruko ...surantu dar kad nelabai gerai,nu bet atleiskit ....as negalesiu parukyt saaavo balkone ,o dar geriau svecius varysiu i lauka parukyt blink.gif ,o lauke berukant neduok dieve kokia bobele islys is pirmo auksto ir apreks kad jai smirda  doh.gif nu sorry nesamone kazkokia  doh.gif .Jei jau taip trukdo tie dumai is kaimyno balkono ...nu nejaugi sunku uzsidaryt balkono duris 5 min

aisku, balkonas yra nuosavybe ten seimininkai daro ka nori, nors tualeta pastato \! lotuliukas.gif
Atsakyti
nors pati ir nerūkau,nei mano vyras nerūko,bet...draskytis,kad kaimynas rūko balkone savo...laiptinėj tai dar dar,bet balkone...man tai juokinga smile.gif taigi, rūkačių vaikymas iš jų pačių balkonų man irgi atrodo didžiausias apsurdas! o gal kažką nervina pvz vaiko verkimas, juokas ir pan? kas tada? o gal kažkas dieną miega,nes dirba naktinį darbą,o va kaimynų vaikai žaisdami balkone triukšmauja-tai ką,pagal tuos,kurie teigia,kad pažeidžiamos teisės kai turi uostyt dūmus,tai kaip tada yra su tuo atveju,kad vaikai dieną žaisdami kokiam balkone kelia triukšmą ir neleidžia miegoti...
ju jau ką,ką,bet vadovauti žmonėms pačių jų balkonuose-gal nenupindėkim iki tokio laipsnio...ir prieš kažką prikišdami kaimynui gerai pamastykim ar tas priekaištas realus ir normalus ir ar patys esam be jokių priekaištų...
Atsakyti
Aš tai iš viso norėčiau, kad rūkymas ir cigaretės būtų uždraustos. Labai džiaugiuosi draudimu rūkyti viešojo maitinimo įstaigose! clap.gif O kai kaimynas rūko laiptinėje, tai pasižiūriu tooookiu mad.gif žvilgsniu ir dar nueinu bambėdama it senė kokia... Tai paskutiniu metu tikrai rečiau tą smirdalą laiptinėje jaučiu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Solle @ 2006 08 12, 15:52)
nu laiptinej kaip ruko ...surantu dar kad nelabai gerai,nu bet atleiskit ....as negalesiu parukyt saaavo balkone ,o dar geriau svecius varysiu i lauka parukyt blink.gif ,o lauke berukant neduok dieve kokia bobele islys is pirmo auksto ir apreks kad jai smirda  doh.gif nu sorry nesamone kazkokia  doh.gif .Jei jau taip trukdo tie dumai is kaimyno balkono ...nu nejaugi sunku uzsidaryt balkono duris 5 min

bet as turiu per 1 val. kokiu 10 kart uzdarinet ta balkona, o pas mane lelius auga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pop_mama: 25 rugpjūčio 2006 - 14:54

Mano vyras irgi širsta,kai tarukia iš kaimynų dūmai į kambarį. schmoll.gif
O baisiaisia,kai ryte,vedu šunį ir susitinkame kasryt su vienu kaimynu,einant laiptinėje jau su uždegta cigarete.Kiek vyras jam yra sakęs,kad taip nedarytų-neklauso.Būtinai reikia,išėjus iš buto,užsidegti cigaretę ir lipti laiptais.Prasilenkiame 1-2 aukštuose ir toliau iki 5 aukšto turiu lipti ir uostyti dūmus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 07 10, 17:17)
Pas mumis tai atsiranda lifte rūkančių  doh.gif  Vienas iš jų - mano kaimynas... Taip ir įsivaizduoju save su fotiku  doh.gif  Jaučiu, namo galėčiau ir nebegrįžti jau  unsure.gif

Joa, man jau seniai buvo mintis nufotografuot, kad butu negincijamas irodymas, bet kitoj rankoj tada reiktu iskart turet kanors savigynai pasiruosus doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Solle @ 2006 08 12, 15:52)
nu laiptinej kaip ruko ...surantu dar kad nelabai gerai,nu bet atleiskit ....as negalesiu parukyt saaavo balkone ,o dar geriau svecius varysiu i lauka parukyt blink.gif ,o lauke berukant neduok dieve kokia bobele islys is pirmo auksto ir apreks kad jai smirda  doh.gif nu sorry nesamone kazkokia  doh.gif .Jei jau taip trukdo tie dumai is kaimyno balkono ...nu nejaugi sunku uzsidaryt balkono duris 5 min

ala jei jau taip patinka ta duma uostyt, tai prasom uzsidaryt savo balkona, rukyt pas save kambary, patiems uostyt savo smirdala ir neverst kitu - niekuo detu zmoniu - kvepuot uzterstu oru tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 16 rugsėjo 2006 - 17:07
QUOTE(pakalnutė @ 2006 08 07, 12:16)
mūsų laiptinėje nerūko tik eidami prisidega. Kentėti galima, bet balkone  doh.gif  schmoll.gif Jau gražiai kalbėjau su kaimynu, atrodo suprato, bet ... labai nemalonu kai vakare ateini į miegamą kaip į rūkomąjį  doh.gif Arba prabundi anksti ryte nuo rūkalų smarvės  gun_rifle.gif  aggressive.gif
O aš ir savo svečiam neleidžiu rūkyti nei laiptinėje, nei balkone. Jau ,kai nori lekia į lauką. Jei toks noras rūkyti yra, tai bent sveikai palaksto iš trečio aukšto į lauką  tongue.gif

nė vienam svečiui neleidau ir neleisiu rūkyt mano balkone lotuliukas.gif laiptinėj nespraįė, o jei ir užsinorėtų,tai neleiščiau jokiu būdų, nes tai ne mano žalingas įprotis, kodėl aš ir mano šeima tuim uostiyt tuos smirdalus. esu net pasakius vienamsveteliui, juk nerūkyt atvažiavai, o pabendraut. aš griežtai prieš rūkymą g.gif pasiskaičiau čia biški info, tai reikės ir kaimynus perspėt, kad eidami laiptinėj nerūkytų, nes užtenka, kad ir tolete negali pasėdėti, net dūmų būna......
Atsakyti
Aš ir kovoju su savo laiptinės rūkaliais. Jau nors langą prasivertų kai rūko, vis ne taip smirdėtų. Jau net šuo čiaudi visą laiką kol nulipa iš 5 aukšto, o ką kalbėti kaip kūdikėliui reikai tokį brudą kvėpuoti.
Atsakyti
taigi kad visi dumai kyla i virsu ,pas mus tik vienas yra rukantis ,bet jis ruko balkone ir dumai kyla i virsu ,kie jiems sakydavau tai vis galvodavo kad man stupid.gif ,tai viena diena pasikveciau i svecius jo zmonike ,ir tada patikejo kad mus nuodija to net nenoredamas,tai dabar zmogelis paruko eidamas is darbo ir namie neberuko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 17 spalio 2006 - 10:14