Įkraunama...
Įkraunama...

Kišenpinigiai vaikui, kai jį pasiima tėtis

Sveikos,

nukrito man visai netikėtai ant galvos toks dalykas: vaiko tetis paprasė, kad duočiau vaikui kišenpinigių, kai tas jį pasiima.

Nežinau net kaip ir reaguot...
Vaikui 5 m.
Atsakyti
o siaip vaikui duodat kisenpinigiu kas savaite ar cia tik dabar tetis sugalvojo, kad jam reikia pinigu turet?
Atsakyti
QUOTE(AICHAO @ 2014 10 27, 14:38)
Sveikos,

nukrito man visai netikėtai ant galvos toks dalykas: vaiko tetis paprasė, kad duočiau vaikui kišenpinigių, kai tas jį pasiima.

Nežinau net kaip ir reaguot...
Vaikui 5 m.

Tai tegu pats duoda doh.gif
Atsakyti
tikras gudruolis.... nepaprashe pinigu uz benzina, kuri sunaudoja, SAVO vaikui pamatyt?! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 10 28, 18:08)
o siaip vaikui duodat kisenpinigiu kas savaite ar cia tik dabar tetis sugalvojo, kad jam reikia pinigu turet?


Jis budavo duoda, kad motyvuotų vaika eiti i darzelį uz diena po kažkiek. Po to nustojo duoti...
Po to vaiko buvo, kad pusmetį praktiškai nematė, o dabar pradėjo pasiiminėti reguliariai.
Aš kišenpinigių vaikui neduodu, nes jis vienas niekur neina dar, o jei ko reikia/nori tai pati nuperku.

Papildyta:
QUOTE(Rashkyte @ 2014 10 29, 04:51)
tikras gudruolis.... nepaprashe pinigu uz benzina, kuri sunaudoja, SAVO vaikui pamatyt?!  doh.gif


Nedaug trūksta biggrin.gif

Yra buvę: "nori vaiko iki 9, atvažiuok pati ir pasiimk, aš atvežti negaliu" doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2014 10 28, 23:35)
Tai tegu pats duoda doh.gif


Matai, jis gi moka alimentus ir įsivaizduoja, kad yra labai skriaudžiamas... vargšas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AICHAO: 29 spalio 2014 - 08:13
nelabai manau, kad 5 metu vaikui reikalingi kisenpinigiai g.gif
Neduokit. Prades eit i mokykla, tada bus kitas reikalas.
Atsakyti
Kišenpinigiai vaikui, einant į pasimatymą su tėvu? g.gif Vien todėl kad moka alimentus ?g.gif Tai čia tipo jei jis sūnui per pasimatymą nupirks saldainį tai mama turės sumokėt ?g.gif O jei nupirks telefoną ar kompiuterį ?g.gif Nu tada man būtų per brangu vaiką leisti į pasimatymą su tėvu g.gif ir kelčiau alimentų padidinimo klausimą iškart. Iki ko nusirito mūsų vyrai, dvasios ubagai gryni doh.gif
Papildyta:
QUOTE(AICHAO @ 2014 10 29, 08:13)

Yra buvę: "nori vaiko iki 9, atvažiuok pati ir pasiimk, aš atvežti negaliu"  doh.gif


Čia dar niekis irnesakyk.gif Maniškis prašo kad pas jį į užsienį vaikus atvežčiau, o kai pasakau kad atvažiuok pats pasiimk tai rėkia kad su vaikais matytis neleidžiu biggrin.gif Visokių juk durnių pilna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 10 29, 10:59)


Čia dar niekis  irnesakyk.gif Maniškis prašo kad pas jį į užsienį vaikus atvežčiau, o kai pasakau kad atvažiuok pats pasiimk tai rėkia kad su vaikais matytis neleidžiu  biggrin.gif Visokių juk durnių pilna  biggrin.gif


Nemaniau, kad iki tokio lygio.
Tiesa, pas mus sutarty aiškiai parasdyta kada ir iš kur vaiką tėtis paima ir iki kada ir kur grąžina. Tik jis sugeba tai "pamiršt"...
Atsakyti
Na jeigu vaiką pasiima savaitei, tai ar jūs duosit kišenpinigius ar alimentų gausit 1/4 mažiau gi tas pats. Aišku dar galima kiek laiko būna vaikas pas tėvą dienų, tiek ir mažint alimentus. Ko tik tie vyrai neprisigalvoja, lyg pralobs mama dėl 10 lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodoji_Orchidėja @ 2014 10 29, 18:13)
Na jeigu vaiką pasiima savaitei, tai ar jūs duosit kišenpinigius ar alimentų gausit 1/4 mažiau gi tas pats. Aišku dar galima kiek laiko būna vaikas pas tėvą dienų, tiek ir mažint alimentus. Ko tik tie vyrai neprisigalvoja, lyg pralobs mama dėl 10 lt wink.gif

Įdomiai g.gif Tai čia alimentai skiriami išlaikymui parai ar kaip? g.gif Ar kad vaikas pabus pas tėvą 5 dienas ir grįžus jam mama pirks žieminius batus, tai jie taps pigesni pagal jus? g.gif Dar negirdėjau tokio cirko, kad teismas priteisdamas alimentus nurodytų išskaičiuot alimentų dalį, kai tėvas būna su vaiku g.gif
Atsakyti
Dienom tai nea, bet jeigu vaikas bus 2savaites pas tėvą, tai labai realu, kad mama gaus tik pusę alimentų. Ir praktikoje taikoma. Dėl dienų čia aš paaiškinau vyro logiką.
Batus pirks mama, bet nemaitins ir kitų išlaidų nepatirs, tad kažkokia suma mažesni jie gali būti. Nemanau,akd dėl savaitgalių kažkas išskaičiuoja 25lt nuo alimentų.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodoji_Orchidėja @ 2014 10 30, 18:28)
Dienom tai nea,  bet jeigu vaikas bus 2savaites pas tėvą, tai labai realu, kad mama gaus tik pusę alimentų. Ir praktikoje taikoma.  Dėl dienų čia aš paaiškinau vyro logiką.
Batus pirks mama, bet nemaitins ir kitų išlaidų nepatirs, tad kažkokia suma mažesni jie gali būti.  Nemanau,akd dėl savaitgalių kažkas išskaičiuoja 25lt nuo alimentų.smile.gif

iš vienos pusės, sutinku su Jūsų pasakymu, tačiau pvz kai vaikas serga, tėvai juk neima nedarbingumo, kad su vaiku sėdėtų, jį slaugytų ir gautų iš sodros kur kas mažesnius pinigus, nei gautų eidami į darbą. tai daro mamos. tačiau nesu girdėjusi, kad tėvai pervestų didesnius alimentus dėl to, kad mama neteko pajamų prižiūrėdama vaiką...

p.s. dėl kišenpinigių - tikrai neduočiau.
Atsakyti