Įkraunama...
Įkraunama...

Kišenpinigiai vaikui, kai jį pasiima tėtis

Is savo patirties:kai vaikai buna su tevu ar pas teva,jokiu dienpinigiu neduodu.Vasara vaikai pas teva praleidzia menesi,ta menesi jis alimentu nemoka.
Atsakyti
Nu dar ko biggrin.gif
Atsakyti
Duočiau vaikui, kai jau jis pats mokėtų tvarkytis su pinigais. Tėvui, kad vaikui nupirktų ledų, neduosiu. Jei be kišenpinigių nepirks ne tik ledų, bet ir sriubos, tai neduosiu ir vaiko. Ne piniguose esmė, o suaugusio žmogaus, tėvo negebėjimu pasirūpint savo vaiku.
Atsakyti
Aišku kad ne biggrin.gif
Atsakyti
gerai kad maisto idet nepraso... nieko neduodu.
Atsakyti
Net minties tokios nėra. Atvirkščiai, tėvas po pasimatymo dar vaikam į kišenę grynų po 50 eur įdeda, nes retai mato.
Atsakyti
Vaikams kišenpinigius duodu, bet ne kai važiuoja pas tėvą. Jeigu ima, tai ir valgyt pats lai perka. Va dabar kitas klausimas iškilo. Užrašė jis vaiką į stovyklą 10 dienų. Tai daiktus, pinigų ir visa kita aš turėčiau supirkt? Kažkaip ranka nekyla... Juolab kad ir moka kapeikas g.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 05 22, 13:32-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 05 22, 13:32)
Užrašė jis vaiką į stovyklą 10 dienų. Tai daiktus, pinigų ir visa kita aš turėčiau supirkt? Kažkaip ranka nekyla... Juolab kad ir moka kapeikas g.gif

O kodėl ne jo klausiat? Jei mum tėtukas nepigią kokią tarptautinę stovyklą vaikam nupirktų, tai jau smulkmenom man nebūtų problema pasirūpint ax.gif
Atsakyti
Iš darbovietės veža. Taip kad kainuoja mažai. Aš pati vaikus vežu per atostogas prie jūros, ar šiaip kur pasižmonėt. Leidžiu į ekskursijas mokykloj. Už savo pinigus. O čia išlindo kaip grybas po daugiau nei pusės metų su savo stovykla. Vaikui aišku smagu, bet aš išlaidų daugiau nenoriu. Su juo aptarsim, kolkas pats tiksliai nieko nežino. Bet žinant jį, nenustebčiau, kad prašys prisidėt.
Atsakyti
smile.gif+2015 05 22, 16:19-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 05 22, 16:19)
Vaikui aišku smagu, bet aš išlaidų daugiau nenoriu. Su juo aptarsim, kolkas pats tiksliai nieko nežino. Bet žinant jį, nenustebčiau, kad prašys prisidėt.

Nelabai įsivaizduoju didelių išlaidų stovyklai vaiką suruošt, pati kasmet leidžiu į amatų stovyklas įvairias ar sporto, tiesiog susikrauna ką turi, rūbai, higienos reikmenys ir pan., kažkokių specialiai prekių nėra tekę pirkt, juolab pinigų nesu davus, juk maitina g.gif Čia jum tiesiog principo reikalas kad tėvas stovyklą organizuoja, o ne jūs. Jei vaikas nori tai kodėl savo principų nepadėjus į stalčių g.gif
Atsakyti
Vaikam važiuoti niekas nedraudžia. Kalba eina apie daiktų pirkimą.
Atsakyti
smile.gif+2015 05 23, 19:37-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 05 23, 19:37)
Vaikam važiuoti niekas nedraudžia. Kalba eina apie daiktų pirkimą.

Kokių konkrečiai g.gif
Atsakyti