Įkraunama...
Įkraunama...

Tinūtras (Adeniumas)

Pasidžiaugsiu ir aš savo bundančiais adeniumais, na bent jau vienu iš jų, mačiau, kad žiedpumpurius krauna. smile.gif Pernai kitas krovė, bet galų gale numetė, taip ir nemačiau žydinčio.
Čia dalis mano auginamų adeniumų:
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir dar iškilo klausimas dėl adeniumų sėjinukų, ar normalu, kad skiriasi jų lapų forma ir spalva? Kažkaip tarp sėjinukų yra vienas, kuris išsiskiria iš kitų (nuotraukoje kairėje pusėje). smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

P.S. Kas auginate sėjinukus, kokio amžiaus ar esant tam tikram lapų skaičiui pjaunate viršūnes? Ar pjaunant paliekate šiek tiek lapų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IrPu @ 2017 02 18, 14:37)
Pasidžiaugsiu ir aš savo bundančiais adeniumais,.....
. Kas auginate sėjinukus, kokio amžiaus ar esant tam tikram lapų skaičiui pjaunate viršūnes? Ar pjaunant paliekate šiek tiek lapų?

Gražūs . Ypač senieji. Kiek jiems amžiaus? Tur būt labai mažai laistėte žiemą, kad numėtė visus lapus. Pas mane gana žalias vazdas išsilaikė, nors lapų ir daug numėtė. Vis pagelsdavo ir rinkau tuos geltonus. Ir žiedynus ne vienas jau krauna.
Dėl piovimo aš visaip dariau. Piaudavau labai nedaug. Kartais išgnybdavau tik augimo tašką.
Kartais nulenkdavau viršūnę ir storu siūlu pritraukdavau, kad neišsitiestų.
Vazoną aprišu špagatu, kad būtų kur tą storą siūlą užtvirtinti iš apačios.
Gala man kažkaip jų nuaugtą gabalą išmesti. Bandžiau šaknydinti, bet negražus be kaudekso gaunasi augalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 18 vasario 2017 - 15:57
QUOTE(amba41 @ 2017 02 18, 16:56)
Gražūs . Ypač senieji. Kiek jiems amžiaus?  Tur būt labai mažai laistėte žiemą, kad numėtė visus lapus. Pas mane gana žalias vazdas išsilaikė, nors lapų ir daug numėtė.  Vis pagelsdavo ir rinkau tuos geltonus.  Ir žiedynus ne vienas  jau krauna.
Dėl piovimo aš visaip dariau. Piaudavau labai nedaug. Kartais išgnybdavau tik augimo tašką.
Kartais nulenkdavau viršūnę ir storu siūlu pritraukdavau, kad neišsitiestų.
Vazoną aprišu špagatu, kad būtų kur tą storą siūlą užtvirtinti iš apačios.
Gala man kažkaip jų nuaugtą gabalą išmesti. Bandžiau šaknydinti, bet negražus be kaudekso gaunasi augalas.


Dičkių amžius nežinomas, pirkau prieš 2 metų, bet manau bus +- 5 m. Rudenį pastebėjau, kad voratinklinės erkutės užpuolė, nupurškiau neemzaliu ir lapai nudžiuvo bei nukrito. Mažesnieji, lyg niekur nieko žaliavo toliau.
Dėl žiedų baisu, kad aš jų galiu ir nesulaukti, nes saulės augalai beveik negauna - pusė buto langų į šiaurės pusę, kita pusė į rytus + balkonas, tad žiemojant šviesos labai trūksta.
Ačiū už pasidalinimą patirtimi, teks ir man tada eksperimentuoti su genėjimu. smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš sulaukiau žiedų smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Simpatiškas storuliukas :wub:

Atsakyti
eliss, sveikinu clap_1.gif
Labai gražiai nuaugęs medelis.


Ir maniškiai du jau pradeda žydėti, nors po žiemos buvo užpuolę balti ir pūkuoti. Kankinau actara ir tikrai nesitikėjau taip anksti žydėjimo sulaukti. Net nuprausti po žiemos nesuspėjau.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mano buvo supūdytas, iš naujo įšaknydintas. Todėl kaudeksas toks įdomus,.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

eliss, sveikinimai!

evora, žiedas :wub:

pražydo Arabicum Dwarf, 2010 metų sėjos :)


Pridėta:

Atsakyti
Dar vienas buvęs užpultas baltų-pūkuotų, nupurkštas actara, skubiai sukrovęs žiedus ir nespėjęs žiemos dulkių nusiprausti. Bet žiedų spalvytė užmušančio ryškumo...

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kokie grožiai pas visas :super: O Evoros tai žadą atima nuo žiedų gausos :wub:  :wub:  :wub: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 31 gegužės 2017 - 18:41
Gražu mergaitės .
Eliss storulis tai labai jau primena tikrą dykumoje. Tik kol kas liliputas su milžino žiedu.
Kokio aukščio evora jūsų medelis? Nemažas turėtų būti.
Papildyta:
Nubėgau ir savus įamžinau. Žydi nuo gegužės pradžios. Kasdien nužydėjusius žiedelius tenka nurinkti, o nauji vis pilasi.
Pažiūrėkit pats dėšiniausias net iš pliko stiebo išleido žiedą. Ten kur virš vazono krašto vienišas žiedelis.


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 09 birželio 2017 - 10:03
Oho, koks gėlynas...Bet grožio ir reik daug. wub.gif

Mano medelis tikrai nemažas. Gal prie pusmetrio ir priartėjo hmm.gif
Pirmadieny, pakliuvusi į darbo kabinetą, pamatuosiu. Ne namie juos laikau, ten kompaktiškai kaktusai šonus surėmę.
Atsakyti