Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 11, 16:27)
Kas neatsparus spalvom, tai ziureti pro tamsius akinius  lotuliukas.gif
Bet spalva tai gerokai prigesinta, toki saldaini blicas padare. Bet.. is kietu baldu tai vieninteles spalvos, - prieskambariui..  rolleyes.gif

user posted image

gera spalva, bet bendram vaizdui labai jau skūpiai įdėjot biggrin.gif

QUOTE(Liolio @ 2014 11 11, 16:35)

2. Va sitas tai labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif Man turbut vienas nedaugelio favoritu lietuviu interjeruose

vien paveikslai neblogą biudžetą sudarytų biggrin.gif

QUOTE(Liolio @ 2014 11 11, 16:43)
1. Jei neismanai muzikos, istorijos ir daugelio dalyku, tai ten nieko suprasti negali. O tik pasakyti grazu/negrazu.

2, Nu ir kaip paskaita?

1. aš pavyzdžiui tikiu tuo, kad meno pati pirminė paskirtis yra grožis ir estetika. Taip pat tikiu, kad grožis yra universalus dalykas, o grožio siekimas yra įgimtas ir būdingas žmogiškajai prigimčiai, todėl žmogui įgimta duotybė jausti meną be specialaus pasiruošimo.

Tuo tarpu suprasti, t.y. analizuoti meną - tai jau konkrečios srities tyrinėtojų duona, nereikia jos atimti biggrin.gif

Pernelyg gausus apsikrovimas įvairiais kontekstais (meno ir kultūros istorija, muzikologija, ikonografija ir pan.) kaip tik gali trukdyti be išankstinių nuostatų pažvelgti į meno kūrinį. Kaip tam tikros meną tyrinėjančios srities atstovė galiu pasakyt, kad sunkiau "užmiršti" viską, ką žinai ir tiesiog mėgautis vertinant gražu ar negražu.

2. Lektorius labai charizmatiškas, pasakoja įtraukiančiai, įsijungiau ofise, tai kolegės sulekė žiūrėt, ką ten klausau apie Uraną ir jo genitalijas lotuliukas.gif

O turinys tai tokiam pačiam elementariausiam susipažinimui, orientuotas į auditoriją, kuri iki tol apskritai nėra gavusi nė pauostyti jokių su menu, kultūros istorija ir pan. susijusių disciplinų blush2.gif

QUOTE(Jolete @ 2014 11 11, 18:49)
Merginos, gal kuri atsimenat kurioj temoj buvo įdėtos virtuvės olive spalvos. Niekaip nerandu  ax.gif

http://www.supermama...;#entry67805290
Atsakyti
Ačiū, jau radau. Kažkodėl po senesnes temas kuičiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2014 11 11, 18:49)
Merginos, gal kuri atsimenat kurioj temoj buvo įdėtos virtuvės olive spalvos. Niekaip nerandu  ax.gif


Gal kazka naudingo sau rasite ir google:
https://www.google.l... color kitchens
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 11 11, 19:05)
tiesiog mėgautis vertinant gražu ar negražu.


As laikyciausi tokios minties smile.gif O gilintis ir ieskoti paveiksle kas, kur, kaip, kam ir kodel .... Menas galetu buti kaip muzika - glosto ausi arba ne, dziugina aki - arba ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 11 lapkričio 2014 - 18:17
QUOTE(femme @ 2014 11 11, 17:05)
1. aš pavyzdžiui tikiu tuo, kad meno pati pirminė paskirtis yra grožis ir estetika. Taip pat tikiu, kad grožis yra universalus dalykas, o grožio siekimas yra įgimtas ir būdingas žmogiškajai prigimčiai, todėl žmogui įgimta duotybė jausti meną be specialaus pasiruošimo.

2.  turinys tai tokiam pačiam elementariausiam susipažinimui, orientuotas į auditoriją, kuri iki tol apskritai nėra gavusi nė pauostyti jokių su menu, kultūros istorija ir pan. susijusių disciplinų blush2.gif


1. A, nu va cia ir musu skirtumai. As manau, kad menas pirmiausia nesa kazkokia minti, kazka nori pasakyti. Geras meno kurinys gali buti ir negrazus, jei jame gili mintis. O grazu/ negrazu tai jau labai subjektyvu. Ir prigimtis zmogaus kad iesko grozio? Daugumai pazistamu zmoniu i ta mena ir grozi visiskai nusispjaut. Na, bet cia priklausi kuo mes tikim.

2. Aha, jis yra mokyklos mokytojas. Del to ir taikoma i placia auditorija, ne i tuos kurie jau domisi menu, kurie jau jau susipazine. Bet pamokos jo budavo nepakartojamos, kiekviena is ju. Kaip ir jo organizuoti renginiai, spektakliai. Off topic smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 11 11, 14:08)
na cia ta spalva matyt priklauso nuo to, kokia antis ta egg istupejo  biggrin.gif :
http://www.theenglis...02/11_Ducks.jpg

LABAI INFORMATYVU thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2014 11 11, 18:16)
.... Menas galetu buti kaip muzika - glosto ausi arba ne, dziugina aki - arba ne.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, gal kur nors panašų stalelį matėt? smile.gif

user posted image
Atsakyti
retai teparašau, bet šįkart labai panižo ir man pasisakyt meno tema:)
Dauguma jaunystėje meilės kankinami yra vieną kitą eilėraštį parašę - kai kurie gal net ir neblogą, bet dėl to nedrįsta vadintis poetais ir neviešina savo eilių. Paviešintos tokios eilės dažniausiai atrodo graudžiai, o jų autoriai tėra grafomanai. Panašiai nutinka ir su paveikslais ar kitais meno kūriniais.
pvz p.Nerijos kūryba - žaviuosi didele dalimi jos kurtų interjerų ir juos žiūrint akivaizdu, kad laikui bėgant dizainerė tobulėja, interjerai darosi vis įdomesni ir drąsesni. Matyt atitinkamai daugėja ir pasitikėjimo savimi - regis, kad ne tik interjerus gali kurt, bet ir visa kita daryt - tapyt ar netgi "puošt" kažkieno namus savo paveikslėliais. Darbeliai, skambiai pavadinti "menas", labai gadina jos, kaip interjero dizainerės, įvaizdį. Žmonės, kurie turėtų vertint grožį ir skatinti remti jį kuriančius, tokiu savojo "meno" afišavimu atrodo mažų mažiausiai nesolidžiai... Dailės kūrinį nuvertinti iki tapeto lygio tinkamos spalvinės dėmės yra labai neprofesionalu. Tuomet gal geriau pasikabint savo dvimečio piešinius ar dramblio tapybąsmile.gif
Tokios "menininkės" man primena liūdnai pagarsėjusius statybininkus, kurie įsivaizduoja esą protingesni už architektus, inžinierius ar dizainerius, kurių projektus vykdo rolleyes.gif
Man labiau priimtinas požiūris, kai interjero kūrimas pradedamas nuo patinkančio, asmeniškai kažką reiškiančio ir vertingo meno kūrinio įsigijimo. Būtų gera, kad interjero dizaineriai būtų tie žmonės, kurie myli meną ir geba atskleisti jį užsakovams - gal tada Lietuvoje palaipsniui daugėtų gero meno mylėtojų
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2014 11 11, 22:22)
retai teparašau, bet šįkart labai panižo ir man pasisakyt meno tema:)


Ar labai suklysiu su spejimu, kad pati esate is meno rato? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 lapkričio 2014 - 21:39
Į paveikslų temą 4u.gif http://nicety.livejo...om/1605241.html
http://justinehughjo...nterior-design/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 11 lapkričio 2014 - 21:47
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 11, 21:39)
Ar labai suklysiu su spejimu, kad pati esate is meno rato? rolleyes.gif


ne, aš pati šiuo metu esu tolokai nuo meno biggrin.gif priskirčiau save prie šiek tiek žinių turinčių meno mylėtojųsmile.gif
nors draugų menininkų tarpe turiu, tačiau šis mano pasisakymas nėra nulemtas to, ar jie labai perkami ar ne. Tiesiog norėtųsi, kad ir mūsuose kada nors įsivyrautų menui palanki atmosfera, kaip kokiam Amsterdame
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 11 lapkričio 2014 - 22:22
labadienis smile.gif

pas mumis irgi ,,mėlynos" motyvų bus name sočiai smile.gif
gaila neina realių spalvų nufotografuot.. ta geltona lempa kitaip kažkaip rodo..

Tambūras mūsų

user posted image

man dabar galvos skausmas priešgaisrinės durys.. gal kas matė, kad jas bent kiek gražias gamina? na nors kiek arčiau filinginių... unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif pradedam naują dieną biggrin.gif http://nicety.livejo...om/1605658.html
Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2014 11 12, 08:34)
...gaila neina realių spalvų nufotografuot.. ta geltona lempa kitaip kažkaip rodo..
...Tambūras mūsų

g.gif , kur ta lempa g.gif
Tambūras thumbup.gif , gaivu taip...
Atsakyti