Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

Labas rytas, aciu menulei uz nauja tema 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Rasa:) @ 2014 10 27, 20:45)
Kiaušinių jūs kažkaip neminėjot ? Ir prie ko juos skiriat - baltymų ar riebalų? Ar abiejų?
Aš kone kasryt po 2 ant lašinukų (vėlgi su kalnu daržovių)  g.gif
Ir dar - toks jausmas, kad moteriškėt pradėjau rolleyes.gif  - svoris kaip ir laikosi (su pastangom), o kelnės per klubus (ir per tą nelemtą pilvą) jau veržia  doh.gif


Kiausiniai yra baltymai + cholesterolis is trynio smile.gif Siuo metu 30 dienu ismetus kiausinius as, ziuriu, gal kokia reakcija man nuo ju bus atgal yvedus. Kaip sakant eksperimentuoju smile.gif Del to moteriskejimo, tai taip, mes cia jau seniau kalbejom, kad ir krutines padidejusios, ir klubai, kitoms nieko, na kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja y sia mityba, todel taip ydomu pasidalinti savo mintim ir nuomonem su kitom drinks_cheers.gif
O iki tol su sirdim esi turejus kokiu bedu? g.gif

QUOTE(ivetacom @ 2014 10 27, 21:22)
Nu klausykit baugu skaityti, kas cia pasidare, pavasari cholesteroli aptardavom, dabar kitos bedos unsure.gif  Jau naujokes pagalvos, kad ne cia pataiko mastau.gif


Na kaip sakant cia niekam nereikia nieko issigasti, tik suprasti, kad sioj temoj susirinke tiek ligoniukai su yvairiais negalavimais, tiek visiskai sveiki zmones, tiesiog besidomintys sveikesne mityba. As su paleo pasiekiau svarbiausio tikslo - mano skydliaukes hormonai normos ribose, tiroksino negeriu. Visa kita lieka antrame plane, rasiu budu, kaip tai pasalinti su laiku cool.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif Seku temute pastoviai, o pasisakau tik tada, kait turiu ka naudinga kitoms pasakyti arba su manim atsitinka koks nors "stebuklas" smile.gif Pastaruoju metu stebuklu nebuvo, o ka patart bedeliu turincioms nezinau, tai ir tyliu. Bet kai jau Ivetacom pakalbino, tai pasisakysiu ax.gif Kas nezino, tai atejau i Paleo del svorio, kuri sekmingai kratau (zr. parasa). Dideliu sveikatos problemu nebuvo ir nera. Pradzioj paleo, kaip ir daugumai, buvo didelis energijos suolis, labai ryskiai pagerajes miegas ir nuotaika. Dabar gi viskas gryzo i iprastas vezes, kurios man ir anksciau buvo neblogos (o gal tiesiog pripratau prie tos pagerajusios busenos ir jos nebesureiksminu). Jokiu tuoleto problemu neturejau nei seniau, nei dabar, tik dabar gal reguliariau viskas vyksta. Visa vasara valgiau uogas ir vaisius is savo sodo (proto ribose, aisku), svoris praktiskai stovejo vietoj, bet TALIJOS APIMTIS SUMAZEJO 5CM!, kas mane labai dziugina. Dabar pas mane atostogu periodas (praeita savait Turkija, kita savaite nusimato Paryzius ) , tai nukrypimu nuo Paleo siek tiek buvo ir manau dar kita savaite bus blush2.gif Tada planuoju whole 30 iki Kaledu. Taigi, pas mane reikalai visai neblogi, ko ir visoms kitoms linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 10 28, 10:15)
Kaip ir zomša sakė, geriausiai nerafinuotas. Stenkis mažiau kepti, tuomet jo ne tiek daug susinaudos. Dažniau troškink maistą ir tik pabaigoj gardink aliejumi - tada tikrai ir skanu ir ekonomiška. Išbandyta.  mirksiukas.gif

Aciu taip ir darysiu,nes viska troskinu zepteryje.Kokoso alieju perku is iherbdo,bet vakar ejau pro sali,tai galvoju gal kokia gera akcija bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2014 10 28, 10:02)
Sveikos, mergaites smile.gif

Sveikute, 4u.gif Graži liniuotė wub.gif O kaip tavo putpelės gyvena? Galvoju gal paįvairinti man savo racioną gerai kiaušiniais... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 10 28, 10:28)
...
Na kaip sakant cia niekam nereikia nieko issigasti, tik suprasti, kad sioj temoj susirinke tiek ligoniukai su yvairiais negalavimais, tiek visiskai sveiki zmones, tiesiog besidomintys sveikesne mityba. As su paleo pasiekiau svarbiausio tikslo - mano skydliaukes hormonai normos ribose, tiroksino negeriu. Visa kita lieka antrame plane, rasiu budu, kaip tai pasalinti su laiku  cool.gif



QUOTE(katinone @ 2014 10 28, 11:02)
Sveikos, mergaites smile.gif Seku temute pastoviai, o pasisakau tik tada, kait turiu ka naudinga kitoms pasakyti arba su manim atsitinka koks nors "stebuklas"  smile.gif  Pastaruoju metu stebuklu nebuvo, o ka patart bedeliu turincioms nezinau, tai ir tyliu. Bet kai jau Ivetacom pakalbino, tai pasisakysiu  ax.gif Kas nezino, tai atejau i Paleo del svorio, kuri sekmingai kratau (zr. parasa). Dideliu sveikatos problemu nebuvo ir nera. Pradzioj paleo, kaip ir daugumai, buvo didelis energijos suolis, labai ryskiai pagerajes miegas ir nuotaika. Dabar gi viskas gryzo i iprastas vezes, kurios man ir anksciau buvo neblogos (o gal tiesiog pripratau prie tos pagerajusios busenos ir jos nebesureiksminu). Jokiu tuoleto problemu neturejau nei seniau, nei dabar, tik dabar gal reguliariau viskas vyksta. Visa vasara valgiau uogas ir vaisius is savo sodo (proto ribose, aisku), svoris praktiskai stovejo vietoj, bet TALIJOS APIMTIS SUMAZEJO 5CM!, kas mane labai dziugina. Dabar pas mane atostogu periodas (praeita savait Turkija, kita savaite nusimato Paryzius  ) , tai nukrypimu nuo Paleo siek tiek buvo ir manau dar kita savaite bus  blush2.gif  Tada planuoju whole 30 iki Kaledu. Taigi, pas mane reikalai visai neblogi, ko ir visoms kitoms linkiu  4u.gif

Pagaliau pozityvas thumbup.gif
Atsakyti
Po turputi skaitau lenkiska foruma, gal grybauja jie, bet radau, kad jei truksta energijos ir nera sotumo, tarp valgiu rekomenduoja mazais gurksniais gerti grietine kas toleruoja.

Daznai prie sios dietos bloga savijauta buna jei turima parazitu kokiu, jie aktyvuojasi ir kuo maziau angliavandeniu, tuo stipriau. Dazniausi simptomai: energijos trukumas, sanariu skausmai, gurguliavimas ir skausmas viduriuose.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 10 28, 10:52)
rekomenduoja mazais gurksniais gerti grietine

swoon.gif kažko negera pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 10 28, 11:58)
swoon.gif kažko negera pasidarė biggrin.gif

hihihi.gif O man visiskai tiktu, as su paleo labai pamegau grietine, nors anksciau su vyru vis kovojau, kad per daug jos valgo blush2.gif

Dar: kas turi lambliju daznai del to netoleruoja laktozes.
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2014 10 28, 11:02)
Aciu taip ir darysiu,nes viska troskinu zepteryje.Kokoso alieju perku is iherbdo,bet vakar ejau pro sali,tai galvoju gal kokia gera akcija bus smile.gif

Aš irgi viską troškinu zepterio keptuvėje. O kokosų aliejaus įsidedu jau į troškinį, kai valgau.
Kokį kokosų aliejų perkate iš iherb? Vakar žiūrėjau, ieškojau ir nenusprendžiau, kurį pirkti. Gal kur yra akcijos ir pas mus kokosų aliejui?

Šiandien tokia graži diena wub.gif . Eikit, merginos, į lauką, kurios galit.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 10 28, 13:11)
Aš irgi viską troškinu zepterio keptuvėje. O kokosų aliejaus įsidedu jau į troškinį, kai valgau.
Kokį kokosų aliejų perkate iš iherb? Vakar žiūrėjau, ieškojau ir nenusprendžiau, kurį pirkti. Gal kur yra akcijos ir pas mus kokosų aliejui?

Šiandien tokia graži diena  wub.gif . Eikit, merginos, į lauką, kurios galit.

http://www.iherb.com...-oz-444-ml/5280

Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 10 28, 10:52)
tarp valgiu rekomenduoja mazais gurksniais gerti grietine kas toleruoja.


O tikrai grietinę, ne grietinėlę?biggrin.gif Sunkiai įsivaizduoju procesą, ypač jei grietinė kokių 40%. Ir šiaip ant salotų gal maloniau...

QUOTE(Gricė @ 2014 10 28, 12:11)
Gal kur yra akcijos ir pas mus kokosų aliejui?


Šito irgi dairausi, nes atsargos į pabaigą. Bet atrodo, kad kol kas akcijų nėra. Pigiausia šiuo metu yra ekopirk, puslitris - 28 litai. Pripratau prie gero, gaila už tiek pirkti.biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 28 spalio 2014 - 15:07
Ne tame esme gerti, ar saukstu kabinti, idomiau ar veikia bigsmile.gif
Atsakyti