Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(ivetacom @ 2014 10 27, 22:24)
Lenku forumose optimalios dietos gydytojai rekomenduoja maitinancioms mamoms 50gr baltymu, 60gr angliavandeniu, o riebalu neribotii, tik stengtis daugiau neaugaliniu vartoti.
<...>

cia is viso, ar ant virsaus to, ka normaliai valgytum?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 10 28, 17:17)
cia is viso, ar ant virsaus to, ka normaliai valgytum?

biggrin.gif
O kiek tau gaunas mazdaugi?
Atsakyti
neskaiciuoju as, bet kad bus daugiau visko tai faktas.
nestumo metu praktiskai neturejau jokio potraukio kazkuriam maisto produktui, o dabar vat uzejo toks noras... baltymu milteliu (pieno isrugu). na tu kur sportininkai geria. tokiu naturalaus skonio, nesaldintu, be jokiu priedu. atsidarau paka ir kemsu sausus smile.gif ir kokteili plaku kasdien, negaliu atsiest...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 28 spalio 2014 - 16:42
Pacioje pabaigoje Talalakinas sokineja. Cia jis limfotaka aktyvina? Tada nereikia ir batuto, galima ir taip pasokoneti? As siandien ir pasokinejau:)
https://www.youtube....DF47316E9FF15ED
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 10 28, 10:28)
Del to moteriskejimo, tai taip, mes cia jau seniau kalbejom, kad ir krutines padidejusios, ir klubai, kitoms nieko, na kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja y sia mityba...
Norėtųsi proporcingiau ax.gif
QUOTE
O iki tol su sirdim esi turejus kokiu bedu? g.gif
Kaip ir ne...
QUOTE(JolkitaS @ 2014 10 27, 21:19)
Ir ko mes neperprantam? O širdis tavo susitvarkė?
Mane po ginko bilobos vasarą buvo į santariškes su greitąja išvežę. Taip širdis pradėjo kalt, kad galvojau pro gerklę išlips!
Oho! doh.gif Na, man lyg ir susitvarkė (taip ir nebenuėjau pas kardiologę, jau ir siuntimas paseno) - nebėr taip silpna, kaip vasaros pradžioj.
Bet, va, tas nėštumas k..iais doh.gif (atleiskit, tikrosios nėštukės) ir svoris apsivertęs aukštyn kojom - pradžioj tą patį valgant krito, dabar - reikia prilaikyt.. Kažko tikrai neperprantam...
Bet, vėlgi, negaliu labai skųstis - pagrindinė problema, dėl kurios ieškojau informacijos ir atradau paleo, - rozacea - atsitraukė (gal jau galiu pareikšti ir kad dingo)
Kita problema buvo vidurių pūtimas, labai stiprūs raugėjimo priepuoliai. Tai va, tie raugėjimai dingo (kiek suprantu, jie buvo dėl oro kaupimosi plonosiose žarnose), deja, negaliu pasidžiaugti, kad storosios žarnos pasekė plonųjų žarnų pavyzdžiu blush2.gif (vis dar tikiuosi)
Nedaug betrūksta iki pilnos laimės: WC palaima, negadinti oro (bent jau viešose vietose tongue.gif ), sureguliuoti svorį... O jei dar plaukai atsigautų/ataugtų...
Va, pasiskelbiau - kaip THE SECRET/PASLAPTIS (knyga) - dabar ir išsipildys! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 10 28, 11:07)
Sveikute,  4u.gif Graži liniuotė  wub.gif O kaip tavo putpelės gyvena? Galvoju gal paįvairinti man savo racioną gerai kiaušiniais... ax.gif
Labas 4u.gif Putpeles gyvana puikiai. Jei nuspresi paivairint meniu, rasyk ar skambink, atvesiu kiausinuku smile.gif Tik kita savaite manes nebus, o paskui - mielai prasom smile.gif
Atsakyti
O man labiau patiktu sita knyga: http://www.knyguklub...p;anid=1cdb1118
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 28 spalio 2014 - 22:46
QUOTE(katinone @ 2014 10 28, 22:14)
Labas  4u.gif Putpeles gyvana puikiai. Jei nuspresi paivairint meniu, rasyk ar skambink, atvesiu kiausinuku smile.gif Tik kita savaite manes nebus, o paskui - mielai prasom smile.gif

Oi, kaip gerai! Tai po kitos savaitės prisistatysiu thumbup.gif
Atsakyti
Renkuosi kokosų aliejų iš Iherb ir iškilo neaiškumas. Ant kai kurių įpakavimų rašo: expeller pressed
Ar tai išspaudų aliejus? Vertėjas išverčia kažką panašaus g.gif Ar verta pirkti tokį aliejų?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 10 29, 13:52)
Renkuosi kokosų aliejų iš Iherb ir iškilo neaiškumas. Ant kai kurių įpakavimų rašo: expeller pressed
Ar tai išspaudų aliejus? Vertėjas išverčia kažką panašaus  g.gif Ar verta pirkti tokį aliejų?


Tai aukstos kokybes rafinuotas aliejus 4u.gif Kepimui tinkamas, valgymui rinkciausi kitoky 4u.gif
Atsakyti
Man vis dazniau nesinori ryte valgyti ir gaunasi du kartus. Bet jau tokia alkana namo atvariau 13 val. Greitai isvyriau kopustu su svogunu ir keleta gabaliuku kiaulienos odeliu imeciau. Kitam puode 3 min paviriau stirnienos sirdies, kepenu ir liezuvio gabaliukus. Taip su maziu prikapojome, as dar su grietine, jam kokoso aliejaus papildomai. Myliu paleo wub.gif


Jei kam Viliuje labai reikia kokoso aliejaus pigiau, galiu keleta bonkiu perleisti. I az rasykite.
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 10 28, 22:49)
Bet, va, tas nėštumas k..iais  doh.gif (atleiskit, tikrosios nėštukės) ir svoris apsivertęs aukštyn kojom - pradžioj tą patį valgant krito, dabar - reikia prilaikyt.. Kažko tikrai neperprantam...


doh.gif aš kai normaliai pavalgau, tai būnu 8 mėn. cool.gif o kai neprivalgius, tai 6 doh.gif ir man neproporcingai svoris auga, labiausiai ant pilvo doh.gif bet aš tai tikrai padauginu vaisių, nes kai noriu valgyt, bet nenoriu mėsos ar daržovių, tai valgau vaisius ...

Atsakyti