Įkraunama...
Įkraunama...

Iššūkis: 30 dienų be saldumynų ir kvietinių miltų!

QUOTE(angel666 @ 2014 11 04, 19:56)
Yra didesnėse parduotuvėse duona rugelis be cukraus ji duona rugelis

O ačiū, bus proga nusipirkti, kai tingėsiu savo kepti:) bet žinot tas duonos kepimas, va tų visokių keistų desertų receptų įgyvendinimas labai puikiai užima papildoma veikla ir atitraukia mintis nuo užkandžiavimo blogaisiais saldumynais.

O va šiandien nieko nekepiau ir per daug negaminau, tai ir vaikštau visą vakarą aplink šaldytuvą, darinėju, inkščiu kad noriu ko nors saldaus... galų gale užkramčiau kokias 5 razinas (nelabai jų mėgstu) ir intensyviai mėginu susikaupti ir skaityti knygąsmile.gif))

o šiaip pagalvojus visai neblogai dar laikausi, neskaitant tų kelių razinų, per šias 4 dienas dar saldumynų niekuo nekeičiau, specialiai nepirkau jokių džiovintų vaisių. O kai nėra tai ir nėra ką kramsnoti:) bet ryt gal jau išmėginsiu kurį nors iš naujų receptukų spėju:)
Atsakyti
Trečia diena be saldumynų biggrin.gif Nors jei duonoje yra cukraus, tai dėl to aš ją tikrai suvalgysiu, juk visų mūsų pagrindinis siekis - liekna figūra, jei atsisakome saldumynų bei kvietinių miltų, o pietums suvalgome 3 cepelinus su grietine beigi spirgais,vakarienei - keptuvę keptų bulvių, tai lyg ir viskas gerai, čia ne saldumynai ir balti miltai??
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 05, 14:30)
Trečia diena be saldumynų  biggrin.gif Nors jei duonoje yra cukraus, tai dėl to aš ją tikrai suvalgysiu, juk visų mūsų pagrindinis siekis - liekna figūra, jei atsisakome saldumynų bei kvietinių miltų, o pietums suvalgome 3 cepelinus su grietine beigi spirgais,vakarienei - keptuvę keptų bulvių, tai lyg ir viskas gerai, čia ne saldumynai ir balti miltai??


Na čia jau nuo kiekvienos tikslo priklauso:)
Yra kas ne dėl figūros tai daro, o tik tam kad nugalėti priklausomybę būtent saldumynams. Bet manau, kiekviena tuos saldumynus keičia riebius ar kitus sunkius patiekalus proto ribose ir nepersistengia biggrin.gif bet tavo pavyzdys labai smagus thumbup.gif

Aš asmeniškai stengiuosi ne tik atsisakius saldumynų ir kvietinių miltų, kirsti visus kitus nesveikus produktus į valias, bet mėginu pakoreguoti apskritai savo požiūrį į kasdienę mitybą bei svarbiausia- įpročius. O tai savaime aišku veda ir į liekną figūrą, kuri taip pat yra viena iš tikslo dalių.

Man jau 5 diena, sakyčiau didžiuojuosi savimi, nepaslydau, didelio protrūkio nebuvo... žinau kad negalima ir stengiuosi apie tai negalvoti, tad labai smarkiai nesikankinu.
Man turbūt sunkiau būtų jeigu būtų galima labai nedaug, tarkim 1 gabaliuką šokolado per dieną. Va tada tai tragedija, susierzinimas tik. O dabar kai visai negalima, tai beveik nesuku galvos. Pasimėgausiu po mėnesio, kai ir poreikis bus tam apmažėjęs smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kalbant apskritai apie maistą, tai mano mityba gana tvarkinga, tik vat saldumynai vis kišdavo koją smile.gif

Man jau įpusėjo trečia savaitė, visai nėra potraukio saldumui. Vasarą ištvėriau paie 40 dienų be saldumynų, bet aš kaip kokia narkomanė, kol nevalgau, tai ir nereikia, atprantu, nebenoriu, bet vos vienas saldainis patenka į burną ir "atsiriša" viskas.. Variantas vienas - nevalgyti apskritai nieko saldaus, nes ir stabdžių šitoj vietoj neturiu. Pavydžiu žmonėms, kurie gali suvalgyt vieną saldainį, vieną kvadratėlį šokolado, man tai reikia visą plytą suėst, kol matau, kad yra, tol negaliu nurimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2014 11 05, 14:09)
bet aš kaip kokia narkomanė, kol nevalgau, tai ir nereikia, atprantu, nebenoriu, bet vos vienas saldainis patenka į burną ir "atsiriša" viskas.. Variantas vienas - nevalgyti apskritai nieko saldaus, nes ir stabdžių šitoj vietoj neturiu. Pavydžiu žmonėms, kurie gali suvalgyt vieną saldainį, vieną kvadratėlį šokolado, man tai reikia visą plytą suėst, kol matau, kad yra, tol negaliu nurimt  doh.gif

Analogiška patirtis drinks_cheers.gif
Kažkada buvau visai atpratusi, po to atkritau ir saiko nejaučiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 11 05, 14:56)
Analogiška patirtis drinks_cheers.gif
Kažkada buvau visai atpratusi, po to atkritau ir saiko nejaučiu biggrin.gif


Aš lygiai tokia pat. kaip jūs, jei yra gerų šokoladinių saldainių, tai galiu valgyti kilogramais, kolegos juokiasi, kad kasdien nusipirkdavau 100 gr saldainių ir dar kelias išdalindavau, kad man mažiau liktų. Suprantu, negerai, bet koks malonumas... smile.gif
Bandau sau įteigti, kad saldumynus (tortus, pyragus) reikia valgyti tik per šventes, juk negali būti kasdien kalėdos. O šiaip esu beveik sveikuolė, duonos ir batonų beveik nevalgau, miltinių patiekalų ir bulvių negaliu pakęsti.
Atsakyti
Sveikutės mielosios,

na matau, kad visos mes vienodos su ta savo priklausomybe. Po truputi skanauti nemokame, jei jau pradedam tai galo nėra- man lygiai tas pats:)

Tikiuosi, kad po šio mėnesio gal kažkiek šis mano bruožas pasikeis?

Kaip sekasi? Gal jau išbandėte kokius nors receptukus? Ar skanu? Gal kokių nors dar idėjų turite desertų pakaitalams?
Atsakyti
QUOTE(me2zza @ 2014 11 06, 10:30)

Kaip sekasi? Gal jau išbandėte kokius nors receptukus? Ar skanu? Gal kokių nors dar idėjų turite desertų pakaitalams?


Kartais, kai labai sunku (na, buvo pora kartų per pms), suvalgau džiovintą datulę, bet šiaip sąmoningai neieškau jokių receptų ar pakaitalų saldumynams, nes noriu išsiugdyt naujus įpročius, atprast, o ne saldumynus pakeist kažkuo kitu saldžiu, bet sveikesniu smile.gif
Atsakyti
Prarijau saujelę Studentų maisto priešpiečiams, kažkodėl labiau norėjau razinų, o ne riešutų, didelis išbandymas - kas rytą per pasitarimą stovinti vaza saldainių, o šiaip visai nieko, tik gaila, kad svoris nepajudėjo ne per gramą, nejaučiu motyvacijos... schmoll.gif
Atsakyti
Na aš irgi kol kas nei receptų nebandžiau, nei sveikųjų pakaitalų ieškojau, sąžiningai kenčiu abstinencijos kančias. Net keista, kad ne tokios jos ir didelės.
O dėl gramų, tai manau dar per anksti jiems pasimatyti, juk dar tik kelios dienos tepraėjo. Kantrybės! 4u.gif
Atsakyti
Na, kaip sekasi pasninkauti, man jau visa savaitė be saldumynų, tai kažkas nesuvokiamo, bet laikausi. Tik gaila, kad svoris nė gramu nepajudėjo, o gal svarstyklės sugedo g.gif
Atsakyti
O mano svoris šiek tiek nukrito. Tiesa, aš dar ir sportuoju, geriu daug skysčių ir šiais stengiuosi nepersivalgyti.

Kalvarijų turguje pas vieną moteriškę radau saulėje džiovintų figų. Niam niam smile.gif Dabar turiu popietinį desertą - po dvi per dieną su žalia arbata smile.gif
Atsakyti