Įkraunama...
Įkraunama...

Iššūkis: 30 dienų be saldumynų ir kvietinių miltų!

Sportuoju tris kartus per savaitę, po to 20 bėgtakio, vakarais nevalgau, saldumynų atsisakiau, o svoris nė vietos, nė gramo.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 09, 16:49)
Na, kaip sekasi pasninkauti, man jau visa savaitė be saldumynų, tai kažkas nesuvokiamo, bet laikausi. Tik gaila, kad svoris nė gramu nepajudėjo, o gal svarstyklės sugedo  g.gif

Aš saldumynų nevalgiau 2 mėnesius ir nenumečiau nė gramo. Paprasčiausiai dėl to, kad kcal kiekis dėl to nebuvo numažintas. Net ir nevalgant saldumynų bei miltinių gali sėkmingai storėti - begalė kitų produktų/patiekalų smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Man baigiasi trečia savaitė be saldumynų ir miltinių patiekalų, tuo toliau, tuo lengviau smile.gif

Dėl svorio, vien atsisakius cukraus ir miltų, jis nebūtinai pradės kristi, reikia peržiūrėti ir kitus valgymus, kada koks maistas, juo labiau, jei saldumynus keičiam džiovintais vaisiais, kurie yra gana kaloringi smile.gif
Atsakyti
Niu, valingosios ponios, kaip pagundų pilną savaitgalį atlaikėt?

Man tai labai sunku buvo, atvyko penktadienį MB tėvas su savo gyvenimo drauge ir atnešė mums lauktuvių- naminio tinginio. doh.gif Žiūrim su MB abu, nei ką daryt... sakau, mes nevalgom šį mėnesį saldumynų...o ir sausainių... Tai kažkaip net nemalonu buvo ir kalti pasijautėm, kad nevalgėm. Bet užtat NEVALGĖM! thumbup.gif
Patys pasivaišino savo lauktuvėm, o kitą dieną pasikviečiau savo tėvą ir įdaviau lauknešėlį likusio tinginio, kad man šaldytuve gulėdamas akių nebadytų smile.gif

Atsakyti
Buvo ramus ir naminis savaitgalis, tai jokių pagundų, o šiandien teko pačiai dėlioti į lekštutes tortą ir..... schmoll.gif nevalgyti. Žmonės supratingi, neprievartavo. Tiesa, nulaižiau tortuotą peilio galiuką biggrin.gif
Atsakyti
Niu kaip laikotės, mielosios?

Aš šiandien jau neiškenčiau ir bananą vieną suvalgiau:) kaip ir be cukraus, galima, bet stengiuos šiuo metu ir šiaip prisižiūrėti, nepersivalgyti ir to trūkstamo saldėsio nekeisti kitais pakaitalais:) net keista, kad tuo toliau, tuo abstinencijos jausmas darosi vis silpnesnis thumbup.gif
Atsakyti
Kaip sekasi ugdyti valią, aš pastebėjau, kad kuo toliau, tuo mažinau norisi saldumynų, o dėl kvietinių miltų problemų niekada nekildavo. Tik kažkaip keistai jaučiuosi, lyg atsisakius šokoladinių saldainių saujelės kasdien po pietų man būtų pablogėjęs virškinimas bei skrandžio veikla sutrikusi. Mitybos nepakeičiau, tik atsisakiau saldumynų, o vaikštau kažkokiu išsipūtusiu pilvu bei vos ne sprogstančiom žarnom, gal abstinencijos sindromas. Pikčiausia, kad nė gramas nepajudėjo žemyn, o vien dėl to pradėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 12, 20:10)
Pikčiausia, kad nė gramas nepajudėjo žemyn, o vien dėl to pradėjau  schmoll.gif


O Jūs labai daug vartodavot saldumynų ar miltinių patiekalų, kad jų atsisakius tikėjotės svorio kritimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2014 11 12, 20:37)
O Jūs labai daug vartodavot saldumynų ar miltinių patiekalų, kad jų atsisakius tikėjotės svorio kritimo?  ax.gif


Miltinių aš nevartodavau beveik, o kitų saldymunų, ypač šokoladinių saldainių, kasdien beveik po 100 gr, manau, kad tai būtų apie 500 kalorijų, lyginu pagal šokoladą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulka70: 13 lapkričio 2014 - 07:13
Bet man koks bajeris buvo..zombėju doh.gif Iššūkis vadinasi - suvalgiau dėžutę sausainių iš karto ir to nepastebėjau doh.gif blink.gif
Dukra su močiute kepė kažkokius įdomius iš saldžių varškės sūrelių, kakavos..l.įdomūs, pagal mamą "sveikuoliški", tokie plokšti, baisūs ir l.savito įdomaus skonio. Žiauriai skanūs. Dukra didžiuojasi, visiems parvežė paragaut (dėžutėj, koks puskilis geras). Paragavau doh.gif Nekliuvo nei vyrui, nei kitiems vaikams blush2.gif
Ir atsitokėjau, kai buvo baigta. Prisiminiau tada ir nevalgomus produktus, ir iššūkį doh.gif
O vakar bemindama treniruoklį (!!!!) atėmiau iš vaiko citrininį vaflį ir surijau doh.gif

Čia man gal streso kokia pasekmė (truputį bėdų namuos buvo ir yra). Bet toks jausmas, kad mintimis toli, nejaučiu ką darau, ką valgau....bėgu, minu treniruoklį ir ėdu vaflį, galit įsivaizduoti? g.gif

Tai šiandien atgailauju ir šeimynai prisakiau neatiduot man jokių miltinių ir saldumynų, nes grįšiu į pradinį tašką (prie sveikatos bėdų ir augančio svorio).

Dabar svoris neauga, bet ir nekrenta. Vaisių nemažai suvalgau, dėl to.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 11 13, 13:18)

Ir atsitokėjau, kai buvo baigta. Prisiminiau tada ir nevalgomus produktus, ir iššūkį doh.gif
O vakar bemindama treniruoklį (!!!!) atėmiau iš vaiko citrininį vaflį ir surijau doh.gif

Čia man gal streso kokia pasekmė (truputį bėdų namuos buvo ir yra). Bet toks jausmas, kad mintimis toli, nejaučiu ką darau, ką valgau....bėgu, minu treniruoklį ir ėdu vaflį, galit įsivaizduoti? g.gif



Na ir užsimiršimas! doh.gif nieko čia zombiško, jei jau problemų yra.. aišku galima traktuoti kaip pasiteisinimą, bet galiu tik palinkėti, kad problemos išsispręstų ir neužgožtų minčių- ne tik dėl susilaikymo nuo tam tikrų produktų. Laikykis! 4u.gif

QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 12, 21:10)
  Tik kažkaip keistai jaučiuosi, lyg atsisakius šokoladinių saldainių saujelės kasdien po pietų man būtų pablogėjęs virškinimas bei skrandžio veikla sutrikusi. Mitybos nepakeičiau, tik atsisakiau saldumynų, o vaikštau kažkokiu išsipūtusiu pilvu bei vos ne sprogstančiom žarnom, gal abstinencijos sindromas.


Man tiesą sakant irgi kažkoks keistas jausmas, lyg būtų sutrikęs virškinimas, pastoviai pučia pilvą, viduriai tai kietėja, tai priešingai, nesuprantu...
Gal tiesiog sutapimas, nors šiaip ir kitus maisto produktus prisižiūriu, stengiuosi šlamšto nevalgyti, bet vis tiek kažkaip keista, atrodo kaip tik turėtų apimti lengvumo jausmas. g.gif
Atsakyti
Man panašūs jausmai, kaip ir pabandžius mesti rūkyti, nusipirkau virškinimo fermentų. Svoris nejuda, bet guodžiuosi, kad turiu 4 papildomus kg, 2 iš kurių norėčiau numesti. Jei turėčiau 20 papildomų, manau kad būtų paprasčiau. Vaisių daugiau valdyti nepradėjau, džiovinti vaisiai netraukia, tiesa, nusipirkau seniai pamirštos duonos „Rugelis“. Savaitgalį žada būti svečių, čia tai bus valios išbandymas.
Atsakyti