Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(alijap @ 2014 11 09, 13:12)
https://www.goodread...12-finding-eden
OMG  wub.gif  wub.gif  wub.gif Šios knygos totaliai mane pribaigė. Kaip gražiai, meniškai ir jausmingai parašytos. bigsmile.gif  Toks jausmas, tarsi bučiau pasivažinėjusi amerietiškais kalneliais be jokių apsaugų. Mano emocijos išsiblaskiusios į visas puses. Autorė rašė taip gražiai, jog verkiau ir per laimingas akimirkas ir per skaudžias. ax.gif
Pirma knyga man skaitėsi iš pradžių sunkiai. iki tol, kol knygoje priėjau šią akimirką. Kažką jinai manyje užkabino ir mano širdis ėmė plakti taip stipriai ir neramiai. Staiga man tarsi atsivėrė akys ir supratau kaip gražiai ir poetišai autorė rašo.
"Her bravery stunned me, dazzled me. She had dared to dream beyond what someone else had ordained her destiny to be, beyond what even the gods had destined. And instead of that looking blasphemous or just plain stupid, something about it felt powerful, beautiful, brave. Just like the bravery she had shown that day on the playing field.
As beautiful as a flower. As strong as a weed.
And something inside me felt like it had shifted, too, because I had dreams as well. In that moment, right there and then, I admitted to myself that I longed for more for my life and maybe those dreams were beautiful, too. Brave. I had always pushed that desire away, ashamed of it, thinking it sinful, selfish. But maybe, just maybe, my own dreams weren't as sinful as I'd always thought them to be . . . somehow. I watched her silently as she retreated. And somewhere deep down inside, somewhere where there were no rules and no limits, somewhere where only the beating of my own heart could be heard, love took root."

Ir nuo šios pastraipos manyje tarsi kažkas apsivertė, negalėjau toliau atsitraukti nuo šios istorijos. Tiek grožio ir skausmo.
O štai antra knyga man gerokai širdelę iškamavo. Autorė taip aprašo sielvartą ir ilgesį kad norom, nenorom akys nuolat buvo it pripiltos smėlio, toks jausmas kad galėčiau apsipilti ašaromis kiekvieną akimirką.
"Sometimes I imagine the rain is him. If I'm alone, I turn my face into it and I can feel him. I'll never have a place where I can visit him, and so I'm with him in the rain".

Ši istorija liks su manimi ilgam ilgam. wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Alijap ar skaitei abi-Becoming Calder ir Finding Eden? Ar baigiasi gerai?Spėju geresnė už perksiatytas Sherridan knygas? Anos buvo nerealios. O Finding Eden tai čia tęsinys Calder ar kaip?Rašo kad susijusios.

Pasidalink ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 09, 15:36)
Alijap ar skaitei abi-Becoming Calder ir Finding Eden? Ar baigiasi gerai?Spėju geresnė už perksiatytas Sherridan knygas? Anos buvo nerealios. O Finding Eden tai čia tęsinys Calder ar kaip?Rašo kad susijusios.

Pasidalink ką blush2.gif


Mano galva čia geriausios jos parašytos knygos. thumbup.gif Čia viena istorija kuri tęsiasi per dvi knygas. Kaip visad ši autorė pasirenka temą kokios tu nesitiki ir papasakoja tau istoriją taip palaipsniui ir su tokiu įsijautimu, jog norom nenorom ji priverčia tave giliai jausti už tuos veikėjus.
http://www54.zippysh...18604/file.html 4u.gif
Atsakyti
Hmm...sudominai, planuose kitas skaitalas buvo. Bet gal reiks imtis šito?
Atsakyti
Nesijuokit, bet nesusikaupiu Calder skaityti. Aš net neabejoju kad man patiks ir bus geros knygos, bet tada būsiu paskendusi jose ir nervins kad negaliu skaityti doh.gif lotuliukas.gif O dabar turiu dar laiko naujo darbo mokslams skirti unsure.gif Žodžiu į skaityklę įkelta, o kada pasiryšiu nežinau. Biški bijau kad baisiai rimta bus, nes ir situacija ten tokia nekasdienė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 14, 07:38)
Nesijuokit, bet nesusikaupiu Calder skaityti. Aš net neabejoju kad man patiks ir bus geros knygos, bet tada būsiu paskendusi jose ir nervins kad negaliu skaityti  doh.gif  lotuliukas.gif O dabar turiu dar laiko naujo darbo mokslams skirti unsure.gif Žodžiu į skaityklę įkelta, o kada pasiryšiu nežinau. Biški bijau kad baisiai rimta bus, nes ir situacija ten tokia nekasdienė cool.gif

o aš lyg "pavargusi" nuo skaitymo. Šią savaitę net į rankas nepaėmiau skaityklės. Bet jaučiu - grįžta noras.
Atsakyti
Panos, gal kuri turit Jodi Thomas"Wife lotery" seriją? Įmetė goodreads į pasiūlymą ir apmėmė nostalgija-čia gi apie Teksasą, o mano pačios pirmos knygos anglų kalba buvo apie Teksasą ir perkamas nuotakas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 17, 07:41)
Panos, gal kuri turit Jodi Thomas"Wife lotery" seriją? Įmetė goodreads į pasiūlymą ir apmėmė nostalgija-čia gi apie Teksasą, o mano pačios pirmos knygos anglų kalba buvo apie Teksasą ir perkamas nuotakas  ax.gif


turėt neturiu, reiktų ieškot. bet laiko turėsiu tik vakare.
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 17, 07:41)
Panos, gal kuri turit Jodi Thomas"Wife lotery" seriją? Įmetė goodreads į pasiūlymą ir apmėmė nostalgija-čia gi apie Teksasą, o mano pačios pirmos knygos anglų kalba buvo apie Teksasą ir perkamas nuotakas  ax.gif


randu tik trečią serijos knygą ir Harmony seriją.

Kažką radau. Sukelsiu Į FB, pažiūrėk ar tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 17 lapkričio 2014 - 16:45
QUOTE(mikki @ 2014 11 17, 08:41)
Panos, gal kuri turit Jodi Thomas"Wife lotery" seriją? Įmetė goodreads į pasiūlymą ir apmėmė nostalgija-čia gi apie Teksasą, o mano pačios pirmos knygos anglų kalba buvo apie Teksasą ir perkamas nuotakas  ax.gif


skanaus 4u.gif
http://www46.zippysh...93818/file.html
Atsakyti
Ačiū ačiū merginos, jūs nerealios wub.gif wub.gif Dabar belieka tikėtis kad nenuvils knygos lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, kalbuosi su savim-ne itin geras ženklas g.gif

Skaitau Jodi Thomas. Kaifuoju. Knygos suerinės. Pirmą knygą šiek tiek nevalingai su Archers voice lyginau. Yra panašumų nemažai, tik keli amžiai atgal lotuliukas.gif Šiaip herojai įdomūs, veiksmo daug. Tik va pirmos knygos pabaiga skystoka. Ale bala nematė-užskaitau kaip labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
įsiterpsiu į tavo monologą. Nesupyksi?

Aš baigiau Cocktail seriją - rekomenduoju. Dabar skaitau Knitting in the city seriją. Patinka. Pirma knyga bani, nuspėjamas siužetas, bet pagrindinė vekkėja nestandartinė, tokia kiek trenkta, tai buvo fainai skaityt. Dabar emiausi antrosios - patinka.
Atsakyti