Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(Isila @ 2014 11 26, 11:03)
O aš va skaitomoj knygoj gavau įdomų variantą - sekso scena aprašyta dvejopai ir skaitytojas gali pasirinkti katrą variantą skaityt - santūresnį ar atvirą biggrin.gif
Pabaigiau 2 Knitting in teh city knygą. Patiko. Eisiu skaityt trečiosios. Bet va dirbti reikia  verysad.gif hihihi.gif

Rimtai?Būna ir taip? geeeras. Aš dabar imčiau atviresnį, nes kur dabar skaitau tai arba tuo metu žmonės neužsiminėjuo tuom arba rašytoja visiška puritonė, nes nieko pikantiškesnio nėr doh.gif Pradėjau Jodi Thomas Whispering Mountain seriją ir jau trečdalis knygos, o veikėjai katras sau, jokios ugnelės blyn. Kol kas ne itin sužavėta. Ir jau pradedu svarstyti kad 18a Teksase visi vyrai buvo skaistūs ir virš 20 metų amžiaus doh.gif Nu jau negi tikrai taip nebuvo su kuom pasivolioti. Prostitucija kaip ir seniausia profesija. O gal atšiaurus klimatas hormonus slopindavo... mastau.gif

Klausyk tai lievas darbas kad skaityti negali. Mesk! cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 26 lapkričio 2014 - 17:45
QUOTE(mikki @ 2014 11 26, 17:43)
Rimtai?Būna ir taip? geeeras. Aš dabar imčiau atviresnį, nes kur dabar skaitau tai arba tuo metu žmonės neužsiminėjuo tuom arba rašytoja visiška puritonė, nes nieko pikantiškesnio nėr doh.gif  Pradėjau Jodi Thomas Whispering Mountain seriją ir jau trečdalis knygos, o veikėjai katras sau, jokios ugnelės blyn. Kol kas ne itin sužavėta. Ir jau pradedu svarstyti kad 18a Teksase visi vyrai buvo skaistūs ir virš 20 metų amžiaus doh.gif Nu jau negi tikrai taip nebuvo su kuom pasivolioti. Prostitucija kaip ir seniausia profesija. O gal atšiaurus klimatas hormonus slopindavo... mastau.gif

Klausyk tai lievas darbas kad skaityti negali. Mesk! cool.gif

knygų pirkt nebereikia, tai ir algos nereik hihihi.gif

skaičiau per pietų pertrauką ir susibiesinau: 3 knyga blogai įsirašė - error - teko imti 4.

Aš tai daug atviro ir pikantiško sekso prisiskaičiau pasutiniu metu.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 11 26, 18:53)
knygų pirkt nebereikia, tai ir algos nereik hihihi.gif

skaičiau per pietų pertrauką ir susibiesinau: 3 knyga blogai įsirašė - error - teko imti 4.

Aš tai daug atviro ir pikantiško sekso prisiskaičiau pasutiniu metu.

thumbup.gif
Blyn sekasi kaip kam. Man net atviro nereikia. Nu nors kokio, šiek tiek paminėtino, o ne tik užuominos kad sekso buvo doh.gif Jaučiu paskui kai baigsiu Teksasus visus reikės rimtai karštos knygos, balansui palaikyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 26, 19:47)
thumbup.gif
Blyn sekasi kaip kam. Man net atviro nereikia. Nu nors kokio, šiek tiek paminėtino, o ne tik užuominos kad sekso buvo doh.gif Jaučiu paskui kai baigsiu Teksasus visus reikės rimtai karštos knygos, balansui palaikyti  lotuliukas.gif

parisiunčiau Knight seriją, kuri pavadinta erotic romance. O prasideda tuo, kad ji įsidarbina firmoje užsiimančia sekso žaisliukais blush2.gif bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 11 26, 21:12)
parisiunčiau Knight seriją, kuri pavadinta erotic romance. O prasideda tuo, kad ji įsidarbina firmoje užsiimančia sekso žaisliukais  blush2.gif  bigsmile.gif  ax.gif

oba. Kas autorius?Paskaitysiu Goodreads ką tu čia skaitinėji hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 27, 07:31)
oba. Kas autorius?Paskaitysiu Goodreads ką tu čia skaitinėji hihihi.gif


French Kitty "Knight and play" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 11 27, 12:11)
French Kitty "Knight and play" hihihi.gif

karsta.gif jaučiu bus gerai. Nepatikėsi, bet turių šitą knygą norų saraše lotuliukas.gif Tik įdomu ar netrukdys kad Sophia ištekėjusi mastau.gif
Atsakyti
na, jeigu santuoka nenusisekusi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 11 28, 14:07)
na, jeigu santuoka nenusisekusi... biggrin.gif

nu tak tu paskaitytk ir jei karšta tai dalinkis tada. aš po savo skaisčių knygelių norėsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 11 27, 10:11)
French Kitty "Knight and play" hihihi.gif

Skaiciau sita pries gerus metus, taciau prie antros kazkaip dar nepriejau. dabar skaitau ''beauty from pain'' georgia cates. si serija kvepia labai pilkais atspalviais.
Atsakyti
QUOTE(maria0812 @ 2014 11 29, 01:24)
Skaiciau sita pries gerus metus, taciau prie antros kazkaip dar nepriejau. dabar skaitau ''beauty from pain'' georgia cates. si serija kvepia labai pilkais atspalviais.

nu rimtai iš aprašymo baisai panašu. O kaip skatosi?įvertinimai geri matau g.gif įmanoma skaityti amžinai nelyginant su pilkais? unsure.gif Tiktek kad pilki man labai patiko, skaičiau ne vieną kartą jau. Tai gal ir analogas sueitų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 11 29, 06:18)
nu rimtai iš aprašymo baisai panašu. O kaip skatosi?įvertinimai geri matau g.gif įmanoma skaityti amžinai nelyginant su pilkais? unsure.gif Tiktek kad pilki man labai patiko, skaičiau ne vieną kartą jau. Tai gal ir analogas sueitų hihihi.gif

pirma dali jau suvalgiau, skaitosi lengvai. Na cia nera "raudonojo kambario",man labiau patiko si pagrindine veikeja, nei pilku atspalviu. Einu valgyti antros dalies.
Atsakyti