Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(egzotikaa @ 2016 08 28, 22:57)
Mc Naught  wub.gif  wub.gif  wub.gif geriau nei Kleypas, nors as irgi laukiu, kada ji vel kazka isleis, ne sjos abi mano megiamos autores

Mc Naugt yra daug irgi knygu visos man labai labai labai
Rojus 2 dalys
Troskimu grumtynės
ar tu prisimeni

su pustomis suknemis tu laiku  wub.gif
karta ir visiems laikams
kol nebuvo taves'
tikras stebuklas
lemties pirslys - pradzia man kliuvo nes ale deketyvas ju nemegstu bet veliau super
svajoniu karalyste ja gal [askutine skaitykite


Labai labai aciu ;) einu dometis ir ieskot :D
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2016 08 29, 05:57)
Kas čia Su pustomis suknelemis tu laiku". Pirmą kartą girdžiu. Kada ji buvo leista? Apie ką?


blush2.gif as turejau omenyje kad pirmame bloke knygos apie dabartinius laikus (kaip Rojus ir pan.), o kitame bloke surasytos knygos ir tu laiku kur vaiksciodavo su pustomis suknelemis biggrin.gif

QUOTE(Aura88 @ 2016 09 03, 17:46)
Labai labai aciu ;) einu dometis ir ieskot biggrin.gif


lauksime nuomones apie sia autore
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 rugsėjo 2016 - 15:43
QUOTE(egzotikaa @ 2016 09 09, 16:42)
blush2.gif as turejau omenyje kad pirmame bloke knygos apie dabartinius laikus (kaip Rojus ir pan.), o kitame bloke surasytos knygos ir tu laiku kur vaiksciodavo su pustomis suknelemis  biggrin.gif

Aišku. Gėda, kad taip susimoviau.
Tiesa, tarp numatomų išleisti knygų yra gerų naujienų:
Nakties šnabždesiai : romanas / Judith McNaught ; [iš anglų kalbos vertė Jūratė
Žeimantienė]. – Vilnius : Svajonių knygos, 2016. – 446, [1] p.. – (Jausmų klasika : istorinis meilės romanas, ISSN 2335-7126). – ISBN 978-609-03-0128-9

ir

Paslapčių labirintai : romanas / Amanda Quick ; [iš anglų kalbos vertė Emilija
Grigulaitė]. – Vilnius : Svajonių knygos, 2016. – 412, [2] p.. – (Jausmų klasika : istorinis meilės romanas, ISSN 2335-7126). – ISBN 978-609-03-0127-2
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2016 09 09, 20:54)
Aišku. Gėda, kad taip susimoviau.
Tiesa, tarp numatomų išleisti knygų yra gerų naujienų:
Nakties šnabždesiai : romanas / Judith McNaught ; [iš anglų kalbos vertė Jūratė
Žeimantienė]. – Vilnius : Svajonių knygos, 2016. – 446, [1] p.. – (Jausmų klasika : istorinis meilės romanas, ISSN 2335-7126). – ISBN 978-609-03-0128-9




tai as neaiskiai parasiau biggrin.gif blush2.gif
wub.gif kaip lauksiu , greiciau isleistu ja wub.gif

o tai neturiu ka skaityti Svatimsale skaitau.... bet ne tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2016 09 09, 23:25)
tai as neaiskiai parasiau  biggrin.gif  blush2.gif
wub.gif kaip lauksiu , greiciau isleistu ja  wub.gif

o tai neturiu ka skaityti Svatimsale skaitau.... bet ne tas  biggrin.gif

Aš taip pat laukiu naujienų.

Svetimšalės perskaičiau lietuviškai 4 knygas, po to užmečiau. Kažkaip ir man nelipo. Dabar skaitau Sandros Brown "Riba"
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2016 09 09, 22:39)
Aš taip pat laukiu naujienų.

Svetimšalės perskaičiau lietuviškai 4 knygas, po to užmečiau. Kažkaip ir man nelipo. Dabar skaitau Sandros Brown "Riba"


na pirnos dalies pradzia man schmoll.gif ta fantastika veliau visai patiko, antra dalis irgi nieko, na o 3 ta politika ax.gif bet kazka norisi skaityti tai zulinu bet nezinau ar visas iveiksiu as dalis biggrin.gif

laukiu kol bibliotekoje isduos 2 dali https://www.knygos.l...oriu-paslapciu/
Atsakyti
Gal kas skaitėte ir pasidalintumėt nuomone apie Linos Ever knygą "Ruduo Berlyne"? smile.gif
Atsakyti
Ar yra jau skaičiusių Septyneto antrą dalį? Kaip ji jums nes man tai Suppppppppppper smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kartais kas turite Judith Mcnaught knygą Tobula? Turiu šios autorės visas knygas lietuvių ir anglų kalbomis, trūksta tik "Tobulos" smile.gif Labai gaila, kad nebėra knygynuose...
Atsakyti
QUOTE(GudriLapė @ 2016 09 27, 07:02)
Sveikos smile.gif gal kartais kas turite Judith Mcnaught knygą Tobula? Turiu šios autorės visas knygas lietuvių ir anglų kalbomis, trūksta tik "Tobulos" smile.gif Labai gaila, kad nebėra knygynuose...

Man buvo paskolinę paskaityt popierinę. Berods, turiu pdf kompe.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 09 27, 08:16)
Man buvo paskolinę paskaityt popierinę. Berods, turiu pdf kompe.

Gal galėtumėte man atsiųsti? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona7 @ 2016 09 21, 11:23)
Ar yra jau skaičiusių Septyneto antrą dalį? Kaip ji jums nes man tai Suppppppppppper smile.gif


Aš laukiu kada pasirodys bibliotekoje ax.gif labai smalsu perskaityti 2 dali po pirmos biggrin.gif o ir nebeturiu ka skaityti, kremtu 5 dali svetimsales
Atsakyti