Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(mikki @ 2016 06 10, 18:32)
As dabar damusineju serija Aly Martinez "On the ropes". Ilgai laukiau trecios dalies, tai dabar suskaitineju. Cia tokios kiek rimtesnes.

Jei lengvo tai skaiciau Samanthe Beck" Private pleasures" serija. Lengva, minksta, pukuota, erotiska biggrin.gif

Dar is lenvesniu, bet ne visai muilas Donna Michaels "Harland county"

Kol kas nezinau ka toliau imsiu g.gif


lengva, pūkuota ir dar erotiška????? bigsmile.gif noriu, reikia, skaitysiu biggrin.gif

Aš skaitau Philipos Gregory "Taming of the queen" apie šeštą Henriko VIII žmoną.
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2016 06 12, 14:43)
aš šiuo metu S. Montefiore "Namas prie jūros" , sekanti laukia "Mergina, kurią palikai" smile.gif

p.s. kaip "Dėžutė su drugeliu"??  smile.gif

Abi skaitytos ir patikusios bigsmile.gif
Dar labai nedaug perskaičiau, nes pradėjau tuo pačiu metu skaityti dar vieną knygą (kas man visai nebūdinga,nes skaitau vienu metu tik vieną!) Paula Hawkins Mergina Traukiny, tai vat ta labiau įtraukė ir kai tik ją baigsiu grįšiu prie dežutės blush2.gif Tuomet parašysiu atsiliepimą 4u.gif
Atsakyti
atrodo, "užsiroviau" ant geros knygos. Bent jau įtraukė taip, kad pamiršau, kur važiuoju, ko važiuoju ir kur man išlipt hihihi.gif atrodė - kelias tolimas, turiu gerą gabalo laiko skaitymui, o pralėkė it 5 min doh.gif Pradėdama knygą to nesitikėjau - buvo panašu į eilinę meilės istorija su gan fainais veikėjais ir kiek juokingu siužetu. Bet... viskas yra ne taip kaip atrodo ir še tau, kad nori, istorija įgauna visai kitą linkę. Ir tai man patiko. Skaitom toliau, laukiam kas bus. O, čia matot, dirbti reikia... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 06 10, 12:16)
Aū skaitytojos, ką skaitom?


Aš perskaičiau Brangakmenis https://www.knygos.l...s/brangakmenis/ nors nemėgstu kai buna fantastikos elementu smile.gif ta prasme kad turi galiu, geba kaip cia pakeisti spalva pvz plytos , bet įtraukė kad knyga apie surogates, surogatine motinystę, manau dėl to nemečiau į šoną ir siužetas nieko, bet bus antra dalis pasibaige nei taip nei kitaip, be antros dalies neaisku, kas ten draugas is tikruju surogates wink.gif Veiksmas vyksta Kinijoje, o surogates merginos is vargingiausio sluoksnio, kurias parduoda nusiperka kilmingieji.


Nebezinau ka skaityti, skaitau tik LT ir jau nieko naujo idomaus neberandu...... o taip neidomu skaitineti bet ka biggrin.gif doh.gif

gal reikia pradėti Svetimsale ar kaip ten ji, kur daug knygu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 15 birželio 2016 - 21:07
QUOTE(egzotikaa @ 2016 06 15, 21:06)
Aš perskaičiau Brangakmenis https://www.knygos.l...s/brangakmenis/ nors nemėgstu kai buna fantastikos elementu smile.gif ta prasme kad turi galiu, geba kaip cia pakeisti spalva pvz plytos , bet įtraukė kad knyga apie surogates, surogatine motinystę, manau dėl to nemečiau į šoną ir siužetas nieko, bet bus antra dalis pasibaige nei taip nei kitaip, be antros dalies neaisku, kas ten draugas is tikruju surogates wink.gif Veiksmas vyksta Kinijoje, o surogates merginos is vargingiausio sluoksnio, kurias parduoda nusiperka kilmingieji.
Nebezinau ka skaityti, skaitau tik LT ir jau nieko naujo idomaus neberandu...... o taip neidomu skaitineti bet ka  biggrin.gif  doh.gif

gal reikia pradėti Svetimsale ar kaip ten ji, kur daug knygu  ax.gif


Nebeišverčia gerų knygų. Aš bandžiau su Svetimšale susidraugaut, bet nepavyko. Kiti labai giria.
Atsakyti
Sveikos,
pamačiau, kad yra knygos "aš prieš tave" tęsinys "PO tavęs" gal kas skaitėte, kaip ji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2016 06 30, 11:13)
Sveikos,
pamačiau, kad yra knygos "aš prieš tave" tęsinys "PO tavęs" gal kas skaitėte, kaip ji?  smile.gif

Aš skaičiau, na su pirmąja nesulyginsi ir jei skaitant tikiesi, kad bus taip pat gerai,tai nusivili, bet aš skaičiau po ilgo tarpo (gal daugiau nei po metų kai buvau skaičiusi aš prieš tave) ir skaičiau kaip atskirą istoriją,tai buvo visai nieko, na bet šiaip jau tokia nuobodoka.
Atsakyti
Parasyta tikintis uzsidirbt is pirmosios knygos sekmes - skaityt galima ir net idomu, kaip ten Lu toliau gyveno ir meile rado, nieko ypatingo.
Atsakyti
Labas wink.gif

Visai netiketai i mano rankas pateko Lisa Kleypas knyga, ir labai uzkabino. Perskaiciau visas Nenuoramu ir Hetaveju dalis. Gal zinote ar dar pasirodys kokiu sios autores kurybus knygu? Gal galite kazka panasaus kitu autoriu knygu rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2016 08 04, 10:50)
Labas  wink.gif

Visai netiketai i mano rankas pateko Lisa Kleypas knyga, ir labai uzkabino. Perskaiciau visas Nenuoramu ir Hetaveju dalis. Gal zinote ar dar pasirodys kokiu sios autores kurybus knygu? Gal galite kazka panasaus kitu autoriu knygu rekomenduoti?


pabandyk pavartyti šią ir prėjusią temą. Meginos daug apie šią autorę yra kalbėjusios. Aš nesu jos knygų skaičius, bet kitos tai tikrai daug.
Atsakyti
QUOTE(Aura88 @ 2016 08 04, 10:50)
Labas  ;)

Visai netiketai i mano rankas pateko Lisa Kleypas knyga, ir labai uzkabino. Perskaiciau visas Nenuoramu ir Hetaveju dalis. Gal zinote ar dar pasirodys kokiu sios autores kurybus knygu? Gal galite kazka panasaus kitu autoriu knygu rekomenduoti?


Mc Naught wub.gif wub.gif wub.gif geriau nei Kleypas, nors as irgi laukiu, kada ji vel kazka isleis, ne sjos abi mano megiamos autores

Mc Naugt yra daug irgi knygu visos man labai labai labai
Rojus 2 dalys
Troskimu grumtynės
ar tu prisimeni

su pustomis suknemis tu laiku wub.gif
karta ir visiems laikams
kol nebuvo taves'
tikras stebuklas
lemties pirslys - pradzia man kliuvo nes ale deketyvas ju nemegstu bet veliau super
svajoniu karalyste ja gal [askutine skaitykite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 28 rugpjūčio 2016 - 22:04
QUOTE(egzotikaa @ 2016 08 28, 22:57)
Mc Naught  wub.gif  wub.gif  wub.gif geriau nei Kleypas, nors as irgi laukiu, kada ji vel kazka isleis, ne sjos abi mano megiamos autores

Mc Naugt yra daug irgi knygu visos man labai labai labai
Rojus 2 dalys
Troskimu grumtynės
ar tu prisimeni

su pustomis suknemis tu laiku  wub.gif
karta ir visiems laikams
kol nebuvo taves'
tikras stebuklas
lemties pirslys - pradzia man kliuvo nes ale deketyvas ju nemegstu bet veliau super
svajoniu karalyste ja gal [askutine skaitykite

McNaugh man taip pat labai patinka. Man atrodė, kad visas skaičiau, o pasirodo ne. Kas čia Su pustomis suknelemis tu laiku". Pirmą kartą girdžiu. Kada ji buvo leista? Apie ką?
Atsakyti