Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

QUOTE(maria0812 @ 2014 11 30, 17:36)
pirma dali jau suvalgiau, skaitosi lengvai.  Na cia nera "raudonojo kambario",man labiau patiko si pagrindine veikeja, nei pilku atspalviu. Einu valgyti antros dalies.

ani?tada ir aš noriu. Pasidalink ką blush2.gif
Atsakyti
prasom
Prašau dalintis knygomis per až ar kitais būdais, keldami nuorodas pažeidžiate autorių teises ir galiojančius teisės aktus
Moderatorė
Atsakyti
... senkju senkju, varysiu smagintis yu.gif Gal ir vyrui paskui pasiseks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 02 gruodžio 2014 - 09:09
Sveikos romanu myletojos!!! 4u.gif

gal patarsit kokia nors knyga panasiu siuzetu.

Zodziu labai noriu perskaityti tokia ar panasia istorija: seni gudus Anglijos ar Prancuzijos viduramziai (na ne sie laikai) neturtingas vyras ar tarnas isimyli kilminga dama, jai raso laiskus, deklamuoja eiles, visaip rodo savo nuosirdzia meile, deja ta dama ji vedzioja uz nosies, paniekina atstumia, ar net zemina tyciojasi is jo, kol palaipsniui supranta kad jai jo pradeda trukti ir ji pradeda jausti begaline meile ir aistra jam, deja jis pradeda skleisti salti, tampa saltas savo damos atzvilgiu net agresyvus...prasideda intrigos, dramos, agresija, asaru pakalne ir t.t ir t.t... wub.gif

kazkada lb lb seniai maciau panasios tematikos filma ir jis man giliai istrigo tik nepamenu pavadinimo nieko..

gal jus expertes zinot panasaus siuzeto knyga ir galetumet parekomenduot? skaitau ir angliskai. bigsmile.gif

lb dekui.
Atsakyti
Na tai McNaught knygos, Kleypass rašo apie senovę. Elisabeth Rolls. Aš mažai istorinių skaitau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SquezeeHRD @ 2014 12 03, 08:48)
Sveikos romanu myletojos!!! 4u.gif

gal patarsit kokia nors knyga panasiu siuzetu.

Zodziu labai noriu perskaityti tokia ar panasia istorija: seni gudus Anglijos ar Prancuzijos viduramziai (na ne sie laikai) neturtingas vyras ar tarnas isimyli kilminga dama, jai raso laiskus, deklamuoja eiles, visaip rodo savo nuosirdzia meile, deja ta dama ji vedzioja uz nosies,  paniekina atstumia, ar net zemina tyciojasi is jo, kol palaipsniui supranta kad jai jo pradeda trukti ir ji pradeda jausti begaline meile ir aistra jam, deja jis pradeda skleisti salti, tampa saltas savo damos atzvilgiu net agresyvus...prasideda intrigos, dramos, agresija, asaru pakalne ir t.t ir t.t... wub.gif

kazkada lb lb seniai maciau panasios tematikos filma ir jis man giliai istrigo tik nepamenu pavadinimo nieko..

gal jus expertes zinot panasaus siuzeto knyga ir galetumet parekomenduot? skaitau ir angliskai. bigsmile.gif

lb dekui.

nu konkrečiai tokios nesu skaičiusi. Čia jei gūdūs viduramžiai tai koks 15-16a. tik. Man labiau patinka 19a pradžia kai jau šiokia tokia civilizacija buvo biggrin.gif
Šiaip iš tokių senų laikų skaičiau Deveraux. Pabandyk Aksominę sagą paskaityti. Siužetas gal ne toks, bet šilta- šalta ten pilna tongue.gif

O jei susigundysi naujesniais amžiais tai rekomenduočiau Lisa Kleypas "Wallflowers" seriją ar kitas Kleypas knygas. Ir smagios ir įdomios.

Jei nori vargšas-turtinga ir įdomesnio siužeto tada viena geresnių Mary Jo Putney "The Bargain".

Aš labai mėgstu istorines, tai čia be galo galėčiau vardinti biggrin.gif
Atsakyti
Kleypas knygos labai man patinka, bet ten siuzetas ne toks, kokio norite, pagrindines veikejos vis tik gerietes, kad kartais ir nemoka elgtis tarp aristokratu ar pan 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz rekomendacijas, thumbup.gif

QUOTE(abiga @ 2014 12 04, 18:45)
Kleypas knygos labai man patinka, bet ten siuzetas ne toks, kokio norite, pagrindines veikejos vis tik gerietes, kad kartais ir nemoka elgtis tarp aristokratu ar pan  4u.gif


O kokia knyga is Kleypas isimintiniausia? Turbut pasirinksiu kazka is sios autores knygu.
Atsakyti
Ech, šiandien susiprotėjau kad praleidau savo mėgstamiausios rašytojo naujos knygos pasirodymą.
Tai dabar kramsnoju ir lūžtu iš juoko beskaitydama. Kaip aš pasiilgau šios autorės humoro. JAu maniau kad autorė nesugebės sukurt jokio pritrenkenčio personažo. Na, bet ši Elina tai tiesiog nemirtinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

"The one with short black hair and black eyes, who seemed to be the sister of the rude dragon, smiled at Elina. “Hi.”
Elina gave a typical Rider greeting. “Hope death finds you well today.”
“Um . . . okay.” She cleared her throat. “I’m Branwen. This is Izzy.”
“Elina Shestakova of the Black Bear Riders of the—”
“Yes, yes. We got that. Earlier. Your . . . extensive
name.”
“Have you come to kill me?” Elina asked.
“Uh . . . no.”
“Then move.”
They did, and Elina stepped between them and began walking. She studied the castle as she walked. There were beautiful tapestries on the walls. Some depicting battles. She stopped to look closely at one and realized the two females were still behind her.
She faced them and asked, “Do you fear I still plan to kill your Dragon Queen?”
“Surprisingly, no,” the one called Branwen replied.
“So you follow because you find me attractive? Sadly, for you,” she went on honestly, “I do not desire females. But there are many in my tribe who do. I can introduce you. You can become one of their many wives.”
“What? No.”
“There is no shame. Many of our tribes are made up of only females. They do not like men. They do not like cocks. They only like the pussy.”
“No, no, no,” Branwen quickly corrected. “We like the cocks.”
The brown-skinned woman, Izzy, suddenly turned to her comrade. “What are you doing?”
“I don’t know. But she’s completely freaking me out! I think it was that greeting. Who says hello like that?”
“If death does not find you well,” Elina explained, “he will take you. So we hope he finds you well.”
Izzy nodded. “See? That is quite logical.”
“You have eyes like bastard dragon,” Elina noted about Branwen. “And you were with him earlier at jail. Do you share mother? Or do all your dragon people who are not royal look alike?”
“We share mother.”
“Now you’re starting to talk like her?” Izzy asked.
“I can’t help it! The way she talks is oddly entrancing.” She took a breath. “He’s my brother.”
“I pity your soul. He is bastard. And deserves painful death. You, however, seem very nice. I am glad to know you.” She nodded at Izzy. “And you, too, dark-skinned female with big shoulders. You remind me of bear I once hunted during snowstorm. I use his pelt now on my hut floor.”
Since the females did nothing but stare at her, Elina turned and went in search of food.
doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif wub.gif
https://www.goodread...7-light-my-fire lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Aš pradėjau skaityti "Last call" trilogiją.
Atsakyti
QUOTE(SquezeeHRD @ 2014 12 05, 13:26)
Dekui uz rekomendacijas, thumbup.gif
O kokia knyga is Kleypas isimintiniausia? Turbut pasirinksiu kazka is sios autores knygu.

Man tai nuosirdziai visos skaitytos patiko, pvz., Ir tada atejai tu , manau, bandykit bet kokia 4u.gif Kadangi megstu knygu serijas, ipudi padare keturlogija Wallflowers (liet. k. berods "nenuoramos aristokrates", dar tik dvi is keturiu isleido).
Atsakyti
Taigi pradėjau last call trečią knygą. Vajeeee..... kaip skiriasi nuo pirmų dviejų. Mano reakcija buvo maždaug blink.gif blink.gif bigsmile.gif bigsmile.gif KĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ? Bet gera knyga thumbup.gif Pirma knyga patiko mažiausiai, nes nervavo pagrindinė veikėja. Ot durna merga, niekada nesupratau ir nesuprasiu tų, kurios "aš pasiaukosiu, kad jo ateitis būtų geresnė". Žodžiu, spirt subinėn ir "durne tu durne". Ką čia ir bepridursi. Antroji žymiai geresnė, gilesnė, rimtesnė, nuspėt galima, bet man patiko. Na o trečioji - kaip perkūnas iš giedro dangaus. Skaityčiau, bet "dirbti" reikia hihihi.gif bet suma sumarum - rekomenduoju. Turbūt bus ir ketvirta knyga.
Atsakyti