Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Tepaluota, a kodėl nepatinka? pasakyk, gal ir man nebepatiks biggrin.gif atidaviau mašiną paruošt žiemai...parpėdinau namo ir...rytdienai gavau užsakymą doh.gif biggrin.gif nu, ir kų daryc...teks ryt paryčiais varyt į darbą doh.gif užkniso/užkniso, bet...negaliu neimt biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš ką, vietoj - 10 padariau + 10. Ir visus giedotojus "kūūdinkis, kūūūdinkis" pasiunčiau nx. Gražiai. Ir šiaip kai pagalvoju, nuo paauglystės parinausi visą laiką - iš aplinkinių pastoviai girdėdama, kad va apkūnoka, storoka, ten per daug, ten numest kelis kg ir t.t., nesvarbu, kad max svėriau 58 kg.
Tai va, pasiunčiau visus nakum ir dabar tai mano ir tik mano reikalas, tegu tik kas pypteli dar. O dėl tolimesnių žingsnių bus matyt, kol kas bbd ant minčių "kaip greičiau sulieknėt, kodėl nekrenta svoris, ką suvalgyt, ko nevalgyt". Svarbu dabar nusiramint, rast balansą ir neforsuot. Nes blin, kaip mane ėda tie ėdimai, tik ne į mažesnę pusę, o toks įspūdis, kad absoliučiai atvirkščiai organizmas ir psichika reaguoja į tokius raginimus.
Atsakyti
Turtle, viskas bus gerai. Ir nebedink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 03, 11:47)
Ir šiaip kai pagalvoju, nuo paauglystės parinausi visą laiką - iš aplinkinių pastoviai  girdėdama, kad va apkūnoka, storoka, ten per daug, ten numest kelis kg ir t.t., nesvarbu, kad max svėriau 58 kg.
Tai va, pasiunčiau visus nakum ir dabar tai mano ir tik mano reikalas


Ir teisingai... Aš irgi dabar kai pagalvoju... Na, paauglystėj sakykim buvau tikrai apkūnoka, paskui 8-9 klasėj sulieknėjau.. 2 kurse svėriau 64 (ūgis 176). Bet kiek atsimenu - VISADA galvojau, kad esu stora. O taip galvojau kodėl? Nes visada kas nors pasakydavo, kad va, apkūnoka, storoka - va lygiai taip, kaip Marla rašo.. Ir mano ex - super prisidėjo prie mano iškreipto savęs įsivaizdavimo..nes jam patikdavo itin liesos, o aš buvau jo akimis - stora. Bent jau taip sakydavo. Tik kai nusprendžiau skirtis galutinai - tada jau pasidariau (kažkaip stebuklingai) nebestora ir visai netgi graži. O kai pažiūriu anų laikų nuotraukas - buvau visai nestora, visai normali mergina/moteris. Dabar tokia būčiau... Ir vat irgi dabar galvoju - juk tai TIK MANO reikalas. Savo dukrai vis kalu, kad ji NĖRA stora...nes mūsų visuomenėj juk tooooks lieknumo kultas, kad jau 11-12 metų mergaitės pergyvena dėl savo linijų doh.gif . NERVINA. Pasakojo dukra, kaip viena jos pažįstama mergaitė (11 metų) sakė, kad "jos svajonė - sverti 20 kg" doh.gif . Todėl, jei dukra papasakoja, kad kas nors jai pasakė ką nors jos svorio tema, sakau - ne jų čia reikalas ir nieko tu neklausyk. Nes ir pati dabar jau galvoju, kad ne jų čia reikalas.. Tik man seniau niekas to nepasakydavo. Taip, skatinu daugiau judėti, sveikiau maitintis...bet taip pat - jokiu būdu neįsikalti sau, kad ji-stora.
Atsakyti
QUOTE(Cargo @ 2014 11 03, 14:25)
Ačiū! Vasarą su šaldytais bananais vos kokteilinės nesulaužiau biggrin.gif Tik dariau ne taip, kaip šitam recepte... Gal kas paprastų pieniškų ledų receptą turit (be kiaušinio)?

Tataigi. Kas įdomiausia kad man daug kas kaldavo giminėj. Bet neatsižvelgdavo į figūros tipą. Aš nesu iš tų ilgakojų- plonakojų gazelių, mano sudėjimas smėlio laikrodžio, platoki klubai, tvirtos kojos - nu nebalerūniška asaba absoliučiai. Nu buvo menkas pilvukas ir ką? Ir dabar jei būtų man jis būtų labai gražus, nu nepatinka man six packai. Betgi ne, "pavalgius" gi mergina. Tu nevalgyk, tu į saldainius nežiūrėk, tu pabėgiok, tu dar kažką padaryk. Nu ir būdavo pabadavimai- apsiėdimai - amžina savigrauža ir smegenų amžinas pisimas. Vietoje ramybės dėl sudėjimo reikėjo pastoviai sau pist smegenis, kaip sukūdėt, kaip kilą numest, nuo celiulito žele nusipirkt. ****. Ir kuo labiau graužiuosi ir nervinuosi, kai pradeda dėl svorio nervus ėst, ir prikaišiot, juo labiau man norisi ėst visą šaldytuvo ar parduotuvės turinį iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 11:01)
a kodėl nepatinka? pasakyk, gal ir man nebepatiks  biggrin.gif

nežinau. kažkaip nepatinka ir usio, kampus vistiek reik su dantim šveist cool.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 11:01)
atidaviau mašiną paruošt žiemai..

Man savaitgalį šeimos vyrai paruošė. Visi po ratą ir yr thumbup.gif Tiesa, dar reiktų tepalus pasikeist, ale, matyt, kol neužšąlsiu kada, tol nepasikeisiu ax.gif
QUOTE(Marla @ 2014 11 03, 11:47)
Ir visus giedotojus "kūūdinkis, kūūūdinkis" pasiunčiau nx.

Maladiec thumbup.gif Ne kad priaugai, aišku, bet kad pasiuntei. tegu nesikiša ne į savo pygurus.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 03, 11:47)
Tai va, pasiunčiau visus


drinks_cheers.gif gal nuo čia ir prasideda neėdimas, o tiesiog valgymas? o figūra, iš tiesų yra tavo ir tik tavo reikalas mirksiukas.gif svarbiausia, kad pati jaustumeisi gerai mirksiukas.gif
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 14:43)
nežinau. kažkaip nepatinka ir usio, kampus vistiek reik su dantim šveist  cool.gif

Man savaitgalį šeimos vyrai paruošė. Visi po ratą ir yr  thumbup.gif Tiesa, dar reiktų tepalus pasikeist, ale, matyt, kol neužšąlsiu kada, tol nepasikeisiu  ax.gif

ane g.gif nu, man kažkaip paklūsta ir kampai su ja g.gif

ratų dar nekeičiu schmoll.gif tepalus keis,generatoriaus dirželį, bo lyg cirpti pradėjo, dar kažką ir , svarbiausia, vairo kolonėlę naują statys, bo senoji leido tepalus...nu, kažkaip perspektyva likti be vairo neviliojo biggrin.gif ne dviratis gi, kad be vairo važiuotum biggrin.gif tada jau ir ratus keisiu...
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 14:53)
tepalus keis,generatoriaus dirželį, bo lyg cirpti pradėjo, dar kažką ir , svarbiausia, vairo kolonėlę naują statys, bo senoji leido tepalus...

Uj, tai pasipurtys avinėlis biškutuką unsure.gif
Atsakyti
Aha, kai jau reik pinigus kišt tai baisiausia yra automobilis ir dantys turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 14:55)
Uj, tai pasipurtys avinėlis biškutuką  unsure.gif

tai jau ne biškutuką doh.gif aišku, ruošiausi tam, tuos tepalus leido jau geras pusmetis, ale niekaip neradom padėvėtos kolonėlės, nes naujos tai jau niekaip schmoll.gif , o visa kita, tai baikis, kaip kasmet prieš žiemą smile.gif mano gi dyzelinė, tai nori-nenori, o reik ruoštis šalčiams...ir šiaip, galiu vaikščiot su senais batais, ale mašina turi važiuot, kaip laikrodukas rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 03, 15:10)
ir dantys turbūt biggrin.gif

Aha, šiandien kak raz vieną užlipdė doh.gif
Atsakyti
Labutės.
Marla, teisingai manai 4u.gif aš tik dabar supratau, kad esu visai faina, nors sveriu gerokai daugiau. Jaunystėje geriausia draugė buvo įvariusi tooookį kompleksą, vis kartodama: "kokia tavo š..." doh.gif tiesa, aš visada smėlio laikrodis, skruzdės figūros, bet kokia jau ten š... gali būt 170 ūgio, 55 kg merginos. o kad dangstydavausi uodegą, kad slėpdavau "didelę" krūtinę, kuri buvo 70/B lotuliukas.gif kai pagalvoji, aplinkinių nuomonė gali bet ką žmogaus smegenyse įsodint.

Aurora, man irgi mašinukas turi būt be problemų. drinks_cheers.gif

konfeti, teisingai sakai savo mergaitei, nors kovoti su visuomenės požiūriu nelengva.
Atsakyti