Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 21:04)

į pietus mauni?
Atsakyti
kas čia per žvėrys? g.gif

nervijuos ...kaip bezdžionė biggrin.gif noriu būt graži (mokytis), noriu būt protinga (reik poilsio) biggrin.gif galimybių nelabai rasta...kažką reik aukot, kaip nuspręst g.gif nes noriu ir to, ir to cool.gif
Papildyta:
beZdžionė doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif atrodo, ryškiai reik poilsio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 03, 20:05)
į pietus mauni?

Į vakarienę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 21:19)
beZdžionė  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif atrodo, ryškiai reik poilsio  lotuliukas.gif

bezdžione tu bezdžione lotuliukas.gif kaip yra taip ir reikia 4u.gif mano dead line - gruodžio 1 dieną doh.gif o dar net nepajudinau vieno rimto darbo ax.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 21:33)
Į vakarienę  cool.gif

vėlu į vakarienę. eik į lovą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 03, 21:03)
vėlu į vakarienę. eik į lovą  4u.gif

Vakarienė lovoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 21:13)
Vakarienė lovoj  rolleyes.gif

g.gif nuo vakarienės lovoj šiaip jau nestorėjama rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 22:16)
g.gif nuo vakarienės lovoj šiaip jau nestorėjama  rolleyes.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aga. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 03, 21:16)
g.gif nuo vakarienės lovoj šiaip jau nestorėjama  rolleyes.gif  biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites.as vis del to UZSIVEDZIAU.nzn kas kaltas-manau kad viskas,gal pati pribrendau (per daug uzsisedejau),darbe bankrotas vienai is imoniu,padidintas kruvis nuo vasaros pradzios ir t.t. vyras kuris myli taip kaip atrodau.o dar manau kad ir jusu be proto pasiilgau.vienu zodziu dar tik pirma sav, bet jauciu 'propeleriuka' uodegoj.kol kas tik aerobika po 2 metu pertraukos (zaviuos Meska zumboj-pavydziu);po 19h needu.iskrova praejusia sav tiko ir patiko,reiks trec manau vel kartot.nu irpreik kcal skaiciavima prisimint...
flesi -as ir ziauriai pasiilgau jusu,visad mintimis buvau su jumis. Seima ok,medu dar vis kopinejam.as tik jauciu kad as raganeju,ne tokia esu gera kaip pirma kart.tik tiek kad pati jauciu,pati isvadas padarau ar paprasau nekreipt demesio smile.gif vistiek as tobula zmona :-P
Turtle-skyrybos taisykliu neturi.palinkeciau lengvu ir greitu.as anyta turejau tramdyt kad sunaus ir jo sekancios zmonos nepultu.as po siai d su ja bendrauju,o jie ne.patarimas-issikalbet,nelaikyt visko savy.o del giminiu,pasakysi kai pribresi.rasyciau ir rasyciau bet'kersta' rodo. Labos
P.s. jauciu neatstosiu nuo jusu
Papildyta:
Sveikos mergaites.as vis del to UZSIVEDZIAU.nzn kas kaltas-manau kad viskas,gal pati pribrendau (per daug uzsisedejau),darbe bankrotas vienai is imoniu,padidintas kruvis nuo vasaros pradzios ir t.t. vyras kuris myli taip kaip atrodau.o dar manau kad ir jusu be proto pasiilgau.vienu zodziu dar tik pirma sav, bet jauciu 'propeleriuka' uodegoj.kol kas tik aerobika po 2 metu pertraukos (zaviuos Meska zumboj-pavydziu);po 19h needu.iskrova praejusia sav tiko ir patiko,reiks trec manau vel kartot.nu irpreik kcal skaiciavima prisimint...
flesi -as ir ziauriai pasiilgau jusu,visad mintimis buvau su jumis. Seima ok,medu dar vis kopinejam.as tik jauciu kad as raganeju,ne tokia esu gera kaip pirma kart.tik tiek kad pati jauciu,pati isvadas padarau ar paprasau nekreipt demesio smile.gif vistiek as tobula zmona :-P
Turtle-skyrybos taisykliu neturi.palinkeciau lengvu ir greitu.as anyta turejau tramdyt kad sunaus ir jo sekancios zmonos nepultu.as po siai d su ja bendrauju,o jie ne.patarimas-issikalbet,nelaikyt visko savy.o del giminiu,pasakysi kai pribresi.rasyciau ir rasyciau bet'kersta' rodo. Labos
P.s. jauciu neatstosiu nuo jusu
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 07:30)
Nesisverk. Aš jau pasisvėriau ir pabijojau. Už visas  cool.gif


Vajei, tikras draugas bigsmile.gif Tikiuosi po kokios savaitėlės galėsi pakartoti? g.gif

QUOTE(Marla @ 2014 11 03, 13:14)
Turtle, viskas bus gerai. Ir nebedink smile.gif


Ek, kad taip kažkam į ausį cool.gif O su dingimu, matai kaip labai jau margai gyvenu - kelis metukus ramiai prazulinu a paskui kai dedu, kad net fejerverkai skraido bigsmile.gif Išvada - su turtle bent jau nenuobodu, ane? cool.gif Gal tasmtelę kada suorganizuosim gyvai pamatyt? rolleyes.gif

QUOTE(flesi @ 2014 11 03, 19:28)
aš tik dabar supratau, kad esu visai faina, nors sveriu gerokai daugiau. 


Manau tai vadinama IŠMINTIM mirksiukas.gif Aš dabar stora ir visokia kitokia, nu bet žinot... vis dėlto kažkodėl nors dešimtmetis skiria, bet aš sau gražesnė dabar, neskaitant visų kg - ale ot iškreiptų veidrodžių karalystė lotuliukas.gif Nieko, reik puoštis, Meška greit mane gyvai invertins, jau dabar kinkos dreba, nes kai pamatys mane... doh.gif topsecret.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 03, 20:04)


ir nuo tokių soti būsi? unsure.gif Kažkaip kūdokos pasirodė g.gif

QUOTE(Akire3 @ 2014 11 03, 22:34)
Turtle-skyrybos taisykliu neturi.palinkeciau lengvu ir greitu.as anyta turejau tramdyt kad sunaus ir jo sekancios zmonos nepultu.as po siai d su ja bendrauju,o jie ne.patarimas-issikalbet,nelaikyt visko savy.o del giminiu,pasakysi kai pribresi.rasyciau ir rasyciau bet'kersta' rodo. Labos
P.s. jauciu neatstosiu nuo jusu


Va dėl anytos sveikatos tai nuoširdžiai pergyvenu. Šiandien su MBB išgėrėm alaus, aš leptelėjau kažką (nu negi aš kalta, kad humoro nesupranta cool.gif ) ir išlėkė kažkur kitur miegot. Indomu kur, kad tik man ryt vakare prisistatytų, vaikus pažiūrėtų, bo išėjimą eilinį organizuojuosi (nu čia tokia intensyvi terapija vyksta). Bet užtat man visai fain, nesipainioja po akim biggrin.gif

Beje, Akire3, pasakysiu tokią žiauriąąą tiesą - jei pabėgsi nuo Minus 10, tai Minus 10 tave vieną dieną tikrai suras - patikrinta dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2014 11 04, 01:07)
Tikiuosi po kokios savaitėlės galėsi pakartoti?  g.gif

Spakainiai cool.gif
QUOTE(turtle @ 2014 11 04, 01:07)
Aš dabar stora ir visokia kitokia...

Nu kaži, ar tik ne tokia pat stora, kokia buvai? cool.gif
Atsakyti