Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 18:39)
Aš apie laminatą klausiau, o tu jau atsakei  hihihi.gif

ane g.gif tai kam čia dar buvo cekava g.gif biggrin.gif

pagaliau sutvarkė dantį yahoo.gif assa.gif dabar dar higieną padaryt po poros savaičių ir...atsikvėpsiu gal biggrin.gif man kaip lapkritis, taip vienos išlaidos doh.gif mašina,gyvybės draudimas, būsto draudimas, dabar dar dantys...pleee...Kalėdoms tuoj nieko neliks cool.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 19:06)
pagaliau sutvarkė dantį  yahoo.gif

Man vieną užplombavo, atviras nervas buvo, liko dar vienas. Sakė, nebūtina ten tvarkyt, ale su liežuviu vis užčiuopiu, tai kad jau pradėja, tai susitvarkysiu. Dar protinį reiktų išsiraut vieną, bet tempiu doh.gif Su ranka smagintis kai pradėjau, tai visus kitus galus apleidau ax.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 19:06)
Kalėdoms tuoj nieko neliks  cool.gif

O aš kaip kurmis kaupiu rolleyes.gif Kalėdoms nesitaškysiu, ale veselia ant nosies. Ir, galimai, apiracije unsure.gif
Ai, vakar atlyginimą išmokėjo už visus metus, kad eurais nereiktų laugh.gif Galiu nebedirbt šiemet. Ir paskolos už butą teliko viena įmoka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 05 lapkričio 2014 - 19:40
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 19:40)
Man vieną užplombavo, atviras nervas buvo, liko dar vienas.
Sakė, nebūtina ten tvarkyt, ale su liežuviu vis užčiuopiu, tai kad jau pradėja, tai susitvarkysiu.

O aš kaip kurmis kaupiu rolleyes.gif Kalėdoms nesitaškysiu, ale veselia ant nosies. Ir, galimai, apiracije unsure.gif
Ai, vakar atlyginimą išmokėjo už visus metus, kad eurais nereiktų laugh.gif Galiu nebedirbt šiemet. Ir paskolos už butą teliko viena įmoka ax.gif

brrr...man nervą marino 3 savaites doh.gif
aha, eik tvarkyk, mažiau mokėt reiks ax.gif

aina sau...ir vienur reik, ir kitur unsure.gif
čia dabar kas???? ai, už likusius mėn. šių metų? ar už kitus metus blink.gif g.gif
žinok, ir aš mislinu taip padaryt prieš šventes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 19:47)
čia dabar kas???? ai, už likusius mėn. šių metų?

Už spalį, lapkritį ir gruodį laugh.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 19:47)
žinok, ir aš mislinu taip padaryt prieš šventes  biggrin.gif

Ir mes, ko gero, taip darysim. Ir nedirbt planuojam nuo kokios 23-24d. porą savaičių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 20:08)
Už spalį, lapkritį ir gruodį laugh.gif

Ir mes, ko gero, taip darysim. Ir nedirbt planuojam nuo kokios 23-24d. porą savaičių rolleyes.gif

karsta.gif biggrin.gif

o po N.Metų tas porą savaičių dirbsit? bo aplink mane daugelis sako, kad ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 20:12)
o po N.Metų tas porą savaičių dirbsit? bo aplink mane daugelis sako, kad ne  g.gif

Dar mąstom, bet aš linkus manyti, kad per didelė prabanga nedirbt unsure.gif O ir žmonėm tada mėnuo nedarbo gaunasi - iš ko gyvens? Gal ne pilnu pajėgumu, po kokią savaitę atostogų arba neapmokamų, jei norės, išleisim, ale manau, kad dirbsim. Jievrus jau užsakiau, atveš tiesiai iš banko su apsauga.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 20:33)
Dar mąstom, bet aš linkus manyti, kad per didelė prabanga nedirbt unsure.gif

vat ir aš taip manau cool.gif net ir mažose parduotuvėlėse, o ką, ateis bobutė su 500 už čikoladuką, nu, neparduos ir tiek, o apyvartą kasdieninę gi galima daryt ax.gif kartais man atrodo, kad velnias ne toks juodas, kaip jį paišo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 20:45)
apyvartą kasdieninę gi galima daryt  ax.gif kartais man atrodo, kad velnias ne toks juodas, kaip jį paišo  smile.gif

Ai, sausis visada sausesnis, išsileidžia gi žmogai per šventes, bet judėjimas vistiek yr. Dar ant mumi neakivaizdininkų bus, sesija kak raz, tai irgi jaučiasi šiek tiek. Kažkaip labiau tos prieššventinės dienos baugina, kai pradeda lįst visokie "draugai" iš visokių įstaigų su "nekaltais" ale "neprašymais" įdėt indėlį į šventinį anųjų stalą. Pernai nedirbom, buvo priežastis gražiai atsakyt, tai labai smarkiai pasijuto doh.gif O prieš savaitę prašyt juk neis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 20:57)


doh.gif nekenčiu/nekenčiu... cool.gif tai dar viena priežastis bėgt iš tokios sferos rolleyes.gif ir kada tai baigsis...
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 05, 21:03)
ir kada tai baigsis...

Per šventą niekada doh.gif Tu miškuose dar, o mes juk pačiam centre, visi taškai visiems pakeliui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 05, 21:11)
Per šventą niekada doh.gif Tu miškuose dar, o mes juk pačiam centre, visi taškai visiems pakeliui doh.gif

aha, tuoj spjausiu į tą viską rolleyes.gif o jumei tik užuojauta 4u.gif ir toks tylus didelis noras - GANA ...
Atsakyti
Su pyragų diena!

user posted image
Atsakyti