Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

Na, nuotakos, tai kaip sekasi ruoštis?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 04 10, 09:53)
Na, nuotakos, tai kaip sekasi ruoštis?smile.gif


Visai gerai ((: kvietimus jau po truputį daliname, taip pat gavome ir linkėjimų knygą. Kitą savaitę planuojam užsisakyti momentinį fotoaparatą, kurį naudosime ir vestuvėse (linkėjimų knygoj į kišenėles mausim).

Labiausiai stringu su batais. Noriu žemakulnių, kurie prie pagrindinės ilgos suknelės tiktų įvairiausi, bet problemos yra su antrąja suknele. Ji balta, su auksiniais nėriniais. Tai realiai nusipirkus nude ar kokios rožinės spalvos batelius, jie su suknele pjausis. Reik ieškoti arba auksinių batelių, kurie vargiai ar atitiks tuos nėrinius, arba imti kokius baltus batelius, kurių nenoriu. Tai va taip ir vilkinu šį reikalą, tingėdama kažką sugalvoti.

Kaip jums? Kokius pliusiukus užsidėjot? (:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 12 balandžio 2015 - 14:16
QUOTE(lahti @ 2015 04 12, 14:59)
Visai gerai ((: kvietimus jau po truputį daliname, taip pat gavome ir linkėjimų knygą. Kitą savaitę planuojam užsisakyti momentinį fotoaparatą, kurį naudosime ir vestuvėse (linkėjimų knygoj į kišenėles mausim).


Sakykit knygą pirkote ar užsisakėte? bigsmile.gif ir domina kur? 4u.gif
Atsakyti
na, damos, kaip juda planavimai visoms? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 04 13, 07:16)
Sakykit knygą pirkote ar užsisakėte? bigsmile.gif  ir domina kur? 4u.gif


Užsisakėme individualiai gamybai iš liumy.lt ((: Pasirinkome tokį modelį, tik mūsų knyga tamsiai rudos spalvos ir yra horizontali, o ne vertikali. Kišenėlės persikinės ir tik po vieną ant lapo. {: Pagalvojome, kad bus linksma kišti momentines nuotraukas, knyga greitai užsipildys, nes likusioje vietoje žmonėms nereiks tuščiažodžiauti. Parašys vieną sakinį ir to pilnai užteks, kad po to vartant knygą nenusibostų skaityti beletristikų, o foto pagyvins visą vaizdą. ((: Ir gamyba labai patenkinti esam, padarė gal per 3 savaites, įpakuota buvo gražioje dėžėje. {:
Atsakyti
o as nusipirkau momentini foto aparata biggrin.gif kazkokia krize man ax.gif pakvietem daug sveciu, galvojom, kad daug kas atsisakys, bet ne velnio biggrin.gif planavau kazkur 40 zmoniu, bet jauciu bus 55 biggrin.gif tai dabar nusprendziau, kad man reikia dekoratores/koordinatores, nes pati neturesiu laiko tikrai. Reiks su sveciais is uzsienio uzsiimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2015 04 14, 15:55)
o as nusipirkau momentini foto aparata biggrin.gif  kazkokia krize man ax.gif pakvietem daug sveciu, galvojom, kad daug kas atsisakys, bet ne velnio biggrin.gif  planavau kazkur 40 zmoniu, bet jauciu bus 55 biggrin.gif tai dabar nusprendziau, kad man reikia dekoratores/koordinatores, nes pati neturesiu laiko tikrai. Reiks su sveciais is uzsienio uzsiimt smile.gif


biggrin.gif sveikinu susivokus savy!
aš vis dar esu giliam įsitikinimę, kad mūsų sprendimas nusisamdyti planuotojas / dekoratores / koordinatores buvo pats geriausias ir protingiausias.. smile.gif
mes irgi galvojom pirkti fotoaparatą, bet labai tikiuosi, kad mūsų merginos ras išeitį dėl sugalvoto svečių knygos varianto ir nereikės išlaidauti papildomai tokiam dalykui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2015 04 14, 18:12)
biggrin.gif sveikinu susivokus savy!
aš vis dar esu giliam įsitikinimę, kad mūsų sprendimas nusisamdyti planuotojas / dekoratores / koordinatores buvo pats geriausias ir protingiausias..  smile.gif
mes irgi galvojom pirkti fotoaparatą, bet labai tikiuosi, kad mūsų merginos ras išeitį dėl sugalvoto svečių knygos varianto ir nereikės išlaidauti papildomai tokiam dalykui  bigsmile.gif

As nusipirkau nauja, 59 eur. Pagalvojau, kad ir ateiciai faina turet, jei vaiku turesiu smile.gif man planuotojos nereikia, nes jau viska susiplanavus biggrin.gif daug sveciu atvaziuoja penktadieni, tai tikrai neturesiu laiko uzsiimt dekoravimu. Busimas vyras irgi palaimino si mano sprendima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moske_poske: 14 balandžio 2015 - 20:11
QUOTE(moske_poske @ 2015 04 14, 19:11)
As nusipirkau nauja, 59 eur.


kuri modeli Tu pirkai ir turbut ne Lietuvoj, ane? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2015 04 14, 22:12)
kuri modeli Tu pirkai ir turbut ne Lietuvoj, ane? smile.gif

Olandijoj, fujifilm instanx 8, mini foto smile.gif
Atsakyti
aš vakar jau buvau suknelės primatavime thumbup.gif wub.gif liko dar daug smulkmenų, bet jau pagrindiniai dalykai suorganiozuot, apsiėjom be planuotojų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2015 04 14, 21:12)
kuri modeli Tu pirkai ir turbut ne Lietuvoj, ane? smile.gif


Lietuvoj labai panašios kainos {: mini jau su popieriukais apie 65 eurus kainuoja, wide be popieriukų - 70 eurų. Mes nusprendėm wide imti, nes planuojame jį panaudoti ir kelionių metu ar kokiose šeimos šventėse. Vienu žodžiu, be darbo jis neliks, tai ir prie tų vestuvinių išlaidų nelabai skaičiuojasi...


Ką mąstot su vardo kortelėm/dovanėlėm daryti?
Atsakyti