Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

QUOTE(baisa-pabaisa @ 2015 04 20, 10:44)
Iš ten dar neragavom. Būnant Palangoj būtinai paragausim. Lendu jų darbelių pažiūrinėt. Dėkui  4u.gif


nėra už ką mirksiukas.gif
man pačiai labai sunku kažką vertinti ar rekomenduoti, nes pirkome macaroons apskritai Lietuvoje tik vienoje vietoje - restorane "Pušų Paunksnėje", tačiau ir ten jų neragavome biggrin.gif pilni pilvai buvo nuo ragautų desertų..
Atsakyti
Truputi pateršiu dar Jūsų temutę ne į temą blush2.gif Macarons labai mėgstam, pirkom juos ir Herme parduotuvėj, Klaipėdoj visur išragavom, poroje labai išgirtų vietų teko labai nusivilti o ir kaina ten pati didžiausia buvo. Patiko baker street kepti ir paskutinius pora kart uzsakinėjom fb uka. Dabar toliau ieškom kur ragaut. Mums turbūt pats geriausias desertas macarons blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baisa-pabaisa @ 2015 04 20, 10:55)
Truputi pateršiu dar Jūsų temutę ne į temą  blush2.gif  Macarons labai mėgstam, pirkom juos ir Herme parduotuvėj, Klaipėdoj visur išragavom, poroje labai išgirtų vietų teko labai nusivilti o ir kaina ten pati didžiausia buvo. Patiko baker street kepti ir paskutinius pora kart uzsakinėjom fb uka. Dabar toliau ieškom kur ragaut. Mums turbūt pats geriausias desertas macarons  blush2.gif


aš pati macaroons ragavau tik Laduree Paris parduotuvėje Dubline ir pačiame Paryžiuje. kažkaip man todėl buvo labai svarbu pasirinkti ne morenginius, ne per saldžius, ne per riebius, kadangi pati žinau, koks turi būti nuostabus jų skonis smile.gif merginos dar planavo ragauti ir parašyti atsiliepimus iš Baker Street, bet joms rekomendavus būtent Pajūrio Kepyklėlę ir kainoms puikiai tinkant mūsų biudžetui pasirinkome tą kepyklą smile.gif
Atsakyti
Lahti! gal galetumet pasiulyt savo ideju ko klausite sveciu reportaziniam filmuke? man patiko sita ideja!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2015 04 20, 16:35)
Lahti! gal galetumet pasiulyt savo ideju ko klausite sveciu reportaziniam filmuke? man patiko sita ideja!! 4u.gif



Siūlėme paklausti kiek, svečio nuomone, pora turės vaikų, kokie vaikų vardai tiktų, ko galėtų palinkėti, kad ateityje pora tik tvirtėtų, koks gražios meilės receptas, kaip įsivaizduoja jaunuosius ateityje ir taip toliau ((: na, tiesiog viską, kas nereikalauja daug įdirbio, bet gražiai "susiklauso" ((:

Jau gavome naujienas iš savo juvelyro, kad žiedeliai pagaminti {{{: antradienį planuojame važiuoti pasimatuoti, tada truputį paploninti žiedą ir įsodinti deimantus. Smagu, kai viskas juda pirmyn! Na, ir kvietimus jau gerokai įpusėjome dalinti, reikia tik kai kurias gimines pasiekti ir išsiųsti kai kuriuos paštu <<:

O kada jūs darysitės bandomąją šukuoseną su makiažu? Aš realiai norėjau sulaukti kokios progos, bet priešvestuvinę darysime Vilniuje, o grožio procedūros Klaipėdoje, kada mergvakaris - nežinau, bet galimas reikalas, kad tai vyks savaitgalį, o tokiu atveju meistrė bus garantuotai užimta vestuvėmis... Mąstau tiesiog pasidaryti ir išvaryti kažkur į bariuką pasėdėti, bet norisi kokių kitų alternatyvų ((((:
Atsakyti
Aš jau dariausi bandomąją šukuoseną ir makiažą smile.gif Šukuosena puiki, o makiažą tobulins smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 04 27, 18:29)
Aš jau dariausi bandomąją šukuoseną ir makiažą smile.gif Šukuosena puiki, o makiažą tobulins smile.gif 4u.gif


Kokią šukuoseną išsirinkai? ((:
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2015 04 28, 10:12)
Kokią šukuoseną išsirinkai? ((:

kuodą žemai smile.gif
Atsakyti
nu, damos, tai kaip juda reikalai? 59.gif

mums liko šiek tiek daugiau, nei 5sav iki šventės mega_shok.gif
jau lygiai po 5sav. kylam į gimtinę ir prasidės intensyvūs reikalai - žiedai, bandomieji grožio reikaliukai, paskutiniai susitikimai su tiekėjais reikiamais ir komanda (planuotojom, fotografais, bažnyčia, vizažiste ir kirpėja, juvelyru ir t.t.). žodžiu reikalų bus kaip kiaulę pasipjovus laugh.gif


galvoju dabar, kad vis tik nors laiko tiek mažai liko, bet ne viską turim dar susiorganizavę ir pasiruošę smile.gif suknutės neturiu dar laugh.gif turėjau eiti matuotis šį ketvirtadienį jau beveik baigtą, bet siuvėja paprašė perkelti susitikimą kitai savaitei.. sutikau - neturėjau pasirinkimo kito laugh.gif tai jau laukiu nekantrauju..

apsisprendžiau galutinai dėl visų batelių, žodžiu su mano apranga viskas jau nuspręsta ax.gif vyras tik dar be marškinių, sąsagų ir nėra apsisprendęs dėl varlytės / kaklaraiščio smile.gif

iš esminių dalykų viskas kaip ir aišku, taip pat jau kaip ir aišku, kiek svečių tiksliai bus. dar vienas žmogus ant klaustuko, bet įtraukiam jį į dalyvausiančius smile.gif

žodžiu viskas artėja link pabaigos ir jau laukiu nesulaukiu aš TOS dienos biggrin.gif dabar likęs realiai man asmeniškai vienas galvaskausmis, nes kitkuo rūpinasi komanda. labai labai tikiuosi ir laikau kumštukus, kad mus galėtų sutuokti mano taip norimas ir prašytas kunigas. sakė jie ten skirstosi darbais savaitę prieš, tai žodžiu manau, kad tiek aš, tiek planuotojos kontaktuos su bažnyčia ir klaus, kaip ten kokie reikalai bigsmile.gif

Agnikiii - gal turi nuotrauką šukuosenos ir makiažo? blush2.gif labai smalsu būtų pamatyt. suknutės irgi blush2.gif ax.gif


kaip kitoms sekasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2015 04 28, 12:58)


Agnikiii - gal turi nuotrauką šukuosenos ir makiažo?  blush2.gif labai smalsu būtų pamatyt. suknutės irgi  blush2.gif  ax.gif
kaip kitoms sekasi?  smile.gif

nieko neturiu, nes būsimasis vyras mėgsta mano nuotraukas telefone pažiūrinėti, tai nefotografavau hihihi.gif
Almost, vistiek visi reikaliukai supuola paskutinėm dienom, tai turėsit ką veikt 4u.gif
Atsakyti
aš šukuosnos dar net neišsirinkus, plaukai ilgi, ju daug, tai gal kokia kasa ant sono papinti reiks, o poto nugarbanot, tokia neapsisprendele... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 04 29, 07:11)
nieko neturiu, nes būsimasis vyras mėgsta mano nuotraukas telefone pažiūrinėti, tai nefotografavau hihihi.gif

Almost, vistiek visi reikaliukai supuola paskutinėm dienom, tai turėsit ką veikt 4u.gif


och tas vyras hihihi.gif nors aš turiu tik kelias nuotraukas suknutės, po kurios nusprendžiau siūtis kažką panašaus, tai jas matė smile.gif bet TOS suknutės manau nerodysiu iki šventės. nors dar žiūrėsiu, kaip sugalvosiu laugh.gif o makiažą ir šukuoseną tikrai pamatys bandomuosius smile.gif

tikrai tikiu drinks_cheers.gif smile.gif vis tiek džiaugiuosi, kad planuotojos rūpinsis didžiąja dalimi visų tų reikalų, mums realiai tik smulkmenos teliks..

QUOTE(rootha @ 2015 04 29, 08:05)
aš šukuosnos dar net neišsirinkus, plaukai ilgi, ju daug, tai gal kokia kasa ant sono papinti reiks, o poto nugarbanot, tokia neapsisprendele... doh.gif


pintereste pasižvalgykit idėjų mirksiukas.gif
aš nusprendžiau tokį netvarkingą kuoduką apačioj turėt ar pan., kažką su pynimais kad būtų manau smile.gif
Atsakyti