Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

QUOTE(rootha @ 2015 04 29, 09:05)
aš šukuosnos dar net neišsirinkus, plaukai ilgi, ju daug, tai gal kokia kasa ant sono papinti reiks, o poto nugarbanot, tokia neapsisprendele... doh.gif


Kasos man labai gražu, ypač jei suknelės nugara su didele iškirpte. ((:

QUOTE(Almost. @ 2015 04 29, 09:13)
aš nusprendžiau tokį netvarkingą kuoduką apačioj turėt ar pan., kažką su pynimais kad būtų manau  smile.gif


Aš vis dar galvoju tarp netvarkingo kuodo ir tvarkingo kuodo biggrin.gif vieną dieną įsivaizduoju labiau tinkant tvarkingą, nes suknelė iš atlaso, sunkesnė, lyg ir prašosi klasikos, bet netvarkingas man taip pat labai puikiai žiūrisi, tai tokiuose pasvarstymuose ir sėdžiu. Kažkaip šį mėnesį apskritai dėl nieko neapsisprendžiu, tikiuosi, jau nuo gegužės paaktyvėsiu vestuvių reikaluose ir rinksiu pliusiukus. {{:

O šiandieninis mūsų pasiekimas, tai susitikimas su Jakumu. Na jau kaip šauniai žiedukas atrodo! Norėjau plono, juvelyras įkalbėjo pirma padaryti storesnį, o po to žiūrėti. Tai šiandien jau ėjom matuotis, buvau atkakliai pasiryžusi ploninti, bet jau kai užsidėjau pasimatuoti, taip gražiai tas storesnis žiedelis su sužadėtuvių žiūrėjosi, šakės! Nutarėm viską dėl deimantų - MB dėsis vieną didesnį juodą su kvadrato formos įrėminimu, kad griežtesnių formų įgautų, o pas mane mažesni balti deimantukai eis per visą žiedą su vieno deimantuko dydžio tarpeliais, kad panorėjus metinių proga, galėčiau papildyti žiedą ir tarpelius po truputį naikinti. <<: Kitą savaitę jau turėtų būti pagaminti, laukiu nesulaukiu!
Atsakyti
na kaip gyvuojat planuojančios? 4u.gif nepamenu ar yra šiandien besituokiančių g.gif o mums jau šiandien darbinga diena, ir laukiu rytojaus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 05 15, 08:51)
laukiu rytojaus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Gražios gražios šventės!! wub.gif bigsmile.gif
Mes kitą šeštadienį tuoksimės, tai dar kažkaip toooli atrodo irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Santorini. @ 2015 05 15, 09:42)
Gražios gražios šventės!!  wub.gif  bigsmile.gif
Mes kitą šeštadienį tuoksimės, tai dar kažkaip toooli atrodo  irnesakyk.gif  hihihi.gif

ačiū wub.gif man kai mergvakaris buvo, tai jau suvokiau, kad liko TIK savaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 05 15, 08:51)
na kaip gyvuojat planuojančios? 4u.gif  nepamenu ar yra šiandien besituokiančių  g.gif  o mums jau šiandien darbinga diena, ir laukiu rytojaus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

gražios šventės bigsmile.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
lauksim pasipasakojant su įspūdžiais po šventės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 05 15, 11:07)
ačiū wub.gif  man kai mergvakaris buvo, tai jau suvokiau, kad liko TIK savaitė lotuliukas.gif


Fainai, aš mergvakario turbūt taip ir neturėsiu unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos bigsmile.gif jau dabar viskas susidėlioję, įspūdžiai įstrigę, tai galiu pasipasakot biggrin.gif žodžiu, viskas buvo super duper nerealiai, viskas vyko sklandžiai thumbup.gif galiu pasakyt, kad visi ką sako apie vestuves ir nuotakos stresą - mitas lotuliukas.gif viską atsimenu kuo puikiausiai, stresas buvo tik bažnyčioj, tai ne viską girdėjau biggrin.gif esam labai laimingi dabar jau šeimoje wub.gif
Atsakyti
sveikinimai,
dziugu kai viskas praeina sklandziai ir lieka tik geri prisiminimai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nuotakos, siulau pasidairyti, gal ka issirinksite smile.gif wink.gif https://www.facebook...752842028166636
Atsakyti
Sveikos esamos ir būsimos nuotakos 4u.gif

Gal ne visai į temą su klausimu, bet ar bažnyčia tuokia ketvirtadieniais? smile.gif Mes išsirinkome mums reikšmingą datą, ir kaip tik prieina ketvirtadienis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2015 07 19, 10:11)
Sveikos esamos ir būsimos nuotakos  4u.gif

Gal ne visai į temą su klausimu, bet ar bažnyčia tuokia ketvirtadieniais? smile.gif Mes išsirinkome mums reikšmingą datą, ir kaip tik prieina ketvirtadienis.  ax.gif

Manau, kad taip wink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal yra spalio menesio nuotaku? smile.gif
Atsakyti