Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

QUOTE(lahti @ 2014 11 16, 14:28)
1. dar daugiau dilemų visokių (:
2. Gal jau kažkas suknelę rado?


Na su tuo Orion kaži ar būtų dilemų buvę, nieko normaliai nešneka doh.gif lotuliukas.gif
Suknelę aš aš aš jau radau, šiandien avansą jau paduodu ir ji MANO!
Atsakyti
Gal galite pagelbėti ir pasakyti ar būtinas gimimo liudijimas nešant paduoti pareiškimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 11 17, 13:25)
Gal galite pagelbėti ir pasakyti ar būtinas gimimo liudijimas nešant paduoti pareiškimus?  4u.gif


nežinau, kaip CMB, bet Bažnyčioje reikėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 11 17, 16:51)
nežinau, kaip CMB, bet Bažnyčioje reikėjo  mirksiukas.gif

O bažnyčioje jau turėti einant tartis ir rezervuotis datos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 11 17, 14:17)
O bažnyčioje jau turėti einant tartis ir rezervuotis datos? blush2.gif


nelabai supratau klausimo, tai atsakysiu taip, kaip supratau biggrin.gif

mes su savimi turėjome Krikšto Liudijimą, kuris patvirtina krikštą ir laisvą stovį, pasus, gimimo liudijimus, žinojome, kur eisime sutuoktinių kursus. visa tai turėjome jau atvykę rezervuoti datą, nes atvykimą buvome suderinę anksčiau, kadangi gyvename užsienyje smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš taip pat planuoju vestuves kitiems metams 4u.gif Turiu klausimą dėl pavardžių smile.gif
Busimo vyro pavardė yra lietuviška, bet jo senelių ta pati pavardė yra lenkiška.
Galiu gal rinktis vyro senelių pavardę?
Atsakyti
QUOTE(Arogantiška @ 2014 11 17, 15:39)
Sveikos. Aš taip pat planuoju vestuves kitiems metams  4u.gif  Turiu klausimą dėl pavardžių  smile.gif
Busimo vyro pavardė yra lietuviška, bet jo senelių ta pati pavardė yra lenkiška.
Galiu gal rinktis vyro senelių pavardę?


manau, kad ne - galite rinktis pasilikti savo, pasilikti savo ir per brūkšnelį vyro pavardę su moteriška galūne (-ė, -ienė) arba tik vyro pavardę su moteriška galūne. Jei vyras lietuvis - jokios kitos pasirinkimo galimybės pavardės atžvilgiu nėra smile.gif Tačiau jei vis tiek kyla klausimų, Jūsų vietoje susisiekčiau su miesto / rajono CMB ir pasiteiraučiau mirksiukas.gif


lahti - kokios įdomios sąsagos bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 11 17, 16:25)
Gal galite pagelbėti ir pasakyti ar būtinas gimimo liudijimas nešant paduoti pareiškimus?  4u.gif


Neseme pareiskimus i Civiline Metrikacija - gimimo liudijimu reikejo ir asmens dokumento reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 11 17, 18:43)
manau, kad ne - galite rinktis pasilikti savo, pasilikti savo ir per brūkšnelį vyro pavardę su moteriška galūne (-ė, -ienė) arba tik vyro pavardę su moteriška galūne. Jei vyras lietuvis - jokios kitos pasirinkimo galimybės pavardės atžvilgiu nėra  smile.gif Tačiau jei vis tiek kyla klausimų, Jūsų vietoje susisiekčiau su miesto / rajono CMB ir pasiteiraučiau  mirksiukas.gif
lahti - kokios įdomios sąsagos  bigsmile.gif  wub.gif

Na taip, reikės dar pasiskambinti paklausti g.gif
Laaaabai norėčiau, kad galima būtų.. Bet kažkaip aš taip pat abejoju.
Atsakyti
QUOTE(Arogantiška @ 2014 11 17, 15:50)
Na taip, reikės dar pasiskambinti paklausti  g.gif
Laaaabai norėčiau, kad galima būtų.. Bet kažkaip aš taip pat abejoju.


matot, kadangi Jūs tuokiatės su savo vyru, o ne su jo seneliais, tai ir pavardė bus pagal vyrą, o ne senelius smile.gif todėl, Jūsų vietoje, žinodama Lietuvos įstatymus šiuo atveju, per daug vilčių nepuoselėčiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos, iskilo klausimelis: baznycia gavome tik 2val,nors norejome veliau,kad po ceremonijos visi sveciai vyktu tiesiai i pokyli(sventes pradzia 18val). O ka daryti su sveciais po ceremonijos jei mes isvyktume fotografuotis? Ta prasme reikia pasirupinti sveciu uzemimu ar tiesiog cia sveciu reikalas ka jie veiks tuomet kol mudu fotografuosimes? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrooshe @ 2014 11 18, 01:08)
Sveikos nuotakos, iskilo klausimelis: baznycia gavome tik 2val,nors norejome veliau,kad po ceremonijos visi sveciai vyktu tiesiai i pokyli(sventes pradzia 18val). O ka daryti su sveciais po ceremonijos jei mes isvyktume fotografuotis? Ta prasme reikia pasirupinti sveciu uzemimu ar tiesiog cia sveciu reikalas ka jie veiks tuomet kol mudu fotografuosimes?  blush2.gif  blush2.gif

papasakosiu ką mes darysim - bažnyčioje 14,30, ceremonija pusvalandį, po to sveikinimai, šampanas... kažkiek užims laiko. Pokylis bus manau apie 19val., bet vyks kitame mieste. Mes su poromis važiuosim kažkur fotografuotis, į gamtą.... o tėvai važiuos į sodybą jau, tai tuo pačiu ir svečiai kiti su jais, kol mes grįšim įsikurs, nes šventė 2 dienas, pasivaikščios, paruošim staliuką su užkandžiais/gėrimais ir galės laukti mūsų smile.gif
Atsakyti