Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

Labutis 4u.gif aš turiu kvietimų maketą, tai kurpsim tekstą ir spausdinsim ax.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Vakar sedėjau prie kvietimų kūrimo wub.gif nerealu...
Reikia tik atrasti kelis sakinukus gražius pradžiai, kad nebūtų labai šabloniniai ir pabodę...
Sakykite, gal turite minčių vestuvių antrai dienai? Ką smagaus dar žadate nuveikti su svečiais?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 12 04, 11:35)
Sveikos wink.gif
Vakar sedėjau prie kvietimų kūrimo  wub.gif  nerealu...
Reikia tik atrasti kelis sakinukus gražius pradžiai, kad nebūtų labai šabloniniai ir pabodę...
Sakykite, gal turite minčių vestuvių antrai dienai? Ką smagaus dar žadate nuveikti su svečiais?... ax.gif

Sveikos, mes irgi norėtumėm ką nors dar su svečiais sugalvoti antrą dieną.. kad nebūtų kad atsikelia..ir kas sau.. g.gif bet kažkaip kolkas be idėjų.. doh.gif
Atsakyti
mes beveik baigėme kurti Save the Date korteles 59.gif šiandien dar nuperku vokus ir viską siunčiu planuotojoms bigsmile.gif tikiuosi, kad jau kitos savaitės vidury viskas bus pagaminta pilnai ir keliaus pas svečius bigsmile.gif

kadangi mūsų vestuvės bus tik vienos dienos (ceremonija, vakarienė ir kas kur bim bam bigsmile.gif ), tai antrą dieną manau tik su tuo artimiausiu jaunimu, kuris liks su mumis (svečiai iš užsienio ar kitų miestų) kažką lengvai pašvęsim ir tiek.. be jokio spaudimo, privalėjimo ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Mes po sąsagų nupirkimo kaip ir daugiau nieko konkretaus nepadarėm. Viskas stovi vietoje, nes kol nenuėjom į bažnyčią laiko užsiregistruoti (ko kunigas neleido), tol negalim kvietimų daryti ir susiplanuoti laiko. Taip pat negaliu užsirašyti pas vizažistę ar šukuosenų meistrę dėl tos pačios priežasties ir t.t. Tokia truputėlį bezabrazija gaunasi. ;o
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2014 12 03, 19:24)
Sveikos!

Pas mus irgi po biski juda i prieki viskas. Pasirasiau sutarti del sukneles siuvimo, laukiam sutarties del maisto ir inventoriaus, uzsisakem saldu stala irgi.. Deliojasi pliusai. O dabar liks tik smulkenas susidelio jau arciau sventes. smile.gif


O kur suknele siusi ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfytee @ 2014 12 05, 17:35)
O kur suknele siusi ? 4u.gif


Pas Jovita Valaite (seniau vadinosi Love Birds) - Facebooke - Made By Jovita Valaite 4u.gif
Atsakyti
Labs feyonces!

Grįžtu ir aš prie šitų rūpestėlių biggrin.gif

QUOTE(Almost. @ 2014 12 04, 13:52)
mes beveik baigėme kurti Save the Date korteles



Almost, ir kaip išvertėt Save The Date lietuviškai? biggrin.gif


Papasakokit, mergaitės, kokius skanumynus dėsit ant saldumynų stalo??
Nes aš sugavojau dar tik tortą ir keksiukus-pyragaičius, nu ir varšės spurgytes tikriausia prie bažnyčios su šampanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 12 08, 18:17)
Grįžtu ir aš prie šitų rūpestėlių biggrin.gif

Almost, ir kaip išvertėt Save The Date lietuviškai?  biggrin.gif


pasakokis, kur buvai atitrukus hihihi.gif

nieko blatno - tiesiog parasem "Rezervuokite data" ir tiek biggrin.gif Planuotojos turi 15d ar iki jos visiems issiuntineti, tai galeaiu paskui imesti galutini rezultata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 12 08, 21:17)

Almost, ir kaip išvertėt Save The Date lietuviškai?  biggrin.gif
Papasakokit, mergaitės, kokius skanumynus dėsit ant saldumynų stalo??
Nes aš sugavojau dar tik tortą ir keksiukus-pyragaičius, nu ir varšės spurgytes tikriausia prie bažnyčios su šampanu  rolleyes.gif


Mes irgi, kaip Almost, raseme "Rezervuokite Data" smile.gif

Ant saldaus stalo bus 4 rusiu mini desertai (sokoladiniai, karameliniai, vaisiniai ir jogurtiniai), macaroons 4 spalvu, guminuku asorti, vasiai ir tortas smile.gif
user posted image

Prie metrikacijos manau turesime prie sampano triufeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 12 08, 21:44)
pasakokis, kur buvai atitrukus hihihi.gif



Aaaaaj kažkaip nebuvo įkvėpimo biggrin.gif
Nu ir dabar vis dar nelabai yra, bet kad jau reik. Aš tai galvoju jaučiu net nedarysiu kortelių, sukursim FB tokį bendrą neoficialų Save the date forumą su visais svečiais, įkelsim kokią gražią savo nuotrauką (nėr tokios laugh.gif ) ir parašysiu kokią kalbelę gražią biggrin.gif
O vėliau jau gražiai kvietimus kursiu rolleyes.gif

Jo, Almost, būtinai po visko įkelk bigsmile.gif

Pukšt, čia tokie pyragėliai ir bus? Kaip skaniai atrodo! Aj bet jūs mergaitės ne Vilniaus krašte, kiek atsimenu, tai nepatarsit, kurios kepyklėlės/maisto tiekėjai geresni, nes aš ir nežinau unsure.gif

Aš vakar supratau, kad pirmam šokiui noriu Lanos dainos Yound and beautiful, tokie man gražūs žodžiai, bet maniškis nebuvo labai sužavėtas biggrin.gif O jūs šoksit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 12 08, 23:02)

Pukšt, čia tokie pyragėliai ir bus? Kaip skaniai atrodo! Aj bet jūs mergaitės ne Vilniaus krašte, kiek atsimenu, tai nepatarsit, kurios kepyklėlės/maisto tiekėjai geresni, nes aš ir nežinau  unsure.gif 


Aha, nuotraukoj berds jogurtiniai smile.gif Vilniuje pasiziurek Spoon to the Moon, labai graziai jie daro ir atrodo skaniai rolleyes.gif
Atsakyti