Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški marškiniai ilgom ir trumpom rankovėm

Drugeliai parduoti.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nauji, balti marškinėliai
Labai kokybiški, dydis 14, kaina 9,0 eur

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

https://lt.sportsdirect.com/p-657019
Atsakyti
Lindex firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia dailus iškilus taškučiai wub.gif Stilingai sukirptą modeliuką priekyje puošia vertikalios juostelės iš biejų pusių wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Mdingas rankovių ilgis wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mohito firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų raštai wub.gif Labai švelnus audinukas wub.gif Rankovės madingo 3/4 ilgio wub.gif Jų ilgis dar reguliuojasi su juostelėmis mirksiukas.gif wub.gif Labai stilinga apačia wub.gif Šonuose skeltukai wub.gif Nugara ilgesnė už prekį wub.gif Priekis sukurptas ne užapvalintai kaip įprasta, o "kampuotai" wub.gif Nugara - užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Ilgis - 66 - 76 cm. Dydis - 42. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
fssee firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Lengvutį baltą audinuką puošia juodos geltonos spalvų raštai wub.gif Modeliuką labai puošia ir paryškina juoda susegamoji dalis, apykaklė, rankovių kantai bei atnpečiai wub.gif Sagutės dailiai bei sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 40. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Cubus firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Stilingi šiais metais dryžiai - juoda - balta wub.gif Priekis susisega sumaniai paslėptomis sagutėmis wub.gif Yra atsarginė sagutė. Labai stilinga sukirpimo forma dailiai krentanti klostelėmis wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 34 , BET LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
MISS N... Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. NUOSTABUS MODELIUKAS wub.gif Apačioje yra pamušalas. Ant viršaus modeliuką puošia gepiuras bei žavios karbatkėlės ir klostelės wub.gif Paaukštinta apykaklė padailinta karbatkėlėmis wub.gif V formos apykaklė - stilinga ir madinga mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas priekyje susisega sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Per juosmenuką - 47 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Dydis - 16. ATITINA 14 (L). DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
TOP SHOP firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai originaliai suderinti audinukai wub.gif Modeliukas priekyje susisega po audinuku paslėptomis sagomis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lindex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai stilingi ir šiais metais madingi dryžiai - juoda - balta wub.gif Amžina klasika mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas užsisega sagutėmis paslėptomis audinuku mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Rūbelį puošia dviejų audinukų kompozicija - šifonas bei "maikinys" audinys wub.gif Labai dailios spalvos - gėlės - spalvų gama wub.gif Dailiai apipavidalinta apykaklė bei rankovių kantai wub.gif Apačia stilingai užapvalinta mirksiukas.gif wub.gif Nugara balta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Divided by H&M nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Juodą audinuką puošia baltos gėlės wub.gif Stilinga wub.gif Apačią - kutai - MADINGA wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas ilgis - (MATUOTA SU KUTAIS) 75 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
New look firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų spalvos rožinį audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Viduje susisega sagute - įšorėje dirželiu mirksiukas.gif MADINGA wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Madingai sukirptos rankovės priminančios kimono stilių wub.gif Apačia prie juosmenuko padailinta klostelėmis wub.gif Apačioje yra nedideli skeltukai wub.gif Per krūtinę apie 48 cm. Per juosmenuką - 40 cm. JO APIMTIS REGULIUOJASI. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 65 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti