Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški marškiniai ilgom ir trumpom rankovėm

LININIAI MARSKINUKAI, DYDIS 40, KAINA 7.24 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

VILNIUS, BET GALIU SIUSTI

RASYKIT I AZ 4u.gif
Atsakyti
FB sister firmos nauji marškinukai atvėžti iš užsienio. Man deja mažoki. Baltą jaukų audinuką puošia didelės širdys wub.gif Romantiška bei originalu wub.gif Marškinukai susisega sagomis paslėptomis po audiniu wub.gif mirksiukas.gif Yra atsarginė saga. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

KEIČIU RŪBUS į rudeninį derlių, vietoj šokolado - DARŽOVĖS, VAISIAI. Rūbai tinkami XS-S nešiojančiai merginai. 36 suknelės, 18 bliuskučiu, marškinių, megstukų. 4 sijonai, 6 šortai, dvejos kelnės. VISO 66 vnt rūbelių. Galiu viską atiduoti už 20 eur :) KAUNAS DAINAVA

 

[url=https://radikal.ru]012eb752509c.jpg[/url]

 

[url=https://radikal.ru]2c89781d8b31.jpg[/url]

 

[url=https://radikal.ru]8a1ab43b3d9e.jpg[/url]

 

[url=https://radikal.ru]65db1edf02a1.jpg[/url]

 

[url=https://radikal.ru]0c98eafba2e5.jpg[/url]

 

DAUGIAU:

 

https://www.facebook...762335147118980

Atsakyti
dioufand firmos nauji marškinukai atvėžti iš užsienio. Man deja mažoki. Tamsiai mėlyną jaukų audinuką puošia vyšnaitės wub.gif Romantiška wub.gif Marškinukai susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - L. ATITINKA 38 DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
pretty one firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Audinukas padailintas ne tik žaviomis gėlėmis, bet ir dailia faktūra wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Petukai šiek tiek paraukti wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Rankovės - dviejomis eilėmis sagų wub.gif Dar viena madinga bei stilinga detalė - trijų eilių karbatkėlės puošiančios apykaklę wub.gif Nugaroje - per vidurį įverta gumutė, kuri dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Per krūtinę - 45 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per juosmenuką - 34 cm. TEMPIASI IKI 40 CM. IR DAILIAI ATRODO. Rankovės ilgis - 65 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
zara women firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didokii. Labai elegantiškas modeliukas wub.gif Baltą audinuką pabrėžia tamsiai mėlynos spalvos priekis ir nugara, rankovių kantai bei priekis wub.gif Modeliukas susisega sagomis kurios taikliai paslėptos po audiniu wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Per juosmenį - 53 cm. Per klubiukus - 60 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Nuo peties iki peties - 42 cm. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - L. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Simona Conti firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Modeliuką puošia audinukas iš baltų #drugelių ir #taškučių wub.gif Atrodo labai originaliai, romantiškai ir tuo pačiu žaismingai wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Nuo peties iki peties - 39 cm. Stilingas ilgis - 65 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Next firmos nauja suknelė - marškinukai viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodos spalvos šilko švelnumo elegantiškas bei labai madingas modeliukas wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė kuri stilingai keičia modeliuką wub.gif Taip pat yra ir dirželis wub.gif Modeliukas susisega per visą priekį sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką - 28 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Rankovės ilgis - 61 cm. Stilingas ilgis - 86 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Brandtex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Spalvų žaismas juoda - balta bei raštai sudaro stilingus langelius wub.gif Modeliuą dar labiau paryškina juodas kantelis sumaniai slepiantis sagutes, apykaklė, petukų sritis bei rankovių kantai wub.gif Juodos spalvos yra ir kišenukų imitacijos wub.gif Nugara dailiai paklostuota per vidurį wub.gif Ji stilingai ilgesnė už priekį ir dailiai užapvalinta wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 76 - 85 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
gipfelsturm firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Labai stilingas langučiais padailintas audinukas wub.gif Spalvos: juoda - balta - pilka wub.gif Paaukštintą apykaklę puošia žavios karbatkėlės wub.gif Į 3/4 ilgio rankoves įvertos juostelės - jos reguliuoja apimtį bei madingai keičia formą wub.gif Į nugarą taip pat įverta juostelė reguliuojanti apimtį ir puošianti rubelį wub.gif Modeliukas susisega sagomis - viršuje knopkelėmis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 49 cm. Per juosmenuką - (matuota išvėrus juostelę) - 41 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Audinukas stilingai ruožuotas wub.gif Spalvų gama: mėlyna, balta, juoda wub.gif Labai originaliai sukirptos rankovės. Madingo ilgio rankovės susisega sagute ir modeliukas įgauna originalią bei stilinga formą wub.gif Stilingumu nenusileidžia ir apačios sukirpimas. Nugara ilgesnė wub.gif Priekio sukirpimas sudaro skeltukus wub.gif Madingas V apykaklės sukirpimas wub.gif Modeliukas susisega sagute. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis - 50 cm. Ilgis - 63 - 67 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Divided by H&M firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Baltas audinukas padailintas nuostabių spalvų raštais wub.gif Nugara stilingai ilgesnė bei dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 58 cm. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 56 - 73 cm. Dydis - 14(M). 40(EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
TU firmos nauja palaidnukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos audinukas padailintas stilingais juodais #taškučiais bei mielais #katinais wub.gif #3/4 ilgio #rankovėmis wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas prie apykaklės turi juosteles kurias galima surišti į stilingą kaspiną wub.gif Apačia priekyje dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenį - 50 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis -16. ATITINKA 14(L) DYDĮ . Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti