Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Bet ir gražu tas stiklas wub.gif Nebijančioms spalvų: http://www.houzz.com...-kitchen-london

nors girdėjau, kad geriausia standartinių spalvų stiklas, bent jau durelėms g.gif nes tame dažytame atseit gali susidaryti mikroįtrūkimai.
Atsakyti
QUOTE(Carramidami @ 2014 11 04, 17:29)
Aš kalbėjau apie neįmontuojamą šaldytuvą. Turiu pavyzdį kaip vos drungnas šalia esantis vamzdis jį sugadino. Orkaitė pati ne tiek „pavojinga“, kiek manau karštis, einantis ją atidarius (čia, žinoma, priklauso nuo to, kaip dažnai kepama).

O čia tikrai tas vamzdis turėjo įtakos? Kažkaip neteko girdėt tokios informacijos.
Pas mano tėvus neįmontuojamas šaldytuvas ir šalia jo įmontuojama orkaitė ir mikrobangė virš jos. Juos skiria tik viena pertvara, į kurią įmontuota orkaitė su mikrobange. Tai virtuvei jau beveik 10 metų - viskas veikia kuo puikiausiai, nė vienas prietaisas neremontuotas. O mama kepa tikrai nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Carramidami @ 2014 11 04, 17:29)
O dabar apie indaplovę biggrin.gif Jos šiuo metu neturiu, todėl remiuosi savo aplinkos žmonių patirtimi ir savo pastebėjimais būnant svečiuose.



Man dar vienas privalumas indaplovės šalia kriauklės - bent jau mūsiškėje būtina periodiškai išvalyt-išplauti filtrą, na tą tinklelį apačioje, kur susirenka maisto likučiai (nepaisant indų praskalavimo). Tai tą šlapią, purviną filtrą nešioti iki kriauklės man būtų nekas, oi nekas unsure.gif . Na, bet vėlgi - rašau tik apie savo patirtį ir savo indaplovę.

Lygiai taip pat į šiukšlinę periodiškai iškratau kriauklės "apsaugėlę" virš vamzdžio, kur irgi renkasi maisto likučiai. Šiukšlinė po kriaukle - liuks.

Neatkalbinėju, o ir kiekvienas turime teisę mokytis iš savų klaidų smile.gif Tiesiog, jei žmonės renkasi būtent taip, o ne kitaip - verta pamąstyti, kodėl, gal todėl, kad taip patogiausia ir laiko patikrinta 4u.gif

Visgi, stiklas labai atspindi, paskutinėje įmestoje foto du kranai, du kavos aparatai...O jei daiktų daugiau - jau ir chaosėlis..
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 11 04, 16:50)
Lygiai taip pat į šiukšlinę periodiškai iškratau kriauklės "apsaugėlę" virš vamzdžio, kur irgi renkasi maisto likučiai.  Šiukšlinė po kriaukle - liuks.

Neatkalbinėju, o ir kiekvienas turime teisę mokytis iš savų klaidų smile.gif Tiesiog, jei žmonės renkasi būtent taip, o ne kitaip - verta pamąstyti, kodėl, gal todėl, kad taip patogiausia ir laiko patikrinta 4u.gif

Dabar pas mus po kriaukle tradicinė spintutė iš dviejų dalių. Ir šiukšliadėžė stovi būtent šalia, o ne po pačia kriaukle, ir man taip daug patogiau (anksčiau stovėjo tradiciškai po kriaukle). Juk nekeliu jos už metro mirksiukas.gif

Šiaip mano gyvenime daug kur netradiciniai sprendimai, ir kol kas dėl nė vieno nesigailiu, nes tai yra išieškota, taip, kaip man patogiausia ax.gif

O šiaip, ar niekas neturi šiukšliadėžės ne po kriaukle, o šalia? Šitą fintą tai ne aš pati sugalvojau, mačiau pavyzdžiuose g.gif
Atsakyti
del siukledezes po kriaukle ar salia, tai as pvz kai ruosiu maista labai daznai naudojuosi ir kriaukle ir siukledeze tuo paciu metu, tai yra atsidarau siukledeze (ji pas mane prie dureliu pritvirtinta), kazka plaunu, nupjaunu metu tiesiai i siukles vel plaunu vel metu. Nelabai isivaizduoju kaip tai galeciau daryti jeigu butu tarkim siuksliu stalcius tiesiai po plautuve, nes ji atidarius neprieiciau prie plautuves, arba reiktu viska detis kazkur atskirai paskui ismesti. Tai cia man atrodo labiau yprocio reikalas, vienai vienaip patogiau kitai kitaip ir vieno teisingo atsakymo kas geriau nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 04 lapkričio 2014 - 17:27
QUOTE(@leja @ 2014 11 04, 18:26)
Tai cia man atrodo labiau yprocio reikalas, vienai vienaip patogiau kitai kitaip ir vieno teisingo atsakymo kas geriau nera


Turėjau omenyje labiau dėl indaplovės.
Kita vertus, pati nesu bandžiusi kitaip. Gal ir jūsų tiesa - vieno teisingo varianto nėra 4u.gif

Aš tai esu dėkinga už adekvačius merginų patarimus. Pvz., svarstėme daryti atvirą mikrolentyną apačioje, atsiradus tarpui tarp spintelių. Ačiūdie, po konsultacijos šioje temoje, tos minties atsisakėme ir uždėjome ten plokšę, kuo labai džiaugiuosi. Lentyna būtų buvusi absoliučiai be ryšio. Tai dabar matau, o tada atrodė, kaip įdomu, nestandartiška, mini lentynėlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 04 lapkričio 2014 - 18:17
QUOTE(@leja @ 2014 11 04, 17:26)
del siukledezes po kriaukle ar salia, tai as pvz kai ruosiu maista labai daznai naudojuosi ir kriaukle ir siukledeze tuo paciu metu, tai yra atsidarau siukledeze (ji pas mane prie dureliu pritvirtinta), kazka plaunu, nupjaunu metu tiesiai i siukles vel plaunu vel metu. Nelabai isivaizduoju kaip tai galeciau daryti jeigu butu tarkim siuksliu stalcius tiesiai po plautuve, nes ji atidarius neprieiciau prie plautuves, arba reiktu viska detis kazkur atskirai paskui ismesti. Tai cia man atrodo labiau yprocio reikalas, vienai vienaip patogiau kitai kitaip ir vieno teisingo atsakymo kas geriau nera

Būtent apie tai ir kalbu, labai aiškiai aprašėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 14:06)
Sveikos 4u.gif
Planuojam virtuves dizaina ir susiduriau su klausimu, gal pagelbesit: virs stalvirsio noreciau deti dekoratyvini grudinta stikla, o ne plyteles klijuoti. Noriu paklausti kokie jo pliusai/minusai pyteliu atzvilgiu ax.gif Gal visgi geriau/patogiau/praktiskiau rinktis plyteles, bet tas stiklas man labai grazu biggrin.gif
Ar esate, kas ji pasirinke vietoj plyteliu?

Stiklas dedamas bent jau 5 mm. Padaromos reikiamos kiaurumės tvirtinimams, rozetėms. Visa tai "biški" pakainuoja. Tada briaunos šlifuojamos, poliruojamos ir stiklas užgrūdinams. Norint ornamento, arba nuotraukos klijuojama plėvelė. Jeigu plėvelė vienspalvė, tai kaina dar dar, bet jeigu kažkas mandresnio, tai kainuoja beveik antrą tiek kiek pats stiklas. Dar norint vienspalvio stiklas gali būti dažomas. Tada jį tvirtina tie kas gamina Jūms baldus, arba tiek kas gamina stiklus ir tai suprantama kainuoja. Viską susumavūs kaina gerokai viršija net pačias brangiausiais plyteles ir jų klijavimą.
Ne už ilgo dėsiu stiklą ir už jo tiesiog matysis siena. Biudžetinis varijantas, taip sakant. Žiūrėsim kaip atrodys. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 lapkričio 2014 - 20:27
QUOTE(Carramidami @ 2014 11 04, 17:29)
O dabar apie indaplovę biggrin.gif Jos šiuo metu neturiu, todėl remiuosi savo aplinkos žmonių patirtimi ir savo pastebėjimais būnant svečiuose.


Nelabai sekiau diskusija, bet gal gerai supratau, kad kalba, jei siuksliadeze ir plautuve ne prie indaploves.
1. Net instrukcijose rasome, kad deti apilpautus indus.
2. Isvalgyti pilnai lekste tai viena, o visi kauliukai? g.gif
3. Jei daug zmoniu, tai nenesiosi nuo stalo po viena lekste is karto i indaplove. Susidedi laikinai i plautuve.

Mano manymu, saves apsunkinimas jei ne salia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 04 lapkričio 2014 - 21:00
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 04, 21:58)
3. Jei daug zmoniu, tai nenesiosi nuo stalo po viena lekste is karto i indaplove. Susidedi laikinai i plautuve.



drinks_cheers.gif o ypač, jei indaplovėje švarūs, bet dar neiškrausyti indai, o tuo tarpu atsiranda naujų nešvarių...Kur juos dėti - ogi kriauklėn smile.gif Tikrai dažnai nutinka, kad nėra kada tų išplautų indų iškraustyt staigiai.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 11 04, 23:32)
drinks_cheers.gif  o ypač, jei indaplovėje švarūs, bet dar neiškrausyti indai, o tuo tarpu  atsiranda naujų nešvarių...Kur juos dėti - ogi kriauklėn smile.gif Tikrai dažnai nutinka, kad nėra kada tų išplautų indų iškraustyt staigiai.

Dar vienas pasitaikantis atvejis, kai indas buna su idubimu ant dugnelio ir po dziovinimo vis tiek ant jo lieka balute - tai vel gi man tenka nulasinti ji i plautuve.

PS: nezinau, kokia proga ir ar visur, bet siandien vienoj (nes vienoj lankiaus) Norfoj kai kuriu indu buvo beveik uz dyka blink.gif Ir geru indu (man tai ju trukumas, jau buvau rasius). Net idomu, kodel tokios kainos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 04 lapkričio 2014 - 22:39
QUOTE(Carramidami @ 2014 11 04, 16:29)

O dabar apie indaplovę biggrin.gif Jos šiuo metu neturiu, todėl remiuosi savo aplinkos žmonių patirtimi ir savo pastebėjimais būnant svečiuose.
Nors dabar indus planu rankomis, jie niekada nėra sudedami iš karto visi į kriauklę. Tuo labiau jei juose dar yra maisto likučių! Kažkaip mums taip gaunasi, kad viską išvalgome švariai, na o jau jei kas lieka – iš karto keliauja į šiukšliadėžę ar į dėžutę. Labai nemėgstu jei kriauklėje prikrauta daug indų, todėl iki plovimo jie pas mus būna tiesiog ant stalviršio. Turint indaplovę jie keliaus tiesiai ten (tai daryti planuoju aš, na o kai vaikai paaugs, bus darbo ir jiems).
Mano aplinkos žmonės labai labai retais atvejais indus praskalauja prieš dedant į indaplovę... Mano akimis indaplovės vienas privalumų yra jos ekonomiškumas, o praskalaujant jau kiek vandens sunaudojama unsure.gif



Neturint praktikoje toli gražu ne viskas taip kaip įsivaizduojama, nes nepagalvota apie visus gyvenimo atvejus 4u.gif T.y. puodai, prikepusios kepimo skardos, keptuvės - ką reikia praskalauti ar atmirkyti, toliau visokie samčiai, įrankiai ir pan., tai kas tikrai reikalauja praskalavimo, kai lieka tirščiai ar pan., kas tikrai negali mestis į šiukšliadėžę. Po šventimų lieka n taurių, kuriose neretai lieka ant dugno ar pan. vyno, visokių gėralų, tai tuos skysčius taip pat išpili į kriauklę ir dedi tiesiai į indaplovę. Akivaizdu, kad neturint indaplovės nelabai aišku, kaip ten realiai viskas vyksta smile.gif O tai, kad jei tikrai jūsų aplinkoje žmonės retai skalauja, tai sunku suprasti, kaip jų indaplovės iki šiol nesugedo.
Atsakyti