Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 04, 16:42)
O čia tikrai tas vamzdis turėjo įtakos? Kažkaip neteko girdėt tokios informacijos.

Na garantuoti negaliu, bet daugiau nėra ko „kaltinti“ mirksiukas.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 04, 20:58)
Nelabai sekiau diskusija, bet gal gerai supratau, kad kalba, jei siuksliadeze ir plautuve ne prie indaploves.
1. Net instrukcijose rasome, kad deti apilpautus indus.
2. Isvalgyti pilnai lekste tai viena, o visi kauliukai?  g.gif
3. Jei daug zmoniu, tai nenesiosi nuo stalo po viena lekste is karto i indaplove. Susidedi laikinai i plautuve.

Iš esmės dvi diskusijos: šiuškliadėžė po plautuve ar šalia ir indaplovė šalia plautuvės ar nebūtinai.
1. Tada nesuprantu indaplovės prasmės, jei pusę darbo reikia padaryti rankomis... blush2.gif Na bet tiek to ax.gif
2. Kažką su kaulais valgom retai. Ir tokiu atveju jau bevalgant visi kaulai dedami į vieną (ar kelis, jei daugiau žmonių) lėkštę/bliūdą. Iš ten - į šiukšliadėžę, bet ir lėkštės su kauliukais nesugalvočiau dėti į plautuvę g.gif
3. Čia jau mano įpratimas – na nededu tų nešvarių indų į plautuvę schmoll.gif Dedu ant stalviršio, bet plautuvė man turi būti tuščia rolleyes.gif O jei reikia pvz., kokį vaisių nuplauti, ką daryti kai plautuvėje krūva nešvarių indų? g.gif
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 04, 22:38)
Dar vienas pasitaikantis atvejis, kai indas buna su idubimu ant dugnelio ir po dziovinimo vis tiek ant jo lieka balute - tai vel gi man tenka nulasinti ji i plautuve.

g.gif O kodėl ne į indaplovę?

Diskusija diskusijai, kiekvienos šeimininkės patirtys skiriasi, ir tai normalu smile.gif Tik pastebiu, kad dažnai žmonės įpranta daryti ir net nepagalvoja, kad gali būti kitaip – patogiau ax.gif
Va jei būtų kas parašę, kad taip indaplovė ir šiukšliadėžė negerai, nes negalėsiu jų atidaryti vienu metu, tada būčiau didelį ačiū pasakius, nes būtent ši priežastis verčia mane perdėlioti planą ax.gif
user posted image
Atsakyti
aš dabar gyvenu be indaplovės, tai niekaip neapsisprendžiu ar numatyti jai vietą naujoje virtuvėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 11 05, 00:19)
aš dabar gyvenu be indaplovės, tai niekaip neapsisprendžiu ar numatyti jai vietą naujoje virtuvėje g.gif

mano patirtis tokia. kol turejau siaura indaplove ir siaip pavargusia, tai maniau, kad man ji nereikalinga. Dabar turim didele ir gera, tai kaip diena ir naktis rolleyes.gif Geris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 12:49)

Arba dar. Frezuotos rankenėnės. Va tokios:
user posted image

Turiu tokias vonioj - nu žiauru blink.gif ... nu kokios man jos nepatogios, šakės. Jei būtų tokios virtuvėj, atsisakyčiau joje dirbti, ypač kai nagiukai paauginti  nail.gif ...  biggrin.gif


Turim tokias virtuvėje smile.gif Nepasakyčiau, kad man nepatogu būtų. Pradžioje - gal, kol įpranti, įgundi, kaip paimti už durelių. Bet svečiai retai kada iš pirmo karto atidaro, vis pirštai nusprūsta.

QUOTE(Carramidami @ 2014 11 04, 18:19)
O šiaip, ar niekas neturi šiukšliadėžės ne po kriaukle, o šalia? Šitą fintą tai ne aš pati sugalvojau, mačiau pavyzdžiuose g.gif


Turėjom senam bute šiukšlinę spintelėje šalia kriauklės, man buvo labai labai patogu, ypač dėl to, kad lengviau buvo dviese šeimininkauti. Virtuvė buvo tokia mažulytė, kad pradžioje, kai laikėm šiukšles po plautuve spintelėje su durelėmis, jei stovėdai prie kriauklės, o kitą reikėdavo praleisti prie šiukšlių, tekdavo galima sakyti išeiti iš virtuvės doh.gif Kibiras stalčiuje, manau, būtų gerokai pataisęs padėtį.
Atsakyti
Sakot 60 cm indaplovė geriau nei 45? g.gif O realiai dėl ko, tik dėl talpos? Man taip gerai būtų, jei 45 irgi būtų gerai biggrin.gif Bet šiaip ir aš vis susimąstau, kad koks čia taupumas ir greitis, jei į ją vis tiek tik apyšvarius indus reikia dėti? Jei sugaištu kelias sekundes apiplovimui, tai galiu ir dar kelias sekundes pridėjus visiškai išplauti indą. Nors vis tiek noriu indaplovės, nes labai nemėgstu plauti indų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 11 05, 00:37)
Sakot 60 cm indaplovė geriau nei 45? g.gif

mums - nepalyginamai.

dar i ana tema is instrukcijos:

Sudėjimas
1. Pašalinkite stambesnius maisto likučius. skalauti po tekančiu vandeniu nėra būtina.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 11 05, 00:37)
Bet šiaip ir aš vis susimąstau, kad koks čia taupumas ir greitis, jei į ją vis tiek tik apyšvarius indus reikia dėti? Jei sugaištu kelias sekundes apiplovimui, tai galiu ir dar kelias sekundes pridėjus visiškai išplauti indą. Nors vis tiek noriu indaplovės, nes labai nemėgstu plauti indų biggrin.gif


Aš be indaplovės neįsivaizduoju gyvenimo virtuvėje smile.gif Nors mūsų ir mažutė, ir ne pats naujausias modelis. Renkant naują virtuvę, teko kurį laiką ištverti be indaplovės - uj doh.gif Blogai buvo.
Taip, laiko užima -pašalinti maisto likučius, jei reikia - nuskalauti, įdėti, iškrauti. Bet vis tiek gerokai mažiau nei plovimas kriauklėje,ypač, jei šeima didensė. Išbandyta praktiškai.
Atsakyti
Carramidami, man jusu virtuves ispalnavimas atrodo nepatogus. Kaip supratau, indaplove paskutiniame jusu planelyje bus prie kampines spinteles, jei atidarysite indaploves duris ir tuo metu reiks dar suktis apie puodus ant vyrykles, na nebus patogu. Kaip ir vieta siuksliadezei netinkama, maisys prieit prie indaploves nuo plautuves, teks ja vis uzdarinet. Gal kelkite siukliu spintele i kita plautuves puse g.gif Kazka tikrai reikia keisti.
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2014 11 05, 02:11)
Carramidami, man jusu virtuves ispalnavimas atrodo nepatogus.


Kažkodėl manau, kad Carramidami patarimai nereikalingi wink.gif
O paskutinis planas man irgi atrodo nelabai patogus. Indaplovė jau ne tik kad ne prie kriauklės, bet ir ne prie indų stalčių...Kas gerai - tai pakankamai darbastalio tarp kaitlentės ir kriauklės.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 11 05, 08:35)
Kažkodėl manau, kad Carramidami patarimai nereikalingi wink.gif 


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Flax @ 2014 11 05, 00:27)
Turim tokias virtuvėje  smile.gif Nepasakyčiau, kad man nepatogu būtų. Pradžioje - gal, kol įpranti, įgundi, kaip paimti už durelių. Bet svečiai retai kada iš pirmo karto atidaro, vis  pirštai nusprūsta.

Pas mus ir tokios rankeneles, specialiai daremes tokias, apsaugo dureles nuo vandens, vis vien slapiu ranku virtuveje neisvengsi. Bet priprasti reikejo
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 11 05, 00:37)
Sakot 60 cm indaplovė geriau nei 45? g.gif O realiai dėl ko, tik dėl talpos? Man taip gerai būtų, jei 45 irgi būtų gerai biggrin.gif Bet šiaip ir aš vis susimąstau, kad koks čia taupumas ir greitis, jei į ją vis tiek tik apyšvarius indus reikia dėti? Jei sugaištu kelias sekundes apiplovimui, tai galiu ir dar kelias sekundes pridėjus visiškai išplauti indą. Nors vis tiek noriu indaplovės, nes labai nemėgstu plauti indų biggrin.gif


Tik didelė. Kam indaplovė jei joje ne viską plauti? Stiklinės kepimo formos (ar kitokios kur galima indaplovėj plauti), puodai, ir pan, Į 45 cm kas ten tilps? Na pas mane 60 cm, ir tai galėtų būti didesnė. Dirba ji kasdien, o savaitgaliais ir po kelis kartus per dieną.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 05, 00:40)
mums - nepalyginamai.

dar i ana tema is instrukcijos:

Sudėjimas
1. Pašalinkite stambesnius maisto likučius. skalauti po tekančiu vandeniu nėra būtina.

BŪTENT smile.gif nereikia ten nieko skalauti smile.gif
Atsakyti