Įkraunama...
Įkraunama...

Esu palūžusi

QUOTE(Le Murka @ 2014 11 28, 20:48)
*Jei tu abejoji parazitu buvimu ten, tai 8 kl biologijos pamokose turbut nedalyvavai. Nes kitaip tau net mintis tokia nekiltu.
**Jei nenori, gali ir nezinot kaip veisiasi bei kokiom salygom vystisi askarudes, spalines, uteles, blusos, ziurkes ar tarakonai.
**Ir esu globojus vaika is zymiai svaresniu namu, bet ji vistiek visom gerybem buvo uzleista.
***Nebuna taip, kad neprausiamas vaikas nevalomuose namuose ir neskalbiamoj patalynej, neturetu uteliu. Tiesiog nebuna taip. Nesuprantu, kodel tu neigi sia akuvaizdzia tiesa.
****Gal ten tavo gimines?

* Nuosirdziai? Tai neatsimenu. Studijavau ilga laika ir daug. 8 kl. tikrai neprisimenu, negaleciau detalizuot to laiko mokymo programos ir biologija , tiesa pasakius, niekada nebuvo mano arkliukas.
** Kodel tureciau noret? Susiduriau ar susidursiu - kovosiu, suzinosiu, informacija sugebesiu rast. Aciu uz rupesti.
*** As irgi esu. Giminystes rysiais susijus nebuvau. Tai buvo is is dar blogesniu namu paimti vaikai, kur nei kilimo kada buvo, kad ir i zeme suminto, nei uzuolaidu...Kiek pamenu,tai langai plevele uzkalti, bet del silumos sulaikymo ar tai, kad isdauzyti - negaliu pasakyt, nepatikrinau. Girta, apsimyzus mama, maistu vaikam po pasalpu visa viena diena tepasirupindavo (ir tai saldainiais, ne desra ir duona), pastoviai su vis kitu vyru besikrusanti vienam kambary ziema gyvenat irgi, psichologiskai terorizuojanti vaikus, kad nusizudys, jei sie pasiskus kazkur... Va is cia ir mano pagarba mamai is paskutinio straipsnio, kuri negeria ir rupinasi savo vaikus bent jau kaip papeneti kasdien duona ir pienu . Ir, o Dieve! Neitiketina, bet visa viena karta tie mano rupintiniai uteliuku parsiveze is vizito pas biologine, niekur nieko daugiau nieks nerado, kokia antisanitarija ten bebuvo. Norit tikekit, norit ne.
**** Tai aisku. Visi cia, kurie problemu kazkokiu del vaiku neprieziuros turi , visi apsileideliai ir nesusiprateliai Lietuvoj, jei ka - tai mano giminaiciai lotuliukas.gif
Atsakyti
O vargeli... tą triušių šeimyną prieš gerą pusmetį rodė "yra kaip yra". Abu nestabilių nervų, žviegė per visą studiją, neleisdami kitiems įsiterpti, "kooodėl mums pašalapų neduoooda, duuuokit daugiau". Šlykštu klausyt
Tokiems nė cento neduot, tik priverstinai sterilizuot abu. Gyvena su 10 vaikų VIENAM kambary, krušasi vienoj patalpoj, kur vaikai miega... kur vaikų teisės žiūri??
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 28, 23:06)

Jei to nesuvoki, vertetu parazitu biologija bent megejiskai pasiskaityt. Tada nebereiks apsimetinet, kad is fotkiu niekas nesimato

mano tarybiniais laikais tai mokė, kad iš nešvaros utėlės neatsiranda - jomis užsikrečiama unsure.gif man ekonkrečiai buvo užkrėtusi draugė, kurios namuose buvo pedantiška tvarka, užtat jos brolis draugavo su tokios nelabai šeimynėlės (vietinių vadinamos kosmonautais - dirba iki trečio atlyginimo ir kraustosi kitur) vaiku...

QUOTE
Abu nestabilių nervų, žviegė per visą studiją, neleisdami kitiems įsiterpti,

muštynės seniūnijoje irgi rodytų tą patį faktą...
Atsakyti
Man tik klausimas kilo,ka jie su 45ha daro,neisivaizduoju,kam jiems,jei tokie anokie visokie g.gif ,o uteliu ir asturejau,nezinau is kur,net tokiu draugu anei pazistamu neturejau,dafdabar prisimenu,ateinu pas mamair sakau,mama galvojvabala radau,kas ciagalkoks tarakonas biggrin.gif
Atsakyti
taip, tvarkingi zmones uzsikrecia nuo tokiu seimu, kurios gyvena nesvaroje. nes jei utelem uzsikrete svarus zmones, jos tiesiog neisplis pas juos, netures kaip prisidaugint. tuo tarpu kai neskalbiama patalyne ir nesiprausiama, neisnaikinsi is tokiu.
as irgi vaikystej buvau parsinesus is klasiokes, kuri gyveno asocialioj seimoj. bet tai cia vienkartinis atvejis ir tebuvo, nes mama mygom isnaikino, ir prisimenu kaip visa patalyne virino, ciuzinius lygino.
tuo tarpu ta klasioke pastoviai sesele tikrindavo nuo uteliu, ir pastoviai rasdavo ju. isnaikina, po men patikrina, vel pilna galva. ziauru is tikro, kaip vaikai tyciodavosi is tos mergaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2014 11 29, 12:50)
Man tik klausimas kilo,ka jie su 45ha daro,neisivaizduoju,kam jiems,jei tokie anokie visokie g.gif ,o uteliu ir asturejau,nezinau is kur,net tokiu draugu anei pazistamu neturejau,dafdabar prisimenu,ateinu pas mamair sakau,mama galvojvabala radau,kas ciagalkoks tarakonas biggrin.gif

gal pernuomoja kazkam uz pinigus. arba ismokas uz nedirbama zeme susitvarko.
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 29, 00:48)
Nebuna taip, kad neprausiamas vaikas nevalomuose namuose ir neskalbiamoj patalynej, neturetu uteliu. Tiesiog nebuna taip.


Pagooglinau apie uteles. Googlas patvirtino ir papilde turetas zinias.

Tai va, raso, kad uteles minta krauju, ne nesvarumais. Ir kad gyvena plaukuose, ant galvos. Kitur ilgai neisgyvena, todel patalyneje ar kur ant grindu ilgai neuzsibuna.

Dar raso, kad jos "nenusiplauna" prausiantis. Suslapinus galva (prausiantis ar baseine, pav.) jos stipriai isikimba i plaukus, bet gali ir atsikabinti. Tada pluduriuoja (baseine), kol nuskesta arba uzsiropscia ant kitos galvos.

Pas mane, kaip rasiau, visi sotus ir grazus, bet uteles uzplusta mokykla kiekvienais metais po pora kartu.
Atsakyti
QUOTE(Razul @ 2014 11 29, 15:10)
Pagooglinau apie uteles. Googlas patvirtino ir papilde turetas zinias.

Tai va, raso, kad uteles minta krauju, ne nesvarumais. Ir kad gyvena plaukuose, ant galvos. Kitur ilgai neisgyvena, todel patalyneje ar kur ant grindu ilgai neuzsibuna.

Dar raso, kad jos "nenusiplauna" prausiantis. Suslapinus galva (prausiantis ar baseine, pav.) jos stipriai isikimba i plaukus, bet gali ir atsikabinti. Tada pluduriuoja (baseine), kol nuskesta arba uzsiropscia ant kitos galvos.

Pas mane, kaip rasiau, visi sotus ir grazus, bet uteles uzplusta mokykla kiekvienais metais po pora kartu.

tu paklausk bet kurio mediko, ir tau visi pasakys, kad uteles - nesvaros palydoves. tu ju vystymosi cikla pastudijuok ir suprasi kodel mirksiukas.gif


jei pas jus uzplusta mkla 2 kart per metus, reiskia pastoviai yra kazkoks saltinis, is kurio reguliariai tos uteles atplusta. ko dero kazkokia asociali seima




man is vis juokas ima cia aiskint tokia abecele lotuliukas.gif . nu jei jums norisi, galit svaigt kad toj daugiavaikej seimoj su higiena viskas tvarkoj, bet fotkes tai lb iskalbingos
i virtuvine (14) ziurint tai is vis net pykina. doh.gif isivaizduojat tuos vaikelius valgancius maista pagaminta tokiom sanitarinem salygom? blink.gif .
apie muses, tarakonus ar kitokias gerybes gal dar irgi norit pasigincyt? rolleyes.gif nugi gal ju ten irgi nera biggrin.gif . gal tu kumpiu asnerkstos virtuves palubej irgi muses nenutupineja doh.gif cool.gif

teisingai cia kazkas parase - joks vaikas nenusipelno taip gyvent cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Le Murka: 29 lapkričio 2014 - 17:09
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 29, 10:51)
* jei utelem uzsikrete svarus zmones, jos tiesiog neisplis pas juos, netures kaip prisidaugint. tuo tarpu kai neskalbiama patalyne ir nesiprausiama, neisnaikinsi is tokiu.
**mama mygom isnaikino, ir prisimenu kaip visa patalyne virino, ciuzinius lygino.
tuo tarpu ta klasioke pastoviai sesele tikrindavo nuo uteliu, ir pastoviai rasdavo ju. isnaikina, po men patikrina, vel pilna galva. ziauru is tikro, kaip vaikai tyciodavosi is tos mergaites doh.gif

Tai, kad jus labai sudetingai cia tuos pagrindus apie parazitus destot. Na nors ir neatmenu, ka veikiau 8 klasej, ejau i biologija ar ne, bet mano turimos zinos vietomis priesingos, vietomis sutampa. (Negoglinau, nesigilinau ir placiau nesidomejau. Nei laiko, nei noro, nei (aciu Dievui) uteliu kol kas. )

*Nesamone yra teigti, kad jau pas svaru zmogu uteles neturi galimybiu isplisti, nes, matai, est ko netures. Sis parazias minta zmogaus krauju, dauginasi ,,kakodamas" (glindom). Kad neisplistu tiek svaruolis, tiek sutrius turi jas isnaikinti. Vaistais (nuodais) nugalabyti uteles ir paveikti glindas, kad nebeturetu gyvybes ir nauji parazitai neissiristu.
** Zinot kodel? Todel, kad glindos (parazito kiausineliai) zuna aukstoje temperaturoje. Lygiai taip pat galimejo tuos ciuzinius ir patalyne sukisti palepen ir nenaudoti kuri laika (nezinau, koks yra inkubacinis periodos iki glinda tampa utele). Savaime zus uteles, nes issiritusios negyvens ilgai, jei neras aukos, kurios krauja gertu.
----
Taip pat kazkuri raset, kad rubuose, patalyneje neuzsilaiko. Yra dar drabuzines uteles kiek zinau (gal kitaip vadinasi, nesu tikra). Tokios gyvena ne galvos plaukuose ar gaktos (sios liaudyje mandavoskem ar moskem daznai vadinamos), drabuzines uteles gyvena neplaukuotuose kuno vieose, kiausinelius deda ant rubu ar patalynes. Esme, kad bent kokia utele isgyvetu ir daugintusi - zmogaus kraujas, ir visai jai dzin ar pedanto galva ar sutriaus zisti.

O del to, kad jus manot, jog ten pilna visokiu ,,gerybiu', tai dar netampa negincytina tiesa ir faktu. Lygiai taip pat as jokiu budu nesakau, kad ten to nera. As NEZINAU. Tikimybe didele, kad kazko yra, kai tokie ,,vaizdai', nes parazitai dazni nesvaros palydovai, kaip raset. Bet nemaciau, zurnalistai irgi nieko neparase siuo klausimu. Todel nepulsiu smeist ir apkalbet zmogaus, kuo jis bebutu : sutrium, bomzu ar inteligentu.
Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2014 11 29, 12:50)
Man tik klausimas kilo,ka jie su 45ha daro,neisivaizduoju,kam jiems,jei tokie anokie visokie g.gif


vat man irgi klausimas. 45 ha - vidutinis ūkis, taip jau tokių trobesių turėtų ir nebūti. ir vaikams nemokamas maitinimas - vadinasi - iš to ūkio lėšų nėr arba yra taip mažai?

QUOTE(Le Murka @ 2014 11 29, 17:05)

jei pas jus uzplusta mkla 2 kart per metus, reiskia pastoviai yra kazkoks saltinis, is kurio reguliariai tos uteles atplusta. ko dero kazkokia asociali seima


pas mus tai buvo problema elito vaikų mokykloje. na tokioje, į kurią bet ko nepriimdavo bigsmile.gif kiek ankstesniais metais netgi buvo žinoma neoficiali 'stafkė", einant į 1 klasę. vat ten būdavo po kelis kartus utėlių antpuliai. Pažįstama vien dėl to vaiką atsiėmė - atsibodo generaliai namų dezinekciją daryti...
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 29, 17:05)
apie [...] tarakonus ar kitokias gerybes gal dar irgi norit pasigincyt?  rolleyes.gif nugi gal ju ten irgi nera biggrin.gif .

vat tarakonai irgi - jeigu niekas neužnešė - greičiausiai irgi neturi. Kaime tie gyviai - retenybė šiaip jau. o ir šiaip - kiaurai vėjo košiamame name jiems per šalta turėtų būti.
Atsakyti
Jezau, mergos, raminkitės. Dvi ožkos savo tiesas įrodinėja. Nu, žinom, protingos abi esat. Ir abi laužą kurstot. Gal jau laikas gesinti?
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 11 29, 19:34)
Jezau, mergos, raminkitės. Dvi ožkos savo tiesas įrodinėja. Nu, žinom, protingos abi esat. Ir abi laužą kurstot. Gal jau laikas gesinti?

Nu tegul pasakoja tas pasakas, man tai linksma skaityt, kokiu dar fantaziju prikurs, kad tik papriestaraut biggrin.gif
Va pasirodo elitas irgi uteletas lotuliukas.gif pastoviai, o ten ta troba tai gi per salta parazitams. Vat zmones zinai uzsigrudine, nesusala, o parazitams jau reik siltesnes aplinkos biggrin.gif

Zodziu, sedziu ir galvoju, kaip cia db mano svarus vaikai neuteleti ir namai be parazitu. Gi silta, puiku terpe jiems butu lotuliukas.gif doh.gif



O siaip gi puikus pasiteisinimas nesitvarkyt ir nesipraust, gi kam reikia, vis tiek uteles gali uzpult. O taio tai gal smarves issigas ir pabegs visi geruliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Le Murka: 29 lapkričio 2014 - 20:50